La Casa De Papel izleRise of Empires: Ottoman izlethe witcher izleatiye izlesex education 2. sezon izledark izlehakan muhafız izle
Türkiye
Komutan Full HD Tek Parça izle (Yerli Film)
İncele
Komutan Full HD Tek Parça izle (Yerli Film)
Yerli Film
Komutan Filmini izleTek devresinin en fazla sevilen oyuncularından Mert Kılıç’ın yeni projesi belirlenmiş oldu. Mert Kılıç bilindiği emeliyle 2015 de final yapmış Sungurlar dizisinde başrol oynamış ve milyonları peşinden sürükleyen tek komutan olmayı başarmıştı; ardından Samanyolu Televizyonun kapanması üstüne Mert Kılıç’a karşı tek idrak ameliyat yürütülmüş ve Mert Kılıç fazla zaman tek dizi de yer alamamıştı. Mert Kılıç en son 3 yıl evvel Kara Duvak adlı tek dizi de ufak tek rolde yer alabilmiştir.İşte sene 2020 olunca Mert Kılıç’ın üstünde ki net baskı kalktı ve Mert Kılıç yine kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Sunuglar ve Tek Türkiye hayranı izleyiciler ise Mert Kılıç’ın yine kamera karşısına geçecek olmasına defa sevindi.Komutan filminin 15 haziranda okuma provaları başladı. Selahattin Sancaklı Komutan filminin yönetmeni oldu.Komutan 2021 izleKomutan Filminin henüz için vizyon tarihi belirlenmiş değil; fakat Komutan filmi için henüz süratli tek şeklinde Cast çalışması yapılıyor. Tek asker filmi olacak Komutan filminde yer oynuyacak ve korkusuz askerlere yaşam verecek oyuncular aranıyor.Komutan filminin Haziran 2020 gibi vizyonda olmasını bekliyoruz; belki de henüz evvel fakat şuanda net tek tarih yok.Komutan Filmi KonusuBize gelen verilere göre Komutan filmi tam tek asker filmi olacak ve Suriye ameliyatı Komutan filminde gözler önüne serilecek. Bilindiği emeliyle Suriye de nihai dönemde Türk Silahlı gücü etkin tek bahar kalkanı harekatı yürütüyor. Yeniden şubat 2020 de ise 34 şehidi sunduğumuz o korkunç İdlib gecesi de Komutan filminin hususu olabilir.Komutan filminde Suriye'de misyon alan Türk askerlerinin öyküsü anlatılıyor. Filmde henüz evvel oynadığı benzer konulu dizilerle tanınmış Mert Kılıç rol alıyor.
 • IMDb 5.3
 • 10
 • 0
Elli Kelimelik Mektuplar izle – Full HD izle
İncele
Elli Kelimelik Mektuplar izle – Full HD izle
Yerli Film
1950 ve 1960 seneleri arasında Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanlığını yapan Özgürlük Madalyası sahibi Adnan Menderes’in döneminin anlatılacağı mini dizi 50 Kelimelik Mektuplar defa yakında izleyicisi karşısına çıkarılacak. 50 Kelimelik Mektuplar filminin yönetmenliğini en son Sevda’nın Bahçesi dizisinde yönetmen olarak bulunan İzmir doğumlu Buyruk Khalilzadeh’nin üstleneceği 50 Kelimelik Mektuplar filminde Gizem Karaca ve İlker Kızmaz gibi oldukça önemli isimlerde yer alacak.50 Kelimelik Mektuplar Filmi KonusuKasım 2019 da çekimlerine başlanan tarihi endeksin Menderes döneminin başlamasından hazin bitimine kadar tahminen 10 senelik tek süreci bütün gerçekliği veyahut anlatması ve devreye ışık tutması bekleniyor. 50 Kelimelik Mektuplar filmi Beykoz Kundura fabrikasında çekilmektedir. Yorumlarınızın netfilmtvizle.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Elli Kelimelik Mektuplar Keyifli seyirler.
