film izle

Game of Thrones 8. Sezon 7. Bölüm izle

Game of Thrones 8. Sezon 7. Bölüm izle Bu bölümde sona bir adım kalmış oluyor bir yandan sonu öğreniyoruz diye sevinirken bir yandan yıllardır izlediğimiz Game of Thrones bitiyor diye üzülüyoruz. Gözümüzün önünde beraber büyüdüğümüz Arya Stark acaba son bölümde nerede olacak ya da son bölüme kalacak mı? Heyecanla ve dört gözle bekliyoruz. Gelecek bölüm yani Game of Thrones 8. Sezon 7. Bölüm teorileri bize neler anlatıyor fakat yine senaristler nasıl bir ters köşe yapacak bilemiyoruz. Aslında herkesin bir tarafının olması tüm fanları gruplaştırıyor bakalım final bölümünde Game of Thrones fanları neler yapacaklar, hangi hane fanları birbirine düşmek durumunda kalacaklar.

Game of Thrones 8. Sezon 7. Bölüm Teorileri

Game of Thrones 8. Sezon 7. Bölüm için her ne kadar teoriler bulunsa da geçen her sezon ve her bölümde gördüğümüz gibi aslında hiç bir teori doğru çıkmıyor yazar sanki teorilere bakıp hepsinin tam tersi senaryo yazıyor gibi. Teori üretmek için de farklı ülkelerde farklı binlerce grup ve örgüt olduğu düşünülüyor. Bunların yanı sıra bireysel teori üreticilerini de düşündüğümüzde hangi birine hangi seviyede kulak asmalı inanmalıyız bilemiyoruz. Tüm bunları bir kenara bıraktığımızda her izleyicinin kendi düşüncesi de aslında birer teori haline geliyor. Sezon başlamadan 1 ay öncesi ve sezon bounca en çok aranan kelimeler arasında yer alıyor dizimiz.

Game of Thrones 8. Sezon 7. Bölüm nereden izlenir?

Çeşitli siteler korsan olarak yayım yaparken en sağlam kaynak Digitürk olarak kalıyor. Digitürk orijinal Amerika yayım saatinden sadece 15 dakika arayla alt yazılı bir şekilde Türkiye izleyicisiyle buluşturuyor diziyi.

Game of Thrones 8. Sezon 7. Bölüm izle
- - Kalite
Game of Thrones 8. Sezon 7. Bölüm izle
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Oyuncular

Etiketler:, , , , , , , , , , , ,


Yorum yap