Yerli Diziler
Savaşçı 85. Bölüm izle
Tüm Bilgiler
Savaşçı 85. Bölüm izle Savaş, Yerli Diziler 
Yerli Film
Savaşçı 85.Bölüm izle Fragmanı izle filmi sizler için netfilmtvizle.com da Yeni Bölüm Özeti Markus karşısına çıkan hiçbir fırsatı kaçırmıyor! Markus’un elinden alınan Doğan birden fenalaşır ve kendinden geçer. Kılıç Timi Doğan’ı kaybetmekle karşı karşıya kalırken, Turan Timi ise Velid’in içinde olduğu aracın yolunu kesmiştir. Ancak gelişen beklenmedik olaylar Kopuz Albay ve Kutalmış Paşa dahil, herkesi şaşkına çevirir.Bu arada karargaha, Türkiye’ye gelmek için yola çıkan Doğu Türkistan’lı bir grup soydaşımızdan, haber alınamadığı bilgisi gelir. Kutalmış Paşa, Turan Timi’ni kafileyi bulup, Türkiye’ye getirmesi için görevlendirirken, Çiğdem Teğmen de bu göreve talip olur. Fakat Turan Timi soydaşlarımıza ulaşmak için canını dişine takıp ilerlerken, Sara’nın uluslararası bağlatılarından elde ettiği önemli bir bilgi, olayların seyrini değiştirecek ve Turan Timi’ni ortadan kaldırmak isteyen Markus’un eline büyük bir koz geçmesini sağlayacaktır.Savaşçı 85. Bölüm izle Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • 720P
 • 15
 • 0
Şansımı Seveyim izle
Tüm Bilgiler
Şansımı Seveyim izle 2017 Filmleri, Komedi 
Yerli Film
Şansımı Seveyim yerli film izle filmi sizler için netfilmtvizle.com da Şansımı Seveyim izle, Şansımı Seveyim full izle, Şansımı Seveyim sansürsüz izle, Şansımı Seveyim hd izle, Şansımı Seveyim 2017 izle, Çevresinde şanssızlığı ile bilinen Sebahattin, yaşadığı birçok talihsizliğin sonunda büyüdüğü mahalleye geri döner. Sebahattin'in mahalleye dönmesi ile bütün mahalleli başlarına yine birçok iş açılacağını düşünerek endişeye kapılır. Kaderine boyun eğen Sebahattin, mahallede tanıştığı Yaprak sayesinde şansının döndüğüne inanır. Fakat her şey bu kadar kolay olmaz. Yaprak, yıllar önce ah'ını aldığı Durmuş'un kız kardeşidir ve Sebahattin'i kabul etmek için ona bir şart sunar. Sebahattin'in kendisini Durmuş'a affettirmesini ister. Sebahattin, kaderini değiştirmek ve Yaprak'ın kendisini kabul etmesini sağlamak için en yakın arkadaşı İzzet ile plan yapmaya başlar. Şansımı Seveyim izle Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • 2017
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 5.0
 • 163
 • 1
Zohak
Tüm Bilgiler
Zohak Korku, Yerli Diziler 
Türkçe Dublaj
Zohak İzleZohak İzle Cinlerin saldırılarından müzdarip insanlara yardımcı olmayı görev edinen Rüstem bir gün son derece tehlikeli bir cin tarafından cinnet geçirilir. Zohak Türkçe Dublaj İzle Bu cinnetin sonu oldukça sarsıcı olacaktır.Bu cinnet esnasında altı yaşındaki kızı Canan’ın gözü önünde karısını öldüren Rüstem bu tehlikeli cini bir kutuya hapsedip gölün derinliklerine atar. Ancak işlediği cinayetin ağırlığına dayanamayan Rüstem yine kızının gözü önünde kendini öldürür. Zohak Türkçe altyazı İzle Aradan geçen uzun yıllar boyunca Rüstem'in kızı Canan bu travmayı içinde taşıyarak büyür. Semih'le nişanlanmış olan Canan evlilik hazırlığındayken lanet bir kez daha ona dadanacaktır. Arkadaşlarının göl kıyısında tesadüfen bulduğu kutuyu doğum günü hediyesi olarak Canan’a sunmaları sonucu hapsedildiği yerden kurtulan Zohak, Canan’a ve çevresindekilere musallat olur.
