film izle

Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm izle

Yıllardır bitmek tükenmeyen bilmeyen her bölümünde izleyicilerine şok yaşatmayı başaran Game of Thrones dizisi bildiğiniz üzere 8. sezon ile final yapıyor. 8. Sezon 3. Bölümde en uzun savaş sahnesi rekorunu kırmış olan dizinin 5. bölümünü izlemek için işte yapmanız gerekenler.

Büyük savaş ismi verilen ölüler ve yaşayanların savaşının bitmesinin üzerine asıl kötünün aslında insanlar arasında olduğunu gördüğünüz. Tüm kuzey ölüler ile yaptığı savaşı kazanmış olmasına rağmen bi hayli yorgun düşmüş ve sayıları oldukça azalmıştır. Tabii bunun üzerine kötü kraliçe Cersei Lannister hiç durur mu? İnsanlık en büyük savaşlarını verirken kendisi kralın şehrinde toparlanmış ve Ejderhaların saldırısını bastırabilmek için dev arbaletler üretmiştir. Game of Thrones 8. Sezon 4. bölüm izlerken izleyicileri bir kez daha şoka uğratan sahne ise bir ejderhanın daha ölümü oluyor. Artık son ejderha kalıyor ve son sahnede de anladığımız üzere artık Lekesizler ordusu ordu denemeyecek kadar az. Kendilerini dört gözle bekleyen Cersei dışında bir de aralarında bir anlaşmazlık çıktığı görülüyor Jon ve Daenerys arasında. Jon gerçek kimliğini öğrenmiş ve bunu Daenerys’e söylemiştir. Kısa boylu gri saçlı minnoş kızımızda bu durumdan pek hoşnut olmamıştır, taht için yıllardır mücadelesini Jon’un bozacağını her ne kadar düşünse de Jon tahtı istemediğini söylemiştir.

Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm izle – İlk Fragman Geldi –

Dizinin daha önce komple 1 sezonu internete sızdırılmıştı. Henüz HBO yayımlamadan herkes bütün sezonu izlemişti. HBO her ne kadar önlem alsa da belli ki başarılı olamamış. Game of Thrones 8. Sezon 4. Bölüm izleyicileri ile yine HBO yayımlamadan buluştu. İnternete sızdırılan bölüm korsan olarak çoğu kişi tarafından izlendi. Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm izleyicileri de şimdiden internette izleyebilmek için google aramaları yapmaya başladı. Biz yalnızca sizlerle 5. Bölüm fragmanını paylaşıyoruz. 🙂

- Altyazı mevcut - Kalite 720p,1080p,
Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm izle – HBO – Digiturk
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Oyuncular

Etiketler:, , , , , , ,


Yorum yap