film izle

High Life
- Altyazı mevcut - Kalite 720p,1080p,
High Life
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

High Life Film İzle

3 Mayıs 2019 yılında yayınlanmış olan High Life film izle 1 saat 53 dakika sürmektedir. Tür olarak bilimkurgu tarzında yazılmış olan High Life film izle bu dalda çok büyük bir ses getirdi. Yönetmen koltuğunda Claire Denis gibi büyük bir isim oturmaktadır. Claire Denis, İngilizce olarak ilk defa film yapmaktadır. Jean Pol Fargeau ve Geoff Cox ile birlikte yazdığı eser baştan sona ingilizcedir.

High Life Film İzle Oyuncu Kadrosu

Robert Pattinson, Juliette Binoch, Mia Goth, Andre 3000, Agata Buzek, Scarlett gibi isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosunda İngilizce konuşmak biraz zor da olsa herkes bu işi en güzel şeklinde yerine getirip başarmışlardır. İlk Filmleri Fransızca olup fransa da yayınlanmıştır. Bu sefer ise ingilizce tercih edilmiştir.
high life izle

High Life Film İzle Konusu

Sonsuza dek müebbet hapis cezası ile karşı karşıya kalan bir takım suçlunun öyküsünü konu alıyor. Suçluların bu cezayı almamaları için karşılarında tek bir imkan vardır. O da sonu ölümle bitebilecek bir deneye katılmayı kabul etmeleridir. Bu kumarı oynamak isteyen suçlular, uzayda sürecek olan insan üreme deneyinin bir halkası olmayı kabul ederler. Ancak hayatta kalabilmek ve yaşamaya çalışmak suçlulular için hiç de kolay görünmüyor. İçerisinde oldukları gemi kozmik ışın fırtınasına çarpılınca suçlular için tam bir ölüm kalım mücadelesi başlamış olacaktır.
Oyuncular

Etiketler:, , , , ,


Yorum yap