film izle

Annabelle Comes Home
- Altyazı mevcut - Kalite 720p,1080p,
Annabelle Comes Home
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Annabelle Comes Home İzle

28 Haziran 2019 yayın tarihli Annabelle Comes Home izle filmi korku türünde yazılmış bir eserdir. Şeytani şeylerin ele alındığı bu korku filmi izleyenleri doğa üstü varlıklarla tanıştırmakta ve oldukça korkutmaktadır. Yönetmen koltuğunda ünlü isim Gary Dauberman oturmaktadır. Bir çok Gary Dauberman filmi korku tarzında yapılmıştır. Usta yönetmenin bu eseri diğer eserlerinden görüldüğü gibi tecrübe ve kalite içermektedir.
annabelle izle

Annabelle Comes Home İzle Oyuncu Kadrosu

McKenna Grace, Madison Iseman, Katie Sarife gibi çok büyük isimlerin yer aldığı korku filminde, bu oyuncuları önceki filmlerindeki gibi görünüşlerinin olmadığını farkedeceksiniz. Oyuncuların kalitesinden bahsetmeye kelime yetmezken, Gary Dauberman bu eserde oyunculara şekil vermeyi unutmamaktadır.

Annabelle Comes Home İzle Konusu

Şeytani varlıkların ve cinlerin olduğu yerleri araştıran Ed ve Lorraine Warren ikilisi, oyuncak bebek Annabelle ’in oluşturduğu yıkımı sonlandırmak için onu evlerine çağırmaya karar kılar. İçine cin girmiş olan Annabelle izle bebeği evlerindeki eser bulunan odasına kilitleyen çift, onu kutsal bir camın arka tarafına koyar ve yardımını isterler. Bir rahibin kutsal duasıyla kapatırlar. Ancak bu da Annabelle’ i durdurmak için yetersiz kalacaktır. Annabelle eser odasındaki diğer kötü ruhları çağırır ve onlara yeni bir görev verir. Warren çiftinin 10 yaşındaki kızı Judy ve onun arkadaşları bu görevin ana karakterleridir. Annabelle Comes Home izle türkçe dublaj ve altyazılı izle seçenekleri ile sitemizde bulunmaktadır. İyi seyirler.
Oyuncular

Etiketler:, , , , , ,


Yorum yap