 • IMDb 3.5
 • 8
 • 0
Ya İstiklal Ya Ölüm izle (Yerli Film)
İncele
Ya İstiklal Ya Ölüm izle (Yerli Film)
Yerli Film
Ya İstiklal Ya Ölüm izleSugar workz ve TAFF Pictures şirketlerinin ortak yapımı olacak olan Ya Özgürlük Ya Ölüm Filminde yönetmen Murat Şeker olacak. Ya Özgürlük Ya Ölüm Filminde Nejat İşler Şehit Mehmed’e yaşam verecek ve futbol tarihine de ayna tutarak Ya Özgürlük Ya Ölüm Filminde Kuva-yı Milliye’ye bağlı Kadıköy grubunun öncüsü olacak. “Aşk Tutulması”, “Çakallarla Dans”, “Görevimiz Tatil” çoğu filme imza atan Murat Şeker'in yönetmen koltuğunda oturduğu yapım, 1923 seneninde Fenerbahçe Kulübü Kayıkhanesi’nin saklı tek cephane deposuna döndürülme öyküsünü mevzu ediyor.
 • IMDb 6.4
 • 8
 • 0
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu
İncele
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu
Türkçe Dublaj
Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle İlk olarak 25 Ekim 2019'da vizyona giren Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle isminde ki dünyaca ünlü ve milli haltercimiz Naim Süleymanoğlu'nu anlatan biyografik ve belgesel türü bir filmdir. Beyaz perde önünde alacağı süre diğer sinema evreninde ki çıkmış olan diğer filmlerle kıyaslayınca Naim Süleymanoğlu izle filmi onlara göre daha fazla süre beyaz perde önünde gösterim vermiştir. Filmin IMDB puanı 6/10 puan gibi gayet yüksek bir puan olmak ile birlikte sinema evrenine aynı dünya rekorlarına yazdırdığı gibi altın harflerle kazımayı başarmıştır. Yönetmen koltuğunda ünlü ve tecrübeli isim olan ve daha önce bir çok film de başarısını kanıtlamış olan Özer Feyzioğlu oturmaktadır. Naim Süleymanoğlu'nun gerçek hayatta ki boyutu bir metre kırk yedi santim ve kilosu da altmış iki koldur. Erkekler 64 kilo da 1996 yaz halter olimpiyatlarında olimpiyat madalyası kazanma başarısını yakalamıştır. 23 Ocak 1967 yılında Ahatlı, Bulgaristan'da doğan Naim 18 Kasım 2017'de vefat etmiştir. Filkim baş rolünde Hayat Van Eck yer alırken onun yanı sıra filmde Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk, Gürkan Uygun, İsmaik Hacıoğlu, Uğur Güneş, Renan Bilek ve Bülent Alkış gibi ünlü ve tecrübeli isimler de yer almaktadır. Senaristliğini Barış Pirhasan'ın yapmış olduğu filmde film müziği bestecisi de Fahir Atakoğlu'dur. Yapımcı firma ise Dijital Sanatlar olmuştur.Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle Konusu Nedir Filmi çıkan Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle ülkemize ve dünya spor tarihine ismini en derine ve altın harfler ile yazdırmış olan efsane milli haltercimiz Naim Süleymanoğlu’nun yaşadığı hayat hikayesini konu alıyor. Sahip olduğu ilk Dünya Rekoru’na imza atma başarısı yakaladığı zaman henüz 15 yaşında başarmış olan milli sporcumuz, bunlarla yetinmeyen sporcumuz devamında ise kariyerine 7 adet Dünya Rekoru, üç tane hepsi farklı olimpiyatta olan kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalyası, 6 tane Avrupa Olimpiyatında kazanmıl olduğu Şampiyonluğu ile birlikte 7 tane de Dünya Şampiyonluğu olan sporcumuzun bunların yanında daha nice başarılar sığdıran Naim Süleymanoğlu’nun hayatının anlatıldığı filmde, Süleymanoğlu’na Hayat Van Eck hayat veriyor.
