film izle

Lanetli Gözyaşları
- Altyazı mevcut - Kalite 720p,1080p,
Lanetli Gözyaşları
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...

Lanetli Gözyaşları Korku Film İzle

18 Nisan 2019 yılında yayına girmil olan Lanetli Gözyaşları izle filmi 1 saat 33 dakika sürmektedir. Tür olarak doğaüstü korku tarzında yazılmış olan film gerilim türünü de içinde barındırmaktadır. IMDB puanı 10 üzerinden 6.9 olarak belirlenmiştir. Lanetli Gözyaşları izle Brezilya da yayınlanmıştır. Yönetmen koltuğunda Michael Chaves yer almaktadır. Yapımcıları ise James Wan, Gary Dauberman, Emile Gladstone' dir. Senaryosu New Line Cinema, Atomic Monster Productions gibi usta yazarlar gruplarından oluşturulmuştur.
korku film izle

Lanetli Gözyaşları Oyuncu Kadrosu

Linda Cardellinni, Patricia Velásquez, Marisol Ramirez, Irene Keng gibi usta oyuncuların yer aldığı Lanetli Gözyaşları filminde sürpriz isimler de yer almaktadır. Başrolde herkesin merakla beklediği isim olan Linda Cardellinni bulunmaktadır.

Lanetli Gözyaşları Film Konusu

Lanetli Gözyaşları, Linda Cardellinni ve ailesine bulaşan doğa üstü olaydan kurtulmaya uğraşan Anna’ nın öyküsünü anlatıyor. Musallat olan doğa üstü varlığın verdiği zararlardan canları sıkılan ailenin yapması gerekenlerin üstünde bir şeyleri başarmaları gerekmektedir. Lanetli Gözyaşları 1080p ve 720p seçenekleri ile izlemek isterseniz sitemizi kullanabilirsiniz. İyi seyirler.
Oyuncular

Etiketler:, , , , , ,


Yorum yap