Suç
John Q
Tüm Bilgiler
John Q Dram, Gerilim 
Türkçe Dublaj
John Q izle  2002 senesinin orta aylarında Türkiye'de vizyona girmiş olan John Q izle filminin beyaz perde önünde yer almış olduğu toplam süre aslında film evreninde ki filmlerin yer aldığı süreden kıyasla daha fazladır. Toplam bir saat elli altı dakika yani 116 dakika boyunca gösterim verme başarısı gösteren filmin çekimleri Amerika'da tamamlanmıştır. John Q Türkçe Dublaj izle Amerika Birleşik Devtleri tarafından yapılan filmin IMDB puanı ise yüksek denilebilecek seviyede olup 7,1/10 puandır. Yönetmen koltuğunda Nick Cassavetes isimli tecrübeli adamın oturduğu filmin senaristi ise James Kearns'tır. Yapımcısının Mark Burg olduğu filmin baş rollerini ise Gabriela Oltean ve Denzel Washington paylaşmaktadır. Bunların yanı sıra John Q izle film de Kimberly Elise, Ron Annabelle, Daniel E. Smith, David Thornton, Barry G. King, Laura Harring, James Woods, Kevin Connolly, Larissa Laskin ve Vanessa Branch isminde ki ünlü insanlar da oynamaktadır.  John Q izle Konusu Nedir  Alelade bir fabrikanın her işçi gibi sıradan bir işçi olarak girdiği bir fabrikada çalışıyor olmakta olan John Q İzle günlerden bir gün ansızın oğlu Mike'in maç yaptığı esnada birdenbire rahatsız olduğunu öğrenir. Hastahaneye yetiştiği anda ise oğlunun doktoruyla konuştuktan hemen sonra aldığı haberle yere yıkılır. Oğlu Mike'in kalbi normal kalplerden üç dört kat daha büyük haldedir ve bu kalp hastalığının tedavisi için ameliyat odasına girebilmesi gerekmektedir. Ancak babası John Q Türkçe Dublaj izle maddi durumlar bu ameliyata elvercek güçte değildir. Manevi ve maddi bütün sıkıntıların eşiğindeyken oğlu Mike'ı hayata tutunabilmesi için John Q İzle evinde ne var ne yoksa hepsini satmaya kalkar ama bu yöntem aradığı miktarda ki paraya ulaşamaz o yüzden yine de çözüm olmaz ve en sonunda çaresiz bir halde kaldığı için kalp cerrahı Raymond Turner'un da içinde yer aldığı hastanenin personellerini rehin almıştır.  John Q izle Nasıl İzlenir  NetFilmTV adresini kullanarak bedava izleye bileceğiniz John Q izle filmini hiç bir kesinti yaşamadan izleyebilirsiniz. İzlediğiniz John Q Türkçe Dublaj izle filmini beğendiyseniz aynı türde ki diğer dizi yada filmlere de göz atabilirsiniz. Eğer türünü beğenmediyseniz farklı türde bir dizi yada film izleyebilirsiniz. İyi seyirler
 • 720P
 • IMDb 5.0
 • 13
 • 0
Hırsızlar Şehri
Tüm Bilgiler
Hırsızlar Şehri Aksiyon, Dram 
Türkçe Dublaj
Hırsızlar Şehri izle  17 Eylül 2010'da vizyona giren Hırsızlar Şehri izle filmi Chuck Hogan'ın Hırsızlar Prensi romanından beyaz perdeye uyarlanan bir filmdir. Çekimleri Amerika Birleşik Devletleri'nde tamamlanan filmin beyaz perdenin önünde gösterim almış olduğu süre ise iki saat beş dakika yani 125 dakika gibi sinema evreninde ki diğer filmlere oranla daha uzun süre beyaz perdenin önünde durmayı başarmıştır. Film beş ayrı türde çekilmesi ile birlikte bu türler dram, aksiyon, gerilim, suç ve polisiyedir. IMDB puanı 7.6/10 puan olan filmin yönetmen koltuğunda ise Ben Affleck oturmaktadır. Hırsızlar Şehri Türkçe Dublaj izle Senaristliğini de Ben Affleck'in yaptığı filmin yapımcısı Ben Affleck, Graham King ve Basil Iwaynk olmuştur. Baş rollerini Ben Affleck ve Rebecca Hall'ın