film izle

Aykut Enişte film izle, 24 Mayıs 2019 tarihinde sinemalarda yayımlanan Aykut Enişte filmi izle. Yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay’ın oturduğu Aykut Enişte filmi NetFilmTV komedi kategorisinde yerini almayı başarıyor. Başka komedi filmleri izlemek isterseniz linke tıklayarak sitemizde bulunan tüm komedi ve aile filmlerine ulaşabilirsiniz.

Komedi Film İzle

Yalnız kalan ve eski aile ortamını özleyen Aykut’un hikayesinin anlatıldığı Aykut Enişte filminde Aykut, bir aile kurmanın heyecanı ve hayali ile yaşayan delikanlı bir adamdır. Nurhan karakteri ile hayallerini gerçekleştirmeye her geçen gün bir adım daha yaklaşan Aykut günün birinde olmadık bir sıkıntı ile karşı karşıya kalır. Evlenmesine bir hafta kalmış olan Aykut’un dükkanına hırsız girer. Yaşanan bu durum yalnızca parasal değil bir çok açıdan Aykut’un başını bin bir derde sokar. Sigorta şirketinden gelen kadının Aykut’la yaşayacağı başka küçük işler herkesin yaşantısını etkileyecektir. Yıllarca aile kurmanın hayalini kuran Aykut Eniştemiz kendini bir anda iki farklı ailenin damadı olarak bulur. Aykut Enişte filmi komedi filmi olmakla beraber aynı zamanda bir aile filmidir. Ailenizle gülüp eğlenerek vakit geçirmek isteyenler için tavsiye ettiğimiz Aykut Enişte film izle.

Film Sunucu Yoğunluğumuza Bağlı Olarak Aşağıdan Otomatik Açılmaktadır. Filmin Açılması Yaklaşık Olarak 5-10 Dakika Sürebilir. Bu süre zarfında isterseniz üst kısımdan filme ait fragmanı izleyebilirsiniz. Ayrıca alt kısımda bulunan yorum bölümümüzden yorum yaparak açılış hızını arttırabilirsiniz. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ediyoruz. NetFilmTV Ailesi olarak keyifli saatler dileriz. 

Aykut Enişte
- - Kalite 720p,1080p,
Aykut Enişte
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 3,29 out of 5)
Loading...
Oyuncular

Etiketler:, , , , , ,

18 yorum

Yorum yap