film izle

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm izle

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm izle aramasını yaptıktan sonra digitürk kullanıcı olarak digitürk desteğiyle izleme yapmak ve seyir keyfi daha kolay.

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm izle

Game of Thrones her hafta olduğu gibi bizi yine ekran başına kitleyerek zamanın nasıl geçtiğini anlamadığımız bir bölümle karşımıza çıktı. Geçen bölümlerde olan olaylar bizi bir hayli üzmüştü bu bölüm bizi neler bekliyor diye geçen bölümü izler izlemez internette Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm sızan senaryo, Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm teorileri diye aramalar yaptık Daenerys tek ejdarha ile neler yapacak merak konusu yoksa yedi krallığın başına geçme hayalleri suya mı düştü bilemiyoruz fakat diziyi nasıl bitirecekleri büyük merak konusu.

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Sızan Senaryo

Senaryo sızdırmak için bazı ülkelerde bazı çeteler kurulduğu ve bu internet çetelerinin Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm ile ilgili çalışmaları daha da hızlandığı söz konusu Game of Thrones ekibi bir hayli tedbirli olsa bile nelerle karşılaşacğı ve kaç birgisayar çetesi kaç insanla savaşacağını bilemiyor olabilir. Game of Thrones oyuncuları ağzızlarından te kelime kaçırmamaya özen göstererek işlerini en güzel şekilde yapmaya devam ediyor.

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm (fragman)

Bizi bekleyen olaylar neler diye fragmanı izlediğimizde her bölümde olduğu gibi yine bir olay anlamadan bir dakikalık fragman geçip gidiyor. Her bölümde aynı olayı yaşatıyorlar biz izleyicilere fakat Her hafta pazar günü türkiyede gece saat 4 te digitürk ekranlarında amerika ile aynı anda aslıda sadece 15 dakika farkla  altyazılı olarak kesintisiz ve HD kalitede Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm sizlerle olacak.

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm izle
- - Kalite
Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm izle
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Oyuncular

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Yorum yap