 • 2018
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 7.0
 • 206
 • 0
Kapalak Kızı: Öteki Dünyadan Gelen
Tüm Bilgiler
Kapalak Kızı: Öteki Dünyadan Gelen Korku, Yerli Diziler 
Türkçe Dublaj
Kapalak Kızı İzleKapalak Kızı İzle YouTube'da korku ve paranormal video içerikleriyle tanınan Nova Prospekt, çok beğenilen paylaşımı Kapalak Kızı'nın hikâyesini beyaz perdeye taşıyor.Giresun'daki gerçek bir hikâyeden yola çıkan Kapalak Kızı türk filmi izle , bir köy okulunda hademelik yapan genç bir kızın başına gelen korkunç olayları konu ediniyor.
 • 2018
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 4.7
 • 237
 • 0
Aydede
Tüm Bilgiler
Aydede Dram, Yerli Diziler 
Yerli Film
AYDEDE İZLEAydede izle annesinin ismi Rabia ile dedesinin ismi İlyas’la bir küçük köy kasabasında yaşayıp geçinmeye çalışan, babasını dahada küçükken bebeklik dönemlerinde kaybetmiş küçük delikanlı Bekir, dedesine çok bağlı olup çok sevmektedir. Fakat dedesi de vefat edince, Rabia annesi, küçük Bekir'e dedesinin Ay’a yolculuk edip kendisinin artık bir Aydede olmuş olduğunu anlatmaya başlar. Bekir hikayeyi dinlemiş olduğu o günden itibaren E.T.’nin yerli uyarlaması olan Badi’deki gibi bisikletiyle birlikte uçarak Ay’a doğru gidebilmenin yollarını arayıp hayallerini kurmaya başlar.Rabia’nın ise bundan başka sorunları daha vardır: Dede vefat edince her şey ona yüklenir. Babasının ölümünün hemen ardından ablası ile gözünü para bürümüş ve o mirası almak için her şeyi yapacak olan eniştesiyle miras kavgasına tutuşan Rabia, oturmuş oldukları evi ve ekmek teknesi olan kendisine geçinmesi için azcık para kazandıran çalıştığı tuhafiyeci dükkanını ablasına karşı kaybeder. Elinde sadece bir tarlayla başı boş kalan kadın, miras mücadelesi verirken diğer taraftan da uzaktan uzağa yaşamış olduğuı bir aşkı herkesten gizlemek zorunda kalır.Aydede Türk Filmi İzle 2018 yapımı Türk filmidir. 97 dakika gibi uzun bir süre beyaz perdenin önünde yayınlanan Aydede 2018 İzle Türk yapımı olmakla birlikte Dram türünde çekilmiştir. IMDB'den ortalamanın üstünde alan film bir seven kitlesi oluşturmayı başarmıştır. Yönetmen koltuğunda Abdurrahman Öner gibi usta ve tecrübeli bir adam otururken senaristlik koluğunu ve yapımcı koltuğunu da Abdurrahman Öner'e bırakmışlardır. Baş rollerini Ezgi Mola ve Bilal Zeynel Çelik'in paylaştığı film IMDB puanından 6.3/10 puan almayı başarmıştır.