 • IMDb 5.0
 • 4446
 • 184
Aile Hükümeti 1080p izle (Sansürsüz)
İncele
Aile Hükümeti 1080p izle (Sansürsüz)
Yerli Film
Aile Hükümeti 2020 izleSalih, Elaldı köyüne atanan lâhza tek öğretmendir. Köydeki yeni yaşamına alışmaya gayret gösteren Salih, köyün güzeller güzeli kızı Zeynep’e aşık olur. Onun en devasa korkusu, akraba evliliklerinin sık gördüğünüz köyde, Zeynep'in de evlendirilimesidir. Net meseleye tek çözüm bulmaya gayret gösteren Salih, Aile Bakanlığı'na arzuhâl yazar. Salih'in yazdığı dilekçeler ertesi harekete geride bıraktığımız bakanlık, köydeki aile yaşantısının düzene sokulabilmesi, yaşanan meselelerin çözülebilmesi için tek proje hazırlar. Projeye göre, herkes resmi nikah kıyacak ve akrabası veyahut evlenmeyenler, oturdukları hanelerin ve işledikleri tarlaların tapularını almaya hak kazanacaktır. Aile Hükümeti Tek Part izleBunun sonrasında evlenmeleri makul olanları listelemeye başlayan Salih, beklemediği tek netice veyahut karşılaşır. Listeye göre kişiler sevdiklerinden ayrı düşüp, başkalarıyla eşleşince işler karışık tek hal alır.
 • IMDb 8.1
 • 7
 • 0
Masallardan Geriye Kalan Full HD 1080p izle
İncele
Masallardan Geriye Kalan Full HD 1080p izle
Yerli Film
Masallardan Geriye Kalan Filminin KonusuFilm, tek üniversitede doçentlik yapmış Evren veyahut yüksek lisans öğrencisi Hece arasında aşkı ele alıyor..Masallardan Geriye Kalan Masallardan Geriye Kalan Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • IMDb 5.8
 • 22
 • 0
Kendi Yolumda 1080p Full Hd izle
İncele
Kendi Yolumda 1080p Full Hd izle
Yerli Film
Kendi Yolumda filmi sizler için netfilmtvizle.com da.. Adana'ya giden Gökhan Özoğuz, burada gittiği tamircide çırak olan Ömer Ali veyahut tanışır. Ömer Ali de müzik sevdasıyla yanıp tutuşan ve besteler yapmış biridir. Yaptığı çalışmayı Gökhan Özoğuz'a gösterir ve net işin peşini bırakmaması gerektiği öğüdünü alır. Ömer Ali'nin “Sen de benimki gibi tek aileye, benim doğduğum gibi tek tamirhaneye doğsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin?” suali, Gökhan'ın bilinçaltına kazınacaktır. Arabasının onarım olmasını beklerken uyumaya dalan Gökhan, rüyasında tam anlamıyla net meselenin tesirlerini görür. Gökhan bundan sonra Adana'da tek tamirci çırağıdır. Yorumlarınızın netfilmtvizle.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Kendi Yolumda Keyifli seyirler.