paylaştığı film de bu oyuncuların yanı sıra oyuncu kadrosunda Chris Cooper, Pete Postlethwaite, Blake Lively, Kevin McCormick, Victor Garber, Jeremy Renner, Titus Welliver, Jon Hamm, Peter Looney, ve Bryan Connolly gibi ünlü isimler yer almaktadır. Filmin müziğinin bestecileri ise Harry Gregson-Williams ve David Buckley olmuştur.Hırsızlar Şehri izle Konusu Nedir  Doug ve Doug'un amansız ekibinin bir banka soygunu esnasında güçlerine karşı piyasada üzerlerinde kimse yoktur Hırsızlar Şehri izle ; hem dikkatli hem de acımasızdırlar. Soymuş oldukları en son bankanın müdüresi ile aynı mahallede oturuyor olduklarını öğrendiklerinden sonra kaçınılmaz olan olay gerçekleşir ve Doug, müdüre kadına aşık olmuştur. Hırsızlar Şehri Türkçe Dublaj izle Bayan Claire, Doug'un bir soyguncu olabilceğinden şüphelenmiyorken Doug’ın kardeşi kadar yakın olan aynı zamanda suç ortağı olan Jem, bir kuşku içindedir. Dougun seçimi ne olursa olsun, iki taraftan birisine ihanet etmeden bir seçim şansı olmayacaktır.Hırsızlar Şehri izle Nasıl İzlenir  NetFilmTV aracılığı ile izleyeceğiniz olan Hırsızlar Şehri izle filmini izlerken seyir zevkinizi görüntü kalitesi ile birlikte doruklara kadar çıkartabilirsiniz. En yüksek görüntü kalitesinin sunulmuş olduğu NetFilmTV sitesinde binlerce dizi yada filmi bedava izleyebilirsiniz. İzlemiş olduğunuz filmin türünü beğendiyseniz aynı türde başka dizi yada film izleyebilirsiniz. Beğenmediyseniz başa türlerde dizi yada filmleri sitemizden aratabilirsiniz iyi seyirler.
 • 720P
 • IMDb 5.0
 • 26
 • 0
Super Deluxe
Tüm Bilgiler
Super Deluxe Aksiyon, Dram 
Türkçe Altyazı
Super Deluxe izle 29 Mart 2019'da Türkiye'de vizyona girmiş olan Super Deluxe izle filmini inceleyince diğer sinema evreninde var olmuş bütün filmlerin beyaz perde önünde almış olduğu süre ile kendisinin beyaz perde önünde almış olduğu süreyi kıyaslayınca bir hayli fazla çıkan filmin beyaz perde önünde almış olduğu toplam süre iki saat elli altı dakikadır yani 176 dakika beyaz perde önünde durmuştur. Yönetmen koltuğunda Thiagarajan Kumararaja isminde ki ünlü ve tecrübeli yönetmen oturmaktadır. İki ayrı film türünde çekiliğ bu türler dram ve gerilim olmakla birlikte bu iki türde çekimleri tamamlanan diğer sinema filmlerine oranla daha fazla IMDB puanı alan Super Deluxe Türkçe Dublaj izle filminin IMDB puanı 8.5/10 puan olup çok yüksek IMDB puanı ile birlikte isminden çokça söz ettirmeyi başarmıştır  Super Deluxe izle Konusu Nedir? Eşine karşı hiç bir sadakati ve sevgisi kalmayan ama yeni evli bir eş olan ve yıllar sonra evine geri dönmüş olan yabancı uyruklu bir tane baba, dinlere karşı inanıyor olduğu bir inancını sorgulamaya başlayan bir rahip ve annesi tarafından karanlık bütün geçmişini öğrenen bu duruma karşı çok öfkelenen bir oğul, kendilerini bulundukları beklenmedik çıkmazdan kurtarmaya çalışmaktadırlar. Yaşanan bu süreç esnasında gerçekleden hangisinin doğru hangisinin yanlış olduğunu sorgular, birileri için doğru olarak kabul görülen bazı şeylerin başka insanlar için mutlaka yanlış olarak bakılmaması gerektiğini anlamamızı sağlamıştır. Super Deluxe izle Aynı esnada yaşam,cinsiyet, din, bilim, maneviyat, evlilik ve inanç üzerinde farkı farklı sosyal yorumlar içeren neo noir filmdir.
