film izle

Chernobyl izle, 6 Mayıs 2019 tarihinde ilk bölümü yayımlanan televizyon dizisi Chernobyl, Ukrayna’da bulunan çernobil felaketini bir belgesel tadında televizyon programı olarak bizlere sunuyor. Dünyaca ünlü Game of Thrones dizisinin yapımcıları HBO tarafından yapılan Chernobyl 1. Sezon 1. Bölüm izle. Ayrıca Game of Thrones izlemek isteyenler için de dizinin son sezon tüm bölümlerinin sitemizde yayımlandığını bildirmek isteriz.

HBO neredeyse yaptığı her dizi ile döneme adını yazdırmayı her seferinde başarmaktadır. Toplam 5 bölümden oluşacak bu mini yabancı dizi izlemek isteyen dizi severler için dizi Bein Connect tarafından yayımlanmaktadır. Diziyi digiturk üzerinden rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Facia da yaşanan olayları belgesel türünde dizi haline getirilen mini dizi ilk bölümüyle seyircilerinde merak uyandırmayı başardı. Chernobyl her ne kadar izlerken keyif veren bir dizi olsa da yaşantıların gerçek olması bir hayli üzücü bir durum.

CHERNOBYL 1. SEZON İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Ayrıca dizinin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

HBO yaptığı televizyon eserleriyle her seferinde beklentilerin üzerine çıkmayı başarmıştır. Bu yabancı dizisinde de her ne kadar 5 bölümden oluşacağı bildirilmiş olsa da HBO beklentilerin yine yüksek olduğunu açıkça belirtti. Diziyi izleyen ve izleyecek olan herkese NetFilmTV ailesi olarak iyi seyirler dileriz.

Chernobyl
- - Kalite
Chernobyl
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Oyuncular

Etiketler:, , , , , ,


Yorum yap