film izle

The Walking Dead dünya genelinde sevilen bir dizi olmayı başarmış ve 10. sezonunun yayımlanması için onayını almış bulunmaktadır. AMC tarafından ekranlarımızla buluşturulan yabancı dizi 10. sezonu ile ekranlara geri dönüyor. The Walking Dead 10. Sezon izlemek isteyen tüm dizi hayranları NetFilmTV ayrıcalığıyla Türkçe dublaj ve Türkçe Altyazı seçeneklerinden dilediğini seçerek 10. Sezon 1. Bölümü izleyebilecek.

Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımını yaptıkları 10. Sezon, Ekim ayında ekranlarda tekrar severleri ile buluşacağı bildirildi. Türkiye’de yayım hakları BluTV tarafında olan diziyi blutv.com.tr adresinden 10. Sezon 1. Bölümü yine izleyicileri ile buluşacak.

Zombilerle dolu bir dünyada yaşam mücadelesi veren ayrıca kendi aralarında olan çatışmalarla hayatlarını sürdürmeye çalışan bir grup insanın hayatta kalma mücadelesi. The Walking Dead 10. Sezon 1. Bölüm izleyicileriyle buluşuyor.

The Walking Dead 10. Sezon izle

Alt kısımda The Walking Dead 10. Sezon fragmanına ulaşabilir ayrıca yeni sezon hakkında görüşlerinizi ve beklentilerinizi yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz.

The Walking Dead 10. Sezon
- Altyazı mevcut - Kalite 720p,1080p,
The Walking Dead 10. Sezon
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Oyuncular

Etiketler:, , , , , ,


Yorum yap