 • 720P
 • IMDb 8.5
 • 42
 • 0
Zodiac izle
Tüm Bilgiler
Zodiac izle Dram, Gizem 
Türkçe Dublaj
Zodiac izle Nasıl izlenir 2007 senesinin ortanca aylarında Türkiye'de vizyona girmiş olan Amerika Birleşik Devletleri'nin yapımı olan Zodiac izle filmini NetFilmTV aracılığı ile izleyebilirsiniz. IMDB puanı oldukça yüksek olan filmin puanı 7.7/10 olmayı başarmıştır. Beyaz perde önünde almış olduğu toplam süresi diğer sinema evrenin güzel filmleri ile kıyaslanınca oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz çünkü Zodiac Türkçe Dublaj izle filmi beyaz perdenin önünde tamı tamına iki saat otuz yedi dakika yani 157 dakikak boyunca gösterim verme başarısını yakalayıp iki saat barajını aşmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda David Fincher isminde ki ünlü yönetmen otururken filmin senaristliğini ise James Vanderbilt yapmıştır. Filmin yapımcısı ise Mike Medavoy olmuştur. Filmin baş rolünde Pell James oynarken onun yanı sıra filmi oyuncu kadrosunda Brian Cox, Robert Downey Jr., Adam Goldberg, Elias Koteas, Jake Gyllenhaal, Mark Ruffalo, Anthony Edwards, Dermot Mulroney, Paul Schulze, Charles Fleischer ve Thomas Kopache gibi ünlü ve tecrübeli isimler de yer almaktadır. Zodiac izle Konusu Nedir Hiçbir zaman polislere yakalanamamış bir orta yaşlarda ki bir adamın asla dinmeyen öfkesi; bütün ülkeye dehşet salan, bir türlü ele geçirilemeyen, şifreci katil; Amerika Birleşik Devletleri’nin Karındeşen Jack’i. On üç tane kurbanı olduğunu kamuoyuna açıkladı; sonra daha fazlasını, iki düzine daha fazlasını. Polis beşi ölü yedi vakada onun işaretlerini buldu. Zodiac izle Gerçek kurban sayısı asla ortaya çıkmayabilir. Gerçekte yaşanıp bitmiş, geçmiş, olmuş olan tek bir şey varsa, oda bu kurbanların sayısının yaşayanları da kapsamış olduğudur.
 • 2007
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.7
 • 37
 • 0
Çatışma
Tüm Bilgiler
Çatışma Aksiyon, Gerilim 
Türkçe Dublaj
Çatışma izle 2018 yılına yeni geçtiğimiz de ilk aylarında Türkiye'nin bütün sinema salonlarında vizyona giren ve girdiği ilk andan itibaren Türkiye'de ki bütün sinema salonlarını tıklım tıklım dolduran Çatışma izle filmi daha fazla aramanıza gerek kalmadan NetFilmTV adresinden yayınlandı ücretsiz izleyebilirsiniz. Beyaz perdelerin önünde ki yer almış oldukları toplam süre ise bir saat otuz dört dakika yani bir buçuk saat denecek şekilde 94 dakika boyunca gösterim vermeyi başara bilmişlerdir. Yapımcı ülkenin Amerika Birleşik Devletleri olduğu filmin çekimleri de Amerika Birleşik Devletleri'nde tamamlanmıştır. IMDB puanı 4.5/10 puan olan filmin yönetmen koltuğunda Brian A. Miller oturmaktadır. Filmin senaristliğini ise Bryce Hammons üstlenmiştir. Bilet gişesi 103.904 USD olan filmin yapımcısı ise George Furla'dır. Film müziğinin bestecileri ise Sonya Belousova ve Giona Ostinelli. Filmin baş rollerinde Frank Grillo ve Bruce Willis oynarken film de onların dışında Johnathon Schaech, Olivia Culpo, Colin Egglesfield, Ken Strunk, Christopher Rob Bowen, Wass Stevens, Tyler Jon Olson, Tamara Belous, Natali Yura ve Jesse Pruett gibi ünlü ve tecrübeli isimler de yer almaktadır.  Çatışma izle Konusu Nedir Bir tane yerel bankada genel müdür olarak çalışıyor olan Jacob’ın iş yeri, bir gün son derece profesyonel bir soyguncu tarafından soyulur. Adını temize çıkarabilmek için bu hırsızı yakalamak isteyen adam, eski bir polis olan komşusu James’ten yardım ister. Ancak işini iyi bilen hırsız Gabriel , Jacob’ın eşi ve kızını kaçırarak rehin alır. Bu yaşanan çok kritik durum sonucunda her 3 insanın da hayatlarını baştan sona değiştirecek bir olaylar zincirini tetikleyecektir.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 4.5
 • 45
 • 0
Casus Oyunu
Tüm Bilgiler
Casus Oyunu Aksiyon, Gerilim 
Türkçe Dublaj
Casus Oyunu izle 10 Kasım 2001'De Türkiye'de vizyona girmiş olan Casus Oyunu izle filminin beyaz perde almış olduğu toplam süresi iki saat yedi dakika yani yüz yirmi yedi 127 dakika olmuştur. Filmin yönetmen koltuğunda ünlü isim Tony Scott otururken film müziği bestecisi Harry Gregson Williams'tır. Doksan iki Milyon Amerikan Doları bütçe ile çekilmiş olan eski filmin bilet gişesi ise yüz kırk üç Milyon amerikan doları olmuştur. Filmin yapımcıları Marc Abraham, Douglas Wick, Stephanie Antosca olmuştur. Casus Oyunu Türkçe Dublaj izle Michael Frost Beckner ve David arata senaristliğini yazmıştır. Casus Oyunu izle Konusu Nedir? Görevli olmuş olduğu CIA’de 30 yıl boyunca başarıyla görev yapan Nathan Muir isminde ki adam emekli olmanın hayalini ve hazırlıklarını yapmaktadır. Eşyalarını toparlamak için son kez ofisine gelmiş olan Muir, bundan daha önce Vietnam, Beyrut ve Berlin gibi çeşit çeşit bölgelerde birlikte çalışıyor oldukları Tom Bishop’ın Çinliler tarafından yakalandığını ve 24 saat içinde idam edileceğini öğrenir. Casus Oyunu izle Bishop'un hakkında oldukça detaylı bilgi verebilmek için CIA’in en üst düzey yetkilileri ile toplantıya katılan Muir, üst yönetimin Bishop’ı harcamaya karar verdiğini anlar. Casus Oyunu Türkçe Dublaj izle Dışardan bakıldığında görünüşlere göre Çin Devleti ile ilişkilerin bozulmaması için bir ajanın hayatı feda etmesi gerekmektedir. Bunların üstüne ise Bay Muir, tüm zamanını birlikte geçirmiş olduğu ve neredeyse tüm bilgilerini aktarmış olduğu ortağını kurtara bilmek için harekete geçer.