 • 2018
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 6.3
 • 249
 • 0
Çiçero
Tüm Bilgiler
Çiçero Aksiyon, Dram 
Yerli Film
ÇİÇERO İZLEÇiçero İzle son yüzyılın casusu olarak tanınan çok yetenekli olarak bilinen Çiçero 2019 İzle kod adlı Elyesa Bazna olan ve 2. Dünya Savaşı olduğu esnasında İngiltere Büyükelçiliği’nde hizmetçi olarak çalışmaya başlamaktadır. Büyükelçiliğin içerisinden pek çok bilgiye çok hızlı bir şekilde ve çok rahatça ulaşabilen Bazna Elyesa, çok kısa süre sonrasında para kazanmak için bu işi para karşılığında Almanlar adına çalışarak casusluk yapmaya başlamıştır ve çiçero kod adını oradan alır. Çiçero İzle savaşın gidişatını tamamen değiştirir fakat savaş esnasında yapılmış olan T4 operasyonu ile engellilere yapılmış olan katliamlara engel olamayı başaramaz. Yüzyılın en büyük casusluk hikayesi olarak kabul gören ve olduğu iddiasını taşıyan Çiçero, Almanya’nın çok bahsedilmeyen bir savaş uygulamalarından birisi olan T4 programına da değinerek down sendromlu ile engelli vb. çocukların trajik kaderlerini de beyaz perdeye yansıtmıştır.2019 yılında vizyona girmiş olan film toplam 120 dakika boyunca beyaz perdenin önünde görüntülenmiştir. Türkiye'de çekimleri yapılan filmin ortalamadan biraz yüksek IMDB puanı alması ile birlikte sevenlerinin yüzü gülmeyi başardı. Yönetmen koltuğunda Serdar Akar gibi tecrübeli bir ismin bulunması ile birlikte Senaristliğe de en az Serkan Akar kadar iyi birisini alarak Gürkan Tanyaş geçmiştir. Yapımcılık görevini ise Mustafa Uslu yapmasının ardından baş rolleri Erdal Besikçioglu ve Burcu Biricik paylaşmıştır. IMDB puanından 6.6 puan almayı başaran film aksiyon ve dram türünde çekilmiştir.Filmi beğendiyseniz yorum yapıp destek olmayı unutmayın iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 6.6
 • 231
 • 0
Ölümlü Dünya 2018
Tüm Bilgiler
Ölümlü Dünya 2018 Aksiyon, Komedi 
Yerli Film
ÖLÜMCÜL DÜNYAÖlümlü Dünya 2018 izle Mermerler ailesi olarak dedenin dedelerinden torunlara kalan yaklaşık olarak da 1071’den beri lokanta işleten esnaf çalışanı olan geniş bir ailelerdir. Fakat bu esnaflığın görünmeyen kısmında yani arkasında, ardında sakıncalı bazı işler vardır. Bu aile biraz geniş bir aile olduğu için nesilden nesile kiralık katil olarak iş yapan bazı aile üyeleri arka planda iş yapmaktadır. Şimdi daha az genişlikte olan aile 8 kişi olan aile bu zamana kadar gelen en beceriksiz soy olmayı başarıp en profesyonellikten uzak ve şamata bireylerden oluşmaktadır.Imdb’de Türk izleyicilerinden çok kişi olması sonucu oldukça yüksek bir puan da almayı başarmayı başaran film yapım olarak hem aksiyon hem de komedi türünde çekilmiştir2018 yılının Ocak ayında 26 sında vizyona giren film toplam 107 dakika boyunca beyaz perdenin önünde yayınlanan film yüksek bir IMDB puanıyla sezonunu alt üst etmiş ismini yazdırmıştı. Türkiye yapımı olan filmde Yönetmen koltuğunda Ali Atay oturmaktadır. Senarist koltuğunu da başkasına bırakmaya hiç niyeti olmayan Ali Atay senarist koltuğuna da kendisi geçiyor. Yapımcısı Timur Savcı olan film de baş rolleri Feyyaz Yiğit ve Sarp Apak paylaşmakta. IMDB puanından 8.0 puan alan film bir çok türk filmini ve yabancı filmi geçmeyi başarmıştır.İzlediğiniz filmi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayınız. Yaptığını her yorum bize destek oluyordur.En kaliteli filmleri donmadan izlemek için sitemizi takip etmeyi unutmayın. İyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 8.0