 • 16
 • 0
Oğluma Mektuplar (2020) Filmi Full izle
İncele
Oğluma Mektuplar (2020) Filmi Full izle
Yerli Film
Oğluma mektuplar izle, Gazeteci-Yazar Lütfiye Pekcan’ın Alfa Yayınları’ndan çıkan 2'nci romanı 'Oğluma Mektuplar' film oluyor. Kuvvetli dramatik yapısı, duyarlı ve kesintisiz anlatımı veyahut ilgi çeken romanı meşhur senarist Melek Gençoğlu ve Lütfiye Pekcan beraber senaryoya uyarlayacak. Melek Gençoğlu Reşat Nuri Güntekin’in Yaprak Dökümü ve Dudaktan Kalbe, Halit Ziya Uşaklıgil’in Aşkı Memnu, Vedat Türkali’nin Fatmagül’ün Suçu Ne? gibi yapıtlarını senaryolaştıran usta isimlerden biri. Reyting rekorları kıran ve senelerce milyonlarca izleyiciyi ekran başına toplayan dizilerin senaryosuna Ece Yörenç eşliğinde imza atan Melek Gençoğlu Oğluma Mektuplar’ı defa okuduğu zamandan ardından defa etkilendiğini ve kitabı film senaryosu olarak uyarlamak istediğini belirtti. Net hususta yazar Lütfiye Pekcan veyahut buluşan Gençoğlu, "Değerli Gazeteci-Yazar Lütfiye Pekcan’ın 'Oğluma Mektuplar' kitabını beyazperdeye ulaştırmak için elele verdik. Yolumuz açık olsun" diyerek film senaryosu müjdesini verdi. Okuyucuyu derinden sarsarak ölümle yüzleşmesini gerçekleştiren Oğluma Mektuplar, insanın ne için yaşadığını sorguluyor. Öleceğini öğrenen tek annenin öksüz kalacak 13 yaşında olan çocuğunu yaşama hazırlamak için yazdığı mektuplar, realite aşkı, evlat sevgisini, dostluğu basit ve gerçekçi tek dille anlatırken arka planda toplumun bütün dinamiklerinde giderek hoyratlaşan değişime ayna tutuyor. Sürpriz tek sonla herkesi şaşırtan Oğluma Mektuplar romanı raflardaki konumunu koruyor. Oğluma Mektuplar Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • 18
 • 0
Zebun izle (Yerli Korku Filmi) 1080p izle
İncele
Zebun izle (Yerli Korku Filmi) 1080p izle
Yerli Film
Zebun, gördüğü halüsinasyonlarla yaşamı kararan lâhza tek erkeğin öyküsünü mevzu ediyor. Kenan, etkin tek iş insanıdır. Eşi Esma ve ufak kızı veyahut neşeli tek hayat süren Kenan, gittiği tek iş gezisinden döndüğünde kimi tuhaflıklara tanık olur. Olanlara mana veremeyen Kenan, yaşadıklarını iş yoğunluğuna bağlar. Fakat sanrı görmeye başladığında ve bundan sonra yaşamını muayene edemez duruma geldiği zaman vaziyeti yakın dostu olan Burak'a anlatır. Burak'ın da tavsiyesi veyahut evvel psikoloğa sonrasında da tek hocaya giden Kenan'ın yaşamında bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Kenan, içerisinde yer aldığı net kabustan kurtulmak için gerçeklerle yüzleşmek mecburiyetinde kalır. Kenan'ın eşi Esma ve kızı veyahut sakin, neşeli tek yaşamı vardır. İşinde de oldukça yetenekli olan Kenan, tek iş seyahatinden ardından halüsülasyonlar görmeye başlar. Başlarda bunu yorgunluğuna verse de; devam ettiğinde dostu Burak'a anlatır. Burakın yönlendirmesi veyahut evvel tek psikologa, sonrasında hocaya giden Kenan'ın yaşamı eskisi gibi olabilecek midir? Zebun Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • IMDb 10.0
 • 43
 • 0
Renklerde Kaybolan Hayat: Fikret Mualla izle 1080p
İncele
Renklerde Kaybolan Hayat: Fikret Mualla izle 1080p
Yerli Film
Renklerde Kaybolan Hayat: Fikret Mualla, Türk fotoğraf tarihinin en ehemmiyetli isimlerinden bir tanesi olan ressam Fikret Mualla’nın yaşam öyküsünü mevzu ediyor. Metin Güngör'ün yönetmen koltuğunda oturduğu filmde, Fikret Mualla'nın sanat yaşantısının yanında kalifiye yaşamının da bilinmeyenleri gözler önüne seriliyor. Metin Güngör'ün çektiği film, ressam Fikret Mualla'nın sanat yaşamını kendisine özgü yaşantısnı anlatıyor.Renklerde Kaybolan Hayat Fikret Mualla izle filmi 2020 sinemasının en iyi filmlerinden biri olarak gösterilen bu eseri sitemizde full hd 1080p kalitede sinemanın en iyi filmleri keyifle izleyebilirsiniz.