 • 2001
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.1
 • 25
 • 0
Altın Eldiven
Tüm Bilgiler
Altın Eldiven Dram, Korku 
Türkçe Altyazı
Altın Eldiven izle 2019 senesinin orta aylarında Türkiye'de vizyona girmiş olan Altın Eldiven izle filminin türü dram, korku ve suç olarak belirlenip üç ayır türde çekme başarısını yakalamışlardır. Beyaz perdenin önünde toplamda 115 dakika yani bir saat elli beş dakika boyunca gösterim verme başarısını yakalayan filmin çekimlerinin tamamlandığı ülke ise Almanya'dır. IMDB puanından 6.7 puan almayı başaran film aslında bir romandan uyarlanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda türk asıllı Fatih Akın bulunmaktadır. Filmin senaryosunu da yapan Fatih Akın aynı zamanda filmin yapımcılığını da üstlenmiştir. Filmin baş rollerinde Adam Bousdoukos oynamaktadır. Filmde bu oyuncuların yanı sıra Jonas Dassler, Marc Hosemann ve Margarete Tiesel isminde ki ünlü oyuncular da yer almaktadır. Altın Eldiven izle Konusu Nedir Filmi çıkmış olan Altın Eldiven, 1970’li yılların başlarında Almanya'nın Hamburg şehrinde dehşet saçıyor olan seri katil Fritz Honkanınhayatını hikayesini konu ediyor. Altın Eldiven Türkçe Dublaj izle Fritz Honka, dışarıdan bakınca aslında çok sakin ve sıradan biri olarak görülmen insanlara benziyen bir adamdır. Altın Eldiven izle fakat o, göründüğünün tam aksine çok farklı bir kişiliğe sahip olmaktadır. Kaybedenlerin ve dışlanmışların müdavim olduğu Altın Eldiven isminde ki bir kapalı barda takılıyor olan Honka isminde ki seri katil, kurbanlarını buraya gelenlerden seçer. Günahsız ve masum kurbanlarını, apartmanın çatı katında bulunan kendi evine götürüyor olan ve onları buradan öldüren Altın Eldiven izle Fritz Honka, öldürdüğü kurabanlarının cesetlerini evin normalde kiler olarak kullanıldığı yere saklamaya başlar. Fritz Honka, düzenli bir işe başlamasıyla birlikte kendisini kısa bir süreliğine de olsa bu kirli ve illegal dünyadan uzak tutmaya çalışır. Fakat onun bu alışkanlık olan davranışlarından vazgeçmesi çokta mümkün değildir. Altın Eldiven Bar'dan uzak kalmayı başaramayan Fritz Honka, çok uzun zaman boyunca bir sürü polisten yakalanmadan kaçmayı başarıyor olsa da ardı ardına kendini tutamadan işlemiş olduğu cinayetler artık onu polislerden kaçamayacak bir hale sokar. Heinz Strunk’un aynı isminde ki romanından uyarlanan Altın Eldiven Türkçe Dublaj izle film çıktığı ilk andan itibaren gişe rekorları kırmayı başarıyor. Filmde seri katil Honkayı ise Jonas Dassler isminde ki ünlü oyuncu hayat veriyor.