 • 135
 • 0
Hokkabaz
Tüm Bilgiler
Hokkabaz Dram, Komedi 
Yerli Film
Hokkabaz izleHokkabaz izle İskender isminde ki olgun adamın , Maradona ile birlikte şehir şehir dolaşıp turnelere çıkarak farklı yerlerde farklı hokkabazlık gösterileri yapmaktadırlar. Babası Sait Bey ile arasında ki ilişkisi yaşlılığından dolayı sorunlarla doludur. Babası Sait Bey'i de zorunluluktan dolayı şehir dışı turnelerine çıkarken yanına almak zorunda kalır. İskender'in biraz acımasız planına göre babası az biraz delirmiş olduğu için, onun oğluna vermiş olduğu Çanakkale Şehitliklerine vasiyeti üzerine gömmek üzere mezar taşı ile beraber götürmektedir. Bu çılgın üçlü çıktıkları tur esnasında sürekli şekilde birbirlerini uğraşıp yerlerken birden karşılarına Fatma isminde kadın çıkar. Fatma'yı hepsi çok sevip sempati duymaya başlarlar ve başlarından geçmiş olan bir çok olay sonrasında yanlarına almaya karar verirler. Fakat Fatma onların düşündüğü gibi biri masum ve merhametli birisi değil aksine vicdansızdır2006 yılının 20 Ekiminde vizyona girmiş olan Hokkabaz Yerli Film İzle beyaz perdenin önünde tamı tamına 122 dakika boyunca gösterim yapmıştır. Türkiye'de çekimleri yapılan filmin türü dram ve komedi türünde çekilmiştir. IMDBden yüksek puan almayı başaran filmin Yönetmen koltuğunda Ali Taner Balta isimli ünlü ve tecrübeli isim bulunmakta. Senaristliğini ise Cem yılmaz yapmaktadır. Yapımcılığını Necati Akpınar'ın üstlendiği film de Baş rolleri Cem Yilmaz, Mazhar Alanson ve Özlem Tekin paylaşıyor. IMDB'den 7.5/10 puan alan film sinema tarihinde adını sağlam bir şekilde yazdırdı.İzlemiş olduğunuz Hokkabaz İzle filmini beğendiyseniz yorum yapıp bize destek olmayı unutmayınız. En kaliteli ve donmayan film izlemek istiyorsanız NetFilmTV İzle 'yi takip etmeye devam edin. İyi seyirler dileriz.
 • 2006
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 7.5
 • 315
 • 0
Rüzgar
Tüm Bilgiler
Rüzgar Komedi, Romantik 
Yerli Film
Rüzgar İzleRüzgar İzle Alper ve Ece isimli tatlı çift birbirlerini çok seven ve birbirlerine aşırı bağlı olan iki aşıktır. Çocuk bezleri gibi bezler üreten firmada müdür yardımcısı olarak çalışıyor olan genç ve güzel kız Ece, Alper’in evlilik teklifini her zaman ve sürekli bir şekilde çeşitli bahaneler üreterek devamlı erteler. Böyle bir durumun altında kalan Alper’in aslında sürekli olarak bir çocuk babası olmayı istemesi yatmaktadır. Ece henüz kendisini bir anne olmaya çok genç gördüğü ve hazır hissetmediği için de evlilikten sürekli kaçıp kabul etmekten çekinmektedir. Bu sıralarda ikilinin hayatına yaşadıkları garip bir kapkaç sonucu dahil olmayı başarmış olan 10 yaşında ki Rüzgar, sevimli çiftin hayata dair bakış açılarını tamamen değiştirecektir.Baş rollerinde Halil Sezai ve Belçim Bilgin'in oynadığı Rüzgar 2018 İzle filmi çıktığı ilk andan itibaren bilet bulması zor bir film olmayı başarmıştır. 