 • 34
 • 0
Game of Thrones 8. sezon izle,hakan muhafız 4. sezon 1. bölüm izle © Copyright 2015-2019 netfilmtv.com Tüm Hakları saklıdır. Telif ihlalleri için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. 5651 sayılı kanuna göre NetFilmTV.com domainine sahip internet sitesi yalnızca içerik sağlayıcı olarak ücretsiz hizmet vermektedir. NetFilmTVizle.com adresinde bulunan hiçbir resim, video, afiş vb. materyaller kendi sunucularında bulunmamakta olup sosyal medya platformları ve çeşitli paylaşım platformlarından alınmaktadır. Ayrıca içeriklerimizin altında bulunan yorumlar farklı kişilerden ve kullanıcılar tarafından yapılmakta olup hiçbir paylaşım için netfilmtv.com sitesi yöneticileri ve editörleri sorumlu tutulamaz. Ek olarak yukarıda belirtilen sebepler ve fazlasına ilişkin sitemizde bulunan içeriklerin, resim, video veya afişlerin telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız ya da telif hakkı sahibi iseniz bize hdfilmlideri@gmail.com adresinden telif hakkı sahibi olduğunuzu kanıtlayan belgelerle bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde bahsi geçen içerik 5 (BEŞ) iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır.
Saygılarımızla
netfilmtv.com Yönetim Ekibi

Film İzle - Yabancı Dizi izle - Türkçe Dublaj Film İzle - Türkçe Altyazılı Film İzle

Film izleme keyfini doruklarda yaşayacağınız yepyeni bir site. Aradığınız her filmi izleyebileceğinizden %100 emin olabilirsiniz. Bir film aramak için saatlerce vakit kaybetmek artık NetFilmTV ile son buluyor. Tek yapmanız gereken netfilmtv.com adresinde bulunan arama bölümünü kullanarak istediğiniz filmi aramak. Eğer ki aradığınız içeriği sitemizde bulamazsanız bize hemen bildirebilir ve en yakın zamanda sitemizden içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca NetFilmTV sizlere The Walking Dead izle, Sıfır Bir izle, The Handmaid's Tale izle ve bir çok sitede telif hakları ihlallerinden dolayı yayınına son verilmiş film ve dizileri izleme imkanı sunuyor. Ek olarak bütün bu film ve dizileri sitemize üye olarak yakından takip edebilir. Videoların altında bulunan "yorumlar" kısmından tartışma başlatabilir yada tartışmalara katılabilirsiniz. Dilediğiniz filmi, diziyi, videoyu 480p, 720p, 1080p ve diğer bir çok görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. 7'den 70'e her yaş grubuna hitap eden NetFilmTV çocuklara, yetişkinlere ve ailesiyle beraber film izlemek isteyen herkese göre içerikler üretip kategorize etmektedir. Film izlemek istiyorsanız ve ne izleyeceğinizi de bilemiyorsanız NetFilmTV burada da sizin yardımınıza koşuyor. Editörlerimizin sizler için hazırlamış olduğu birbirinden güzel ve güncel izlenmeye değer filmleri "Editör Tavsiyeleri" bölümünden görebilir ve size uygun olanı seçebilirsiniz.Not : netfilmtvizle.com adresinde bulunan içeriklerin hepsi yukarıda da belirtildiği üzere sosyal paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Hiç bir film veya diziye ait yazıdan başka içerik yoktur. Hiç bir afiş, oyuncu resmi, filme ait video, sinema çekimleri sitemizde bulunmamaktadır.
hdfilmcehennemi - Çizgi Rent a Car - deneme bonusu - ankara escort - izmit escort - betting11.com - casinos-list.com - Casino Siteleri - deneme bonusu - bahis siteleri