 • 2019
 • Almanya
 • 720P
 • IMDb 6.7
 • 38
 • 0
Suç Kraliçeleri
Tüm Bilgiler
Suç Kraliçeleri Aksiyon, Dram 
Türkçe Altyazı
Suç Kraliçeleri izle5 Ağustos 2019 senesinde Şili'de vizyona giren Amerika Birleşik Devletleri yapımı film yakın zamanda Türkiye'de de vizyona girmeye hazırlanıyor. Türkiye'de vizyona girmeden önce NetFilmTV adresinden Suç Kraliçeleri Türkçe Dublaj izle şeklinde izlemeye başlayabilirsiniz. Beyaz perdenin önünde almış olduğu toplam süre bir saat kırk üç dakika olan yani 103 dakika beyaz perdede gösterim vermiştir. Suç Kraliçeleri izle IMDB puanı 5.1/10 puan olan filmin türü üç ayrı türde çekilmiş olup onlar aksiyon, dram ve suçtur. Üç ayrı türde çekilen dilmin çekimleri ise Amerika Birleşik Devletleri'nde tamamlanmıştır. Yönetmen koltuğunda Andrea Berloff isminde ki ünlü ve tecrübeli ismin yönettiği filmin senaristliğini de Andrea Berloff olmuştur. Yapımcılarının Michael De Luca, Marcus Viscidi ve Andrea Berloff'un yapmış olduğu filmin yapımcı şirketleri ise DC Films, Bron Studios ve New Line Cinema olmuştur. Film müziği bestecisinin Bryce Dessner olduğu filmde ise esinlenmiş olduğu çizgi romanın yazarları Ollie Masters ve Ming Doyle'dir. Suç Kraliçeleri izle Konusu Nedir? Ming Doyle ve Ollie Masters'ın ramanını yazmış olduğu ve ismininde aynı isimli çizgi romandan uyarlanan Suç Kraliçeleri izle . The Kitchen filmi, 1970 yıllarında, New York şehrinin Hell’s Kitchen mekanında geçmektedir. FBI suçlarla ilgilenme örgütünün bazı mafya üyelerini ve mafya babalrını yakalamasından sonra, İrlanda'dan New York'a gelen gangsterlerin İrlandalı eşleri mafyanın yönetimini kendi üstlerine almışlardır ve işleri kadın mafya babaları olarak yürütmeye başlıyorlardır. Melissa McCarthy adlı kurgusal karakterimiz filmin içinde, işleri kendi üstünde devralma konusunda kadınlara mafya liderliği eden sevgi ve merhamet dolu bir anneyi canlandırmaktadır. Tiffany Haddish isminde ki kadın ise yoluna çıkan herkes kim olursa olsun acımadan, öldürmekten çekinmeyen bir kadına hayat veriyorken, Suç Kraliçeleri Türkçe Dublaj izle Elisabeth Moss isminde ki ünlü kadın ise yeni hayatında ki şiddete birden uyum sağlayıp aşık olan, istismarcı bir kocanın çekingen eşini oynamaktadır. Suç Kraliçeleri izle Nasıl İzlenir Her türde yüzlerce film ve diziyi NetFilmTV adresinden bedava izleyebilirsiniz. İzlediğiniz Suç Kraliçeleri izle filmini izledikten sonra yorumlarda film ile ilgili görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.1
 • 25
 • 0
A Vigilante
Tüm Bilgiler
A Vigilante Dram, Gizem 
Türkçe Dublaj
A Vigilante izle 2018 yılının 10 Mart'nda Türkiye'de vizyona girmiş olan ama yapımcı ülkesinin Amerika Birleşik Devletleri olan A Vigilante izle filmi beyaz perde önünde almış olduğu toplam süre sinema film evrenine gelen diğer dizilere bakıp diğer dizilerle kıyaslayınca ortalama bir süre almış olup beyaz perde önündeki süresi bir buçuk saat bir dakika yani 91 dakikadır. Amerika Birleşik Devletlerin'de çekimleri tamamlanan film IMDB puanından düşük denilemeyecek ama yüksekte sayılamayacak bir puan almıştır. IMDB puanı 5,4/10 puan olan filmin yönetmen koltuğunda ünlü ve tecrübeli isim olan bir çok filme başarısını koyup adından söz ettiren Sarah Daggar Nickson geçmiştir. Filmin senaristliğini de ünlü isim olan Sarah Daggar Nickson yapmaktadır. Filmin yapımcıları ise Olivia Wilde, Randall Emmett, Ambyr Childers, Lars Knudsen, Andrew Corkin ve Allison Rose Carter olmuştur. Film müziğinin bestecileri ise Daniel Bensi ve Saunder Jurriaans olmuşlardır. Filmin baş rollerini Olivia Wilde ve Morgan Spector paylaşırken bu isimlerin yanı sıra film de Tonye Patano, Kyle Catlett, C.J. Wilson, Betsy Aidem, Judy Marte, David Shumbris ve Jim Ford gibi ünlü isimler de yer almaktadır. A Vigilante izle Konusu Nedir ? Hayatında yaşamış olduğu geçmiş yıllarda aile içi şiddete maruz kalmış olan Sadie, A Vigilante izle cinsel istismara, aile içi ve dışı şiddete, sözel tacize uğrayanları yasa dışı yolları kullanarak kurtarmaya çalışmaktadır. Bu illegal yolları kullanırken de diğer bir yandan kendisi ile ve kendisinin kötü geçmişiyle de yüzleşiyor. Kendisi için çok zor zamanlardan geçmekte olan dönemleri güçlü kalarak atlatmaya çalışmaktadır. Film de A Vigilante Türkçe Dublaj izle kendi üzerinde yoğun etkiler bıraktığı anlara vurgulanmaktadır. A Vigilante izle Türü Nedir Üç ayrı türde çekimleri tamamlanan A Vigilante izle filminin türü dram, gizem ve suçtur. Üç ayrı türde çekimleri yapılan film IMDB puanından 5.4/10 puan almıştır. NetFilmTV aracılığı ile izlemiş olduğunuz A Vigilante Türkçe Dublaj izle filmini beğendiyseniz aynı türde ki diğer dizi yada filmlere de sitemizden göz atabilirsiniz. Ayrıca türünü beğenmediyseniz farklı türde başka bir dizi yada film izleyebilirsiniz. Filmi izledikten sonra film ile ilgili görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.