2018 Yılının Ocak ayının 25'inde vizyona girmiş olan Rüzgar İzle filmi 97 dakika gibi çok uzun süre ile beyaz perde önüne geçmiş olan Türk yapımı ve türk oyuncu kadrosu olan Romantik ve komedi türünde çekilmi bir filmdir. Filmin IMDB puanı 6.2 olmakla birlikte filmin yönetmen koltuğunda çok başarılı ve adından sıkça söz ettiren Serkan Acar oturmaktadır. Senaristliğini Volkan Girgin'in üstlenmiş olduğu filminde Yapımcı şirket ise Şükrü Avşar üstlenmektedir. Filmin oyuncu kadrosu Halil Sezai Paracıkoğlu, Belçim Bilgin, Cezmi Baskın, Nebil Sayın, Ataberk Mutlu gibi ünlü ve tecrübeli isimlerle dolu olması başarıyı kendi kendine getirmiş oluyor.İzlemiş olduğunuz filmi beğenirseniz yorum yapıp bize destek olmayı unutmayın. Eğer aynı türde veya farklı türde film yada dizi izlemek isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 6.2
 • 247
 • 0
Kiraz Mevsimi
Tüm Bilgiler
Kiraz Mevsimi Dram, Yerli Diziler 
Yerli Film
Kiraz Mevsimi İzleKiraz Mevsimi İzle Akdeniz Bölgesi’nin ufak bir kasabasında yaşamını sürdüren Yılmaz, yaptığı işlerde başarıyı yakalayamamış ve hayal ettiği traktörü alabilmek için traktörü alabileceği kadar parayı bir türlü birikim yapamamıştır, kömür madeninde madenci olarak çalışmayı da kabul etmeyen genç, delikanlı bir adamdır. Aşık olduğu kadın İpek ile evlenebilmesi için, babası Yaşar Bey'in de ısrarlarına katlanamayarak madende çalışmaya istemeye istemeye razı olur. Fakat herkesin bildiği üzere madende çalışmakta öyle her yiğidin yapabileceği kolay bir şey değildir ve hayati sürekli tehlikelerle dolu olmaktadır.2018 yılının Mayıs ayının 18'inde vizyona girmiş olan türk yapımı Kiraz Mevsimi 2018 İzle filmi çıktığı il günden itibaren sinema sektörünü alt üst etmiş ve gişe rekorlarına doğru gitmiştir. Toplam 109 dakika boyunca beyaz perdenin önünde sevdiklerine gösteri yapan film Türkiye'nin Akdeniz bölgesinde çekilmiş olup Dram ve komedi türünde yapılmış bir filmdir. IMDB puanından 6.6 gibi çok yüksek bir puan almayı başaran Kiraz Mevsimi İzle filminin yönetmenlik koltuğunda ise Durmuş Akbulut oturmaktadır. Başarılı filmin senaristliğini ise Ramis Tanacı isimli tecrübeli adam yapmaktadır. Yapımcılık koltuğunuda bırakmayan Ramis Tanacı'nın filmde ki etkisi kuşkusuz büyüktür. Baş rollerinde Pelin Ermis ve Emre Ertunç'un paylaştığı film başarılı bir dönem geçirmiştir. Film içinde ki müziğin bestecisi Engin Bayrak olmaktadır.İzlediğiniz filmi beğenirseniz NetFilmTV İzle sitesini ziyaret edebilir, yorum yapabilir, filmi oylayabilir ve bize destek olabilirsiniz. Filmi beğendiyseniz sitemizin kategorilerinden benzer türde film yada dizileri izleyebilir isterseniz de farklı türde film yada diziler izleyebilirsiniz. En kaliteli ve donmayan filmleri ile NetFilmTV her zaman hizmetinizdedir. İyi seyirler keyifli dakikalar dileriz.
