film izle

Game of Thrones 8. Sezon 4. Bölüm izle

Game of Thrones 4. bölüm izle bu bölüm neler ile karşılaşacağız? son bölümde Arya Stark ölülerle savaşı bitiren isim olmuştu ve Game of Thrones fanları gece kralının ölmesine tepkiler yağdırmıştı. Game of Thrones bir çok ülkede ilk sıralarda ve izlenme rekorlarıyla bitirdiği Game of Thrones tüm bölümler hep ilk sıralarda bakalım Game of Thrones 8. sezon 4. bölüm izlenmede kaçıncı sırada olacak.

Game of Thrones 8. Sezon 4. Bölüm izle aramasını yaparak Digitürk resmi sitesine girip üyelik alarak izleyebilirsiniz. HBO tüm haklarını satın alan Digitür sadece 15 dakika ile Türkiye izleyicileriyle Game of Thrones  8. Sezon 4. Bölümü izleyicilerle Buluşturuyor.

Game Of Thrones 8. Sezon Sızan Bölümler

Game of Thrones ekibi bu sefer çok tedbirli ve henüz sızan bölüm olmadı fakat Game Of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm şimdiden sızdırıldığına dair konuşmalar söz konusu. Her bölüm için sızıntıya engel olabilmek i.in özel bilgisayar korumaları mevcut ve bu sefer hayranların işi zor görünüyor.

Game of Thrones 8. Sezon 4. Bölüm izle (Fragman)

Bölüm fragmanını sizlerle paylaşıp sizi teorilerle baş başa bırakacağız. Her gelen bölümün ardından her ülkede binlerce teori üretiliyor. Fakat Game of Thrones oyuncuları gelecek bölümlerin ve senaryonun bu bölümlerle hiç alakasının olmadığını söylüyor. Herkes merk içinde dizinin finalini, tahta kimin geçeceğini, oyuncularının sonunun nasıl geleceğini bekliyor. HBO ekibi, dizi yapımcıları, dizi ekibi ve dizi oyuncuları bu konuda tek kelime etmeyerek bizi daha da merakta bırakmaya devam ediyorlar.  Önceden her sezon yeni yüzler görürken şimdi her bölüm en az bir karakterin ölümünü izliyoruz. En çok korktuğumuz olay ne kadar geç gelirse bizim için o kadar iyi Arya tahta geçecek konuşmaları bizim korkumuzu yenmemizi sağlıyor ama neler olacak bilmiyoruz.Game of Thrones izleyicileri her hafta Türkiye saatiyle gece saat 4.00 da Digitürk ekranlarında ve kesintisiz anında türkçe altyazılı olarak üyelikle bilgisayarınızda bile Amerika saatiyle orijinal yayınla geri alarak dizi bölümünü kaydederek ileyebilirsiniz. Biz de NetFilmTv ailesi olarak sizlere iyi seyiler dileriz.

Game of Thrones 8. Sezon 4. Bölüm izle
- - Kalite
Game of Thrones 8. Sezon 4. Bölüm izle
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Oyuncular

Etiketler:, , , , , , , , , , , , ,


Yorum yap