 • 2018
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 5.4
 • 36
 • 0
Dolceroma
Tüm Bilgiler
Dolceroma Komedi, Suç 
Türkçe Dublaj
Dolceroma izle4 Nisan 2019'da Türkiye'de vizyona giren Dolceroma izle filmi beyaz perdenin önünde tam tamına bir saat kırk beş dakika yani 105 dakika gösterim vermiştir. Diğer filmlere kıyaslayınca çokça uzun süre gösterim veren filmin çekimlerinin tamamlandığı ülke ise İtalya'dır. IMDB puanından 5.9/10 puan alan filmin yönetmen koltuğunda Fabio Resinaro oturmaktadır. Filmin senaristleri ise Fausto Brizzi ve Fabio Resinaro'dur. Filmin yapımcısı da Luca Barbareschi olmuştur. Film müziğinin bestecisi ünlü sanatçı Andrea Bonini'dir. Sinematografi yapan kişi ise Fabio Resinaro olmuştur. Filmin baş rollerini Claudia Gerini ve Lorenzo Richelmy paylaşmaktadır. Bunların yanı sıra filmin oyuncu ekibinde Luca Barbareschi, Laura Chiatti, Iaia Fort , Francesco Montanari ve Luca Vecchi gibi ünlü italyan oyuncular da yer almaktadır. Komedi ve suç olmak üzere iki farklı türde çekimleri tamamlanan film Nastro d'Argento for Best Comedy ödülüne aday olarak gösterilmiştir. Dolceroma Türkçe Dublaj izle 2019'da çıkan film sinema evrenine adını kazımayı başarmıştır.Dolceroma izle Konusu NedirCamorra hikayesini kaleme almış olan Andrea Serrano isminde ki diğer yazarlara göre genç yazar, Dolceroma izle morgda çalışıp morga gelmiş olan cesetleri teker teker yıkayarak hayatını kazanmaktadır. Güçlükle yaptığı bu kariyeri onun yazarlık konusunda çok daha umutsuz hale getirmiştir, Dolceroma Türkçe Dublaj izle oysa ki o yaşamından sadece bir tek şans beklemektedir ve en sonunda bir prodüktör, yazdığı bu kitabını beyaz perdenin önüne aktarmayı isteyince Andrea Serrano hayatının şansına kavuşması için çok az kalmıştır üzeredir.Dolceroma izle Nasıl İzlenir?NetFilmTV adresini kullanarak izleyeceğiniz Dolceroma izle filmini izlerken kesinlikle herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Kesintisiz ve en yüksek görüntü kalitesini size sunan film de Dolceroma Türkçe Dublaj izle filmini kesintisiz izleme zevki sunmaktadır. İzlediğiniz filmin komedi ve suç türünü beğendiyseniz NetFilmTV sitesinden aynı türde ki başka bir dizi yada film izleyebilirsiniz. Dolceroma Türkçe Dublaj izle eğer türünü beğenmediyseniz sitemizi ziyaret edip başka bir tür dizi yada film izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • İtalya
 • 720P
 • IMDb 5.9
 • 48
 • 0
The Gangster the Cop the Devil
Tüm Bilgiler
The Gangster the Cop the Devil Aksiyon, Suç 
Türkçe Altyazı
The Gangster the Cop the Devil izle2019 yılının orta aylarında vizyona giren The Gangster the Cop the Devil izle filmi beyaz perde önünde 110 dakika boyunca gösterim yapıp normal filmlerden uzun süre beyaz perde önünde kalmıştır. Aksiyon ve film türünde çekilmiş olan filmin Güney Amerika yapımı bir filmdir. IMDB puanından sinema evreninde ki diğer filmlere oranla daha fazla puan almayı başarmıştır. Yönetmen koltuğunda Lee Won-Tae isimli ünlü yönetmen oturmaktadır. The Gangster the Cop the Devil Türkçe Dublaj izle filminin senaryosunu da yazan Lee Won-Tae olmuştur. Filmin yapımcılığını ise Kiwi Media Group yapmıştır. Filmin baş rollerinde Kim Moo-yul ve Ma Dong-seok vardır. Bunların yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Kim Sung-Kyu, Heo Dong-Won, Yoo Seung-mok, Choi Min-chul, Kim Yoon-sung, Min Moo-je, Kwon Hyuk, Ryoo Seong-hyeon ve Kim Jae-Young oynamaktadır.The Gangster the Cop the Devil izle Konusu Nedir?Tanık olmuş