 • 2018
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 6.8
 • 245
 • 0
Ketenpere
Tüm Bilgiler
Ketenpere Komedi, Yerli Diziler 
Yerli Film
Ketenpere İzleKetenpere İzle Şafak Sezer’in hem senaryosunu yazıp hem baş rolünde yer aldığı Türk yapımı film olan Ketenpere 2017 İzle, 2017 yılında yapılmış olan komedi türünde bir film. Ünlü bir sinema oyuncusu olabilmek uğruna setlerde durmaksızın dolaşıp, gezip duran Kalender,kovaladığı o fırsatı eninde sonunda buluyor. fakat bu iş hiçte düşündüğü gibi değildir. Olay örgüsünün arkasında çok değer vermiş olduğu bir çok insanı türlü türlü, kirli tezgahında sadece figüran olduğunun gerçeğini öğrendiğ zamanda kurtulmak için o çok çabalayıp peşinde koştuğu çok zor girdiği film sektöründe kaçmaya başlamıştır. Hikayenin sonun kısımlarında ise ters köşeye düşeceği olaylar cereyan edecek.Bir çok filmiyle ve dizisiyle gündem olmayı başaran ünlü ve tecrübeli Türk oyuncu Şafak Sezer bu film de sadece baş rolde olmayıp aynı zamanda senarist koltuğunda da yerini almıştır. Yönetmen koltuğunda en az Şafak Sezer kadar tecrübeli olan isim Kamil Çetin oturmaktadır. Filmin yapımcılığını ise İsmail Filiz ile Sefa Tiryaki üstlenmiştir. Baş rollerinde Hamdi Alkan ve Safak Sezer gibi çok ünlü ve bir çok film ile çok tecrübeli iki isim yer almaktadır. Oyuncu kadrosu bu kadar geniş ve iyiyken filmin IMDB puanın 4.4/10 olması sevenlerini şaşırtır vaziyette. 2017'nin kasım ayında vizyona giren Ketenpere İzle toplam 110 dakika boyuncu izleyici karşısında yerini almaktadır. Film Türkiye'de çekilmekle birlikte komedi türünde çekilmiştirİzlediğiniz filmi beğenirseniz lütfen yorum yapıp derece vermeyi unutmayınız . Eğer bütün filmlere hemen ulaşmak isterseniz de sitemize sosyal medya hesaplarınızı bağlayıp kaydolabilir ve bütün film ve dizileri donmadan en yüksek kalite ile NetFilmTV den izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 4.4
 • 226
 • 0
Müslüm
Tüm Bilgiler
Müslüm Biyografi, Dram 
Yerli Film
MüslümMüslüm İzle filmi Baba lakaplı Müslüm Gürses’in Şanlıurfa’daki doğum anından geçirdiği çocukluk döneminde İstanbul’daki yaşantısına kadar ki tüm hayatını anlatmış olduğu biyografik ve dram türünde filmdir. Müslüm donmadan izle de Arabesk’in Babası olarak bildiğmiz Müslüm Gürses’i Timuçin Esen hayat veriyor. Müslüm Baba'nın travmatik olarak geçirmiş olduğu hayatını anlatan Müslüm filminin yönetmen koltuğundaysa Can Ulkay ve Ketche oturuyor.Müslüm full izle, arabesk müziünün tartışmasız efsanesi olarak kabul gören Baba lakabıyla gönüllere taht kuran Müslüm Gürses'in hayat hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Unutulmayacak efsane ses sanatçısı olan Müslüm Baba'nın hayatında ki iniş ve çıkışlarla dolu yaşantısının anlatıldığı filmde, Müslüm Baba'nın milyonları etkileyen müziklerine, çocukluğundan ölümüne kadar ki geçen zamanda yaşamına etki etmiş kişilere ve çok sevmiş olduğu ona aşkla bağlı olduğunu her fırsatta dile getirdiği hayat eşi Muhterem Nur'a odaklı yapıyor. Timuçin Esen'in Müslüm Gürses'i canlandırmış olduğu filmde. Müslüm Gürses'in babasını Turgut Tunçalp canlandırırken, Muhterem Nur'a Zerrin Tekindor hayat veriyor. Yönetmenlık koltuğunda Türkiye'nin geçen sene ki Oscar yarışı için aday adayı olarak göstermiş olduğu ve Ayla'nın yönetmenliğini yapmış olduğu Can Ulkay ile Romantik Komedi filminin yönetmenliğinden sonra tekrardan yönetmelik koltuğuna gelen Ketche'nin üstleniyor. Senaryosunu da Hakan Günday ve Gürhan Özçiftçi kaleme alıyor2018 yılının ekim ayında vizyona giren film beyaz perde önünde toplam 172 dakika gibi oldukça uzun bir süre görev alıyor. IMDB puanından 8.2/10 puan gibi çok yüksek ve hatırı sayılır bir puan almasıyla birlikte izlemeyen izleyicilerin ilgisini çekmeyi de başarıyor.
