film izle

La Casa De Papel 3. Sezon izle

Dünya genelinde takip edilen yayın hakları Netflix’te olan İspanyol dizisi La Casa De Papel 3. Sezon izle. 2. sezonun final sezonu olduğu sanılan dizinin 3. sezonunun yayımlanacağı açıklandığı seyirci kitlesi ufak çaplı bir şoka uğradı. 3.  sezonun geleceği hiç tahmin edilmiyorken Netflix 3. Sezonun geleceğini açıkladı. İlk 2 sezonda darphane soygununu üst boyutlara çıkararak izleyicileri kendi bağlayan La Casa De Papel 3. sezon izlemek için işte yapmanız gerekenler. 3. Sezonu yasal olarak izlemek isteyenler için Netflix üzerinden izlemelerini tavsiye etmek dışında maalesef elimizden bir şey gelmiyor. Eğer ki Netflix yeni sezonun telif hakları konusunda çok katı davranmaz ise NetFilmTV ailesi olarak La Casa De Papel 3. Sezon izleyebilmeniz için sizlere sitemiz üzerinden sunacağız. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşan herkes ile iletişime geçiyoruz ve bize isteklerini bildiren izleyicilerimizin istedikleri diziyi ya da filmi yayımlayabilmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Çünkü sizleri çok seviyoruz.

19 Temmuz 2019 tarihinde La Casa De Papel 3. Sezon 1. Bölüm yayımlanacağını duyuran Netflix ilk tanıtım videosunu da yayımladı.

LA CASA DE PAPEL 3. SEZON (TIKLA İZLE)

LA CASA DE PAPEL 3. SEZON FRAGMANI (TIKLA İZLE)

İçeriğimizin geri kalan kısmında dünyaca ünlü soygun dizisinin 3. Sezonuna ait gelen yeni görselleri bulabilirsiniz. La Casa De Papel izle

LA CASA DE PAPEL 3. SEZON (TIKLA İZLE)

LA CASA DE PAPEL 3. SEZON (TIKLA İZLE)

La Casa De Papel 3. Sezon izle
- Altyazı mevcut - Kalite 720p,1080p,
La Casa De Papel 3. Sezon izle
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Oyuncular

Etiketler:, , ,


Yorum yap