olduğu bir vahşi cinayetin suçlularının yakalana bilmesi için polislerle iş birliği yapmak zorunda kalmış olan bir mafya babasının hayat hikayesini konu ediyor. The Gangster the Cop the Devil izle organize suçlara bulaşmış olan bir mafya babası, kimliği belirsiz, gizemli bir seri katili yakalayabilmek için polisle beraber bir işbirliğine gitmek zorunda kalmıştır. Bu kimliği belirsiz ve gizemli olan seri katil o kadar dikkatli bir şekilde kurbanlarını öldüre bilmiştir ki, ortalarda mafya babasından başka hiç kimse bu cinayet vakasına tanık olamamıştır. Bu durumda organize suçlar işleyen mafya babasının polislerle daha da yakından bir çalışma yürütmesi gerektirdiğini anlatmıştır. The Gangster the Cop the Devil Türkçe Dublaj izle yoksa başka bir cinayete kurban gidebilir..The Gangster the Cop the Devil izle Türü Nedirİki ayrı türde çekimleri yapılmış olan The Gangster the Cop the Devil izle filminin türü aksiyon ve suç olarak belirlenmiştir. İzlemiş olduğunuz The Gangster the Cop the Devil Türkçe Dublaj izle filmini beğendiyseniz aynı türde ki diğer iflmlere sitemizden göz atabilir isterseniz de farklı türde film yada dizi izleyebilirsiniz iyi seyirler.
 • 2019
 • Güney
 • 720P
 • IMDb 7.0
 • 64
 • 0
Eerie
Tüm Bilgiler
Eerie Dram, Korku 
Türkçe Altyazı
Eerie izle27 Mart 2019'da vizyona giren Eerie izle filmi ilk olarak Filipinler'de vizyona girmiştir. Beyaz perdenin önünde bir saat kırk dakika yani 100 dakika gibi oldukça uzun süre gösterim yapmıştır. Amerika Birleşik Devletleri tarafından çekimleri tamamlanan filmin türü ise korku, dram ve suç türünde çekilmiştir. Korku, dram ve suç türünde ki diğer filmlerle kıyaslayınca Eerie Türkçe Dublaj izle filmi IMDB puanı bakımından diğerlerinden altta kalıyor. Yönetmen koltuğunda Mikhail Red isimli tecrübeli yönetmen oturmaktadır. Eerie izle filminin senaristleri ise Mikhail Red, Rae Red ve Mariah Reodica yapmaktadır. Filmin yapımcısı ise John Astin'dir. Baş rollerini Bea Alonzo ve Charo Santos-Concio'un paylaştığı filmde bu oyuncuların yanı sıra Jake Cuenca gibi ünlü isimler de yer almaktadır.Eerie Konusu NedirBir tane genç öğrencinin korkunç ve beklenmedik olan aniden gelen ölümünün ardından Eerie izle eski bir okul olan ve sadece kızların okuduğu Katolik tipi okulun varlığını tümüyle tehdit eder. Okulun rehberlik danışmanlığını yapan Pat Consolacion, bu olayla başa çıkmalarına yardımcı olmak ümitleriyle öğrencilerle birliktedir. Aynı esnada öğrencinin bu aniden gelişen beklenmedik ve korkunç ölümünün gizemlerini de ortaya çıkarmakta yarcımcı olmaya çalışıyordur. Bir çok genç öğrenci, Eerie Türkçe Dublaj izle Bay Pat’ın okulda ki görev süresinin sürekli karışması sebebiyle birlikte okulda ki görev süresini sürekli değiştiren katı ve disiplinli, tacizci Anne Alice’den şüphelenmekteler. Ancak Pat’in sıra dışı yetenekleri olduğu için onun yıllar yılı bütün okulu izlemiş olan okulun eski bir öğrencisi olan Eerie izle tanımaya yöneltti. Yavaş yavaş Pat, okulun gizemli sırrını ve geçen yüzyıllar boyunca beslemiş olduğu bu canavarı ortaya çıkarırEerie Türü Nedir?Dram, korku ve suç gibi üç ayrı türde yayınlanmış olan Eerie izle filmi izleyenlerin üstünde izledikten sonra etkiler bırakıyor. Özellikle korku türü sinema evreninde en çok sevilen türlerden olmasına rağmen Eerie Türkçe Dublaj izle filmi IMDB puanından 5.5/10 puan alıp ortalamanın altında kalıyor. Eerie izle filminin türünü beğendiyseniz NetFilmTV sitesinden aynı türde başka dizi ve film izleyebilirsiniz. Eğer türünü beğenmediyseniz başka türde dizi ve filmlere göz atabilirsiniz. İyi seyirler