 • 2018
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 8.2
 • 280
 • 0
Dengi Dengine 3. Bölüm Full HD izle
Tüm Bilgiler
Dengi Dengine 3. Bölüm Full HD izle Dram, Yerli Diziler 
Dengi Dengine son bölüm izle, Dengi Dengine son bölüm tek parça, Dengi Dengine dizisi izle, Dengi Dengine disizi full izle, Dengi Dengine yeni bölüm canlı izle, Dengi Dengine dizisi full tek parça izle, Kadin son bolum izle, Dengi Dengine izle TRT1’in yeni dizisi Dengi Dengine ilk bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Her hafta Pazartesi günü saat 20.00’da ekranlara gelecek Dengi Dengine dizisinin kadrosu Oyuncular: Bora Akkaş , Su Kutlu Yönetmen: Osman Nail Doğan ve Murat Zaloğlu Konusu:  Osman Nail Doğan’ın senaryosunu kaleme aldığı dizide; arkadaşları Toprak’ı beklenmedik bir kaza sonucunda kaybeden Mert, Gökçe ve Bora’nın hikayesini izleyeceğiz. Bir rock festivalinde sahne almak isteyen Toprak’ın hayallerini gerçekleştirmek için bir araya gelen üçlüye; Toprak’ın babası Seyfi de yardım edecek. Festivale katılmak için klip çekmeleri gerekir ve bu parayı toparlamak isteyen ekip, Niyazi rektörün de yardımı ile ramazan davulcusu olarak işe başlarlar…
 • 156
 • 0
Sıfır Bir 6. Sezon 2. Bölüm izle
Tüm Bilgiler
Sıfır Bir 6. Sezon 2. Bölüm izle Aksiyon, Suç 
Sıfır Bir 6. Sezon 2. Bölüm izleyicileri tarafından oldukça sevilen Sıfır Bir dizisinin yeni bölümü izle. 8 Mayıs 2019 tarihinde yeni sezonun ilk bölümü yayımlanmış olan dizinin yayın hakları hala BluTV’de barınmaktadır. Dizinin her bölümünde olduğu gibi izleyicilerini ekranları başına kitlemeyi başarmaktadır. Bu bölümde de beklentiler aynı yönde. Her bölümü ve her saniyesinde sizleri aksiyona boğacak Sıfır Bir 6. Sezon 2. Bölüm izlemek için işte yapmanız gerekenler. Sıfır Bir 6. Sezon 2. Bölüm izleyicileriyle 15 Mayıs 2019 tarihinde ekranlarda buluşuyor. Aşağıdan bölümün fragmanına ulaşabilirsiniz. Diziyi izleyebilmek için BluTV yayım platformuna kayıt olmanız gerekmektedir. Sıfır Bir 6. Sezon 2. Bölüm izlemek için tıklayın Yeni Sezonda Neler Yaşanacak? Savaş ve arkadaşları fuhuş ve uyuşturucu satışına karşı verdikleri mücadelenin yeni sezonda heyecanlı bölümleri ile izleyicilerini bekliyor. Bu arkadaş grubunun yaktığı direniş ateşi artık daha da yayılmış durumda. Bunlar yaşanırken mahalleli Gökhan’ın ihanetiyle yüz yüze gelir.
