film izle

Game of Thrones 8. Sezon 8. Bölüm izle

Game of Thrones 8. Sezon 8. Bölüm izle bölümü sezonun son bölümü olarak biliniyor. Sezonun son bölümü aslında dizi finali oluyor. Bizi bu sefer şaşırtacaklar mı diye bekliyoruz. Acaba bu bölümde tahta oturan kim belli olacak mı? Yoksa her sorunun ucu açık bir şekilde dizi sona mı erecek? Bizi neler bekliyor diye bu merak içinde bekliyoruz. Khaleesi targaryen hanesi’nden isminin birincisi daenerys fırtınadoğan, büyük çöl deniz’in khaleesi’si, ejderhaların annesi, zincir kıran, andallar’ın ve ilk insanların kraliçesi, yedi krallık’ın hükümdarı, diyarın koruyucusu son bölümde gözümüzün önünde ne olarak bitecek bakıp göreceğiz.

İ

Game of Thrones 8. Sezon 8. Bölüm Nereden Nasıl İzlenir?

Game of Thrones hakları Digitürk kapsamında bulunuyor. En doğru ve en sağlam kaynak Digitürk olarak sabit durumda. Bunun yanında kesintisiz seyir heyecanı ve Amerika yayım saatinden 15 dakika arayla Türkçe alt yazılı olarak, gecesinde Türkçe dublaj olarak Digitürk ekranlarından seyir keyfine doyabilirsiniz. Digitürk, HBO ile ortak bir şekilde yürüttüğü yayım sürecinde bir hayli kazanç elde etti ve kazancını bizlere  hizmet olarak sunması da çok doğru bir hareket olarak önümüze sunuldu.

Game of Thrones 8. Sezon 8. Bölüm Son Bölüm mü?

Game of Thrones 8. Sezon 8. Bölüm son bölüm olarak sunuldu fakat dizi yapımcıları her zaman bir ters köşe yapmayı severken bizim son bölüm olması inancımız biraz sönüyor. Bundan sonra yapımcıların bir takım projeleri daha var. Bizi en çok heyecanlandıran proje ise Game of Thrones devam dizisinin çekileceğinin söylenmesi. Eğer devam dizisi çekilirse bunun Game of Thrones dizisindeki kahramanların gençlik yılları ve gençlik hayatlarında nasıl yaşadıklarını gösteren bir dizi olacak. Kulağa hoş geliyor fakat bize aynı tadı verir mi? Sürükleyici olur mu? bilemiyoruz.

Game of Thrones 8. Sezon 8. Bölüm izle
- - Kalite
Game of Thrones 8. Sezon 8. Bölüm izle
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Oyuncular

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , ,


Yorum yap