film izle

Sıfır Bir 6. Sezon izle

Yerli BluTV dizisi olan ve en çok izlenen yerli dizilere ismini yazdırmayı başaran Sıfır Bir dizisinin 6. sezonu izlemek için ne yapılması gerekiyor. Sıfır Bir 6. Sezon ne zaman başlayacak? Sıfır Bir 6. Sezon 1. Bölüm izle, yazımızın geri kalan kısmında tüm bilgilere detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bir internet dizisi olarak milyonlarca izleyiciye ulaşmayı başaran Sıfır bir dizisi her ne kadar ilk başta bağımsız bir dizi olsa da daha sonra yayın haklarını BluTV almıştır. Henüz 5. Sezonu bitmemiş olan Sıfır Bir dizisini izlemek için türk internet televizyonu olan BluTV platformunu kullanabilirsiniz.

Sıfır Bir Dizisinden Son Haber

Adana’nın karanlık sokaklarında geçen bir takım gencin illegal hayat hikayesinin anlatıldığı bu dizinin 5. sezonu oldukça aksiyonlu ve dramatik sahnelerden oluşmaktadır. Sıfır Bir 6. Sezon’da ise Savaş ve saz arkadaşlarını zorlu fırtınalı zamanlar beklemektedir.

Henüz 5. Sezon bitmemesine rağmen 6. sezonun çekimlerinin başladığı bilgisi verildi. 5. Sezonun sonu gelmeden 6. sezon oldukça büyük bir merak uyandırdı. 6. Sezonun ilk fragmanı da Sıfır Bir resmi YouTube kanalından yayımlandı.

Sıfır Bir 6. Sezon Ne Zaman?

Sıfır Bir yerli dizisinin 6. Sezonunun ne zaman başlayacağı da ayrı bir ilgi sebebi oldu. 5. Sezonun henüz ne zaman biteceği bilinmiyor iken BluTV tarafından 6. sezondan haberler vermek insanlarda doğal olarak büyük merak uyandırdı. Tabii ki NetFilmTV ekibi olarak bunun cevabını sizler için bulduk. Sıfır Bir 6. Sezon izleyicileriyle 8 Mayıs 2019 tarihinde ilk bölümüyle ekranlarda buluşacak. Her Çarşamba günü yeni bir bölümü yayımlanan dizinin 6. Sezon 1. Bölümü de yine BluTV üzerinden Çarşamba günü sizlerle buluşacak.

Sıfır Bir 6. Sezon 1. Bölüm izle
- - Kalite
Sıfır Bir 6. Sezon 1. Bölüm izle
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Oyuncular

Etiketler:, , , , ,


Yorum yap