film izle

La Casa De Papel 3. Sezon 3. Bölüm izle

La Casa De Papel 3. Sezon 3. Bölüm izle adlı sayfamıza hoş geldiniz. Geçen bölümlerde neler yaşandığı heyecanı ile ve şimdiki bölümde neler yaşanacağı heyecanı bizi sarmış durumda. Bakalım bu bölüm bizi ne gibi olaylar bekliyor. Geçen bölümde Berlin karakterinin yine gelmediğini ve İstanbul karakterinin yine gelmediğini öğrendik bu bölümde de iki karakter yine gelmese artık bağladığımız tüm umutlardan kurtulmamızın vakti gelmiş demektir. Bizim heyecanla beklediğimiz olaylar dizi sezonu başlamadan önce konuşulan tüm teoriler yine yerle bir oldular. Bu da bir tur bizi üzdü. Aslında La Casa De Papel 3. Sezon 1. Bölüm belliydi konuşulan her şeyin yalan olduğu ama hoşumuza gittiği için yine de bekledik, bekledik, bekledik..

La Casa De Papel 3. Sezon 3. Bölüm izle Ne Zaman?

Sezonun her bölümü birer hafta ara ile yayımlanırken bu bölüm biraz gecikmeli geldi ve bir an bizleri sezon finali mi? Final mi? diye yersiz düşüncelere itti. Bir çok dizide yayım izni almışken aniden yayımdan kaldırıldığına tanık olduk ve yine böyle bir şeyle karşı karşıya kaldık korkusuyla yandık tutuştuk ama bölüm yayımlanır yayımlanmaz yüreğimize su serpildi adeta. Bu bölümün her zaman olduğu gibi bir hafta sonrasında gecikmeden yayımlanacağını düşünüyoruz. Netflix daha önce tüm sezonu yayınlamışlığı var bakalım bu dizide de böyle bir durum olur mu. Eğer La Casa De Papel dizisinde böyle bir plan uygularsa dizi hayranları bir gün de bitirebilir ve bu yüzden sitenin gelirlerinde düşüş yaşanabilir o yüzden bu ihtimal biraz düşük bir seviyede göz önünde tutuluyor.

La Casa De Papel 3. Sezon 3. Bölüm izle Nereden İzlenir?

Diziyi Netflix ile aylık ücret ödeyerek kesintisiz ve hızlı bir şekilde alt yazı ve ya dublaj seçenekleri ile izleyebilirsiniz.

La Casa De Papel 3. Sezon 3. Bölüm izle
- - Kalite
La Casa De Papel 3. Sezon 3. Bölüm izle
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Oyuncular

Etiketler:, , , , , , , , , , ,


Yorum yap