 • 396
 • 0
12
Game of thrones 8. sezon izle, the walking dead 9. sezon izle, sıfır bir izle vikings 6. sezon izle © Copyright 2015-2019 netfilmtv.com Tüm Hakları saklıdır. Telif ihlalleri için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. 5651 sayılı kanuna göre NetFilmTV.com domainine sahip internet sitesi yalnızca içerik sağlayıcı olarak ücretsiz hizmet vermektedir. NetFilmTVizle.com adresinde bulunan hiçbir resim, video, afiş vb. materyaller kendi sunucularında bulunmamakta olup sosyal medya platformları ve çeşitli paylaşım platformlarından alınmaktadır. Ayrıca içeriklerimizin altında bulunan yorumlar farklı kişilerden ve kullanıcılar tarafından yapılmakta olup hiçbir paylaşım için netfilmtv.com sitesi yöneticileri ve editörleri sorumlu tutulamaz. Ek olarak yukarıda belirtilen sebepler ve fazlasına ilişkin sitemizde bulunan içeriklerin, resim, video veya afişlerin telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız ya da telif hakkı sahibi iseniz bize [email protected] adresinden telif hakkı sahibi olduğunuzu kanıtlayan belgelerle bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde bahsi geçen içerik 5 (BEŞ) iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır.
Saygılarımızla
netfilmtv.com Yönetim Ekibi

Film İzle - Yabancı Dizi izle - Türkçe Dublaj Film İzle - Türkçe Altyazılı Film İzle

Film izleme keyfini doruklarda yaşayacağınız yepyeni bir site. Aradığınız her filmi izleyebileceğinizden %100 emin olabilirsiniz. Bir film aramak için saatlerce vakit kaybetmek artık NetFilmTV ile son buluyor. Tek yapmanız gereken netfilmtv.com adresinde bulunan arama bölümünü kullanarak istediğiniz filmi aramak. Eğer ki aradığınız içeriği sitemizde bulamazsanız bize hemen bildirebilir ve en yakın zamanda sitemizden içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca NetFilmTV sizlere The Walking Dead izle, Sıfır Bir izle, The Handmaid's Tale izle ve bir çok sitede telif hakları ihlallerinden dolayı yayınına son verilmiş film ve dizileri izleme imkanı sunuyor. Ek olarak bütün bu film ve dizileri sitemize üye olarak yakından takip edebilir. Videoların altında bulunan "yorumlar" kısmından tartışma başlatabilir yada tartışmalara katılabilirsiniz. Dilediğiniz filmi, diziyi, videoyu 480p, 720p, 1080p ve diğer bir çok görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. 7'den 70'e her yaş grubuna hitap eden NetFilmTV çocuklara, yetişkinlere ve ailesiyle beraber film izlemek isteyen herkese göre içerikler üretip kategorize etmektedir. Film izlemek istiyorsanız ve ne izleyeceğinizi de bilemiyorsanız NetFilmTV burada da sizin yardımınıza koşuyor. Editörlerimizin sizler için hazırlamış olduğu birbirinden güzel ve güncel izlenmeye değer filmleri "Editör Tavsiyeleri" bölümünden görebilir ve size uygun olanı seçebilirsiniz.Not : netfilmtvizle.com adresinde bulunan içeriklerin hepsi yukarıda da belirtildiği üzere sosyal paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Hiç bir film veya diziye ait yazıdan başka içerik yoktur. Hiç bir afiş, oyuncu resmi, filme ait video, sinema çekimleri sitemizde bulunmamaktadır.