film izle

The Perfect Date
- - Kalite 480,720p,1080p,
The Perfect Date
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

The Perfect Date Film İzle

12 Nisan 2019 yılında gösterime giren The Perfect Date izle IMDB oy ortalamasında 10 üzerinden 6.1 almıştır. Yönetmen koltuğunda Chris Nelson oturmaktadır. Usta yönetmenin genç film yönetme dallarında bir çoködülü vardır. Senaryosu Steven Bloom tarafından yazılan The Perfect Date izle 1 saat 30 dakika sürmektedir. Dağıtımcı şirketi Netflix olarak bilinmektedir.

The Perfect Date Oyuncu Kadrosu

Noah Centineo, Laura Marano, Camila Mendes, Odiseas Gerorgiadis ve Matt Walsh gibi isimleri oyuncu kadrosunda bulunduran The Perfect Date izle son derece eşsiz rollere kendini adayan oyunculara görev vermiştir.
the perfect date izle

The Perfect Date Film Konusu

Brooks Rattigan' ın en büyük isteği çok zengin olmak. Yeni başladığı yüksek okulda en fenomen kızla birlikte olmak, altında en iyi arabayı sürmek, bununla beraber kariyerine devam etmeyi hedefleyen en iyi okullarda okumak isteyen genç bir öğrencidir. Fakat hayal ettikleri gerçeğe çok uzak olsa da bunu başarmayı ister. Her şekilde fazla para kazanabileceği şeyleri denese de bir sonuca ulaşamaz. En sonunda bir kız ona akşam yemeği karşılığı para verebileceğini söylediği zaman yeni bir iş fikri ortaya çıkar. Bunun telefon için olan uygulamasını yazdırır. The Perfect Date 2019 1080p ve Türkçe Dublaj İzle seçenekleri için sitemizi tekrar ziyaret etmeyi unutmayın. İyi Seyirler.
Oyuncular

Etiketler:, , , , , , , ,


Yorum yap