film izle

La Casa De Papel 3. Sezon 2. Bölüm izle

La Casa De Papel 3. Sezon 2. Bölüm izle 3. Sezonda Türklerin hayallerine İstanbul karakteriyle heyecan verirken birden öğrendiklerimizle tüm hayallerimiz yerle bir etti. La Casa De Papel geçen iki sezonda sadece ülkemizi değil dünyayı fetheden bir dizi olarak karşımıza çıktı. Berlin isimli karakterin ölümü tün dizi sevenlerini derinden etkilemesi yanı sıra derinden de üzmüştü. Fakat bu sezon Berlin karakterine yeniden hayat verileceği dillerde dolanan bir söylenti halinde bunun da İstanbul karakterine olduğu gibi bir söylenti olarak kalmasını istemeyiz. Tüm Berlin yandaşları olarak dönmesini gönülden isterken bir yandan da dönüşünün senaryo kalitesi üzerinde negatif etki yaratacağını düşünüyoruz. Çünkü tamamen ölümü gösterilen bir karakterin tekrar hayata döndürülmesi diziye olağanüstülük katacaktır. Bu durumun etkisi kötü bir şekilde çizilecektir.

La Casa De Papel 3. Sezon 2. Bölüm izle (Fragman)

Dizinin bölüm fragmanı youtube sayfasında yayınlanacaktır. Geçen her sezon ve her bölüm olduğu gibi tün fragmanları youtube sayfasında yayımı olmasa bile internetteki diğer video oynatıcılı sitelerden ulaşabilirsiniz. Dizinin bölümlerine de aynı şekilde internetten ulaşabilirsiniz. Bildiğimiz gibi aslında dizinin 4. sezonu  olarak yayımlanması gerekir fakat La Casa De Papel dizisinin tüm haklarını satın alan Netflix dizinin sezon ve bölümlerinin kendisi düzenleyerek yayımladı.  Bunun sonucunda dizi sadece iki sezon olarak izleyicilere sunuldu. La Casa De Papel dizisinin 4. sezon iznini şimdiden alması lazımdı fakat bunun hakkında hala bir açıklamada bulunulmadı. Her zaman olduğu gibi beklemedeyiz.

La Casa De Papel 3. Sezon 2. Bölüm izle Nereden İzlenir?

Bölümü az önce de söylediğimi gibi yayımlandıktan sonra internetteki dizi sayfalarından izleyebilirsiniz. Fakat internetten herhangi bir sitede izlediğinizde site hızı ve reklamlar sizin seyir keyfinizi olumsuz etkileyecektir. Bu yüzden dizinin haklarını satın alan Netflix sitesinden reklamsız ve hızlı sitede aylık ücret ödeyerek izleyebilirsiniz. Sitede bulunan altyazı ve dublaj seçeneklerini de istediğiniz gibi ayarlayabilir ve kaldığınız dakika, saniye bölüm, sezon otomatik olarak  kaydedildiğinden dolayı nerede  kalmıştım derdine de son verebilirsiniz.

La Casa De Papel 3. Sezon 2. Bölüm izle
- - Kalite
La Casa De Papel 3. Sezon 2. Bölüm izle
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Oyuncular

Etiketler:, , , , , , , , , ,


Yorum yap