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 5.5
 • 68
 • 0
The Invisible Guest
Tüm Bilgiler
The Invisible Guest Gerilim, Gizem 
Türkçe Dublaj
The Invisible Guest izle2017 yılında vizyona giren The Invisible Guest izle film beyaz perdenin önünde 106 dakika boyunca gösterim yapmıştır. İspanyada çekilen film izleyenlerden yüksek not almış olacak ki 7.9 IMDB puanı almayı başarmış. Yönetmen koltuğunda Oriol Paulo isimli yönetmen otururken senarisliğinde de Oriol Paulo oturmaktadır. The Invisible Guest Türkçe Dublaj izle yapımcısı Eneko Lizarraga olmaktadır. Baş rollerini ise Mario Casas ve Bárbara Lennie paylaşmaktadır.The Invisible Guest KonusuAdrian Doria isimli genç adam parasal olarak varlıklı bir işinde başarılı bir iş adamıdır, The Invisible Guest izle Asya bölgesi pazarları ile yapmış olduğu ticari zeka anlaşmaları ve çok yüksek teknoloji şirketi sebebiyle Yılın Adamı ödülünü almaya hak kazanmıştır. Takma ismi de Yılın Adamı olmuştur. The Invisible Guest Türkçe Dublaj izle Kendisine güvenilir bir savunma sistemi yaratabilmek için kendi özel avukatlığını yapan Felix tarafından tavsiye edilmiş olan tanık hazırlayıp ve adli bildirimlerde uzman derecede deneyimli avukat olan Virginia Goodman Hanım ile tanışma fırsatı yakalar. Bir dağ otelinin odasının için hemen yanında fotoğrafçı sevgilisi olan Laural Vidan’ın cesedi varken polis tarafınca tutuklanmıştır. Adrian Virginia’ya ile birlikte suç ve sevgilisi Laura ile olan ilişkisi hakkında bir kaç şey konuşur. İkisi de özel şoförü Daniel Garrido adında bir adamın ölmüş olduğu araba kazasını açığa çıkartmaya çalışırlar. Laura’nın, Daniel’in ölümü sebebiyle hapse girmemek için Laura’nın kendisini nasıl yönettiğinden bahseder. Aynı zamanda avukatı olan Felix olayların seyrini değiştirebilecek bir kaç tane delil araştırmaktadır. The Invisible Guest Türkçe Dublaj izle Adrian ve Virginia vaka hakkında ki birbirleriyle olan konuşmalarını sürdürürler fakat Adrian’ın ifadesinden ikna olamayan Virginia onu hikayesinin koyu karanlık noktalarını açıklığa çıkarması için zorlamaktadır. The Invisible Guest izle Bulmacanın içinde yalan ve gerçek çok kolayca yer değiştirebilmektedirThe Invisible Guest Türü NedirGerilim, gizem ve suç türünde çekilen The Invisible Guest izle filmini beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayınız. Gerilim, suç ve gizem türünde ki diğer dizi yada film izlemek isterseniz sitemizi ziyaret edip izleyebilirsiniz. Türünü beğenmediyseniz başka türde ki en güncel dizi ve filmleri sitemizden yüksek kalitede izleyebilirsiniz.
 • 2017
 • İspanya
 • 720P
 • IMDb 7.9
 • 43
 • 0
Once Upon a Time in London
Tüm Bilgiler
Once Upon a Time in London Suç 
Türkçe Altyazı
Once Upon a Time in London izleAratmış olduğunuz Once Upon a Time in London izle filmini NetFilmTV sitesinden bulabilirsiniz. Dilediğiniz bütün filmleri sorunsuz bir şekilde izleyebileceğiniz site olan NetFilmTV sitesinde yüzlerce filmi hiç bir ücret ödemeden, kesintisiz, en yüksek kaliteli şekilde izleyebilirsiniz. İzleyecek olduğunuz dizi yada filmlerin bilgilerini (film süresi, IMDB puanı, vizyon tarihi, Yönetmeni ve senaristi gibi) öğrenebilirsiniz. Once Upon a Time in London Türkçe dublaj izle şeklinde paylaşıldı. NetFilmTV sitesinden dizi yada film izlerken zevki iliklerine kadar yaşayabilirsiniz. En güncel film ve dizileri de izleyebilir ardından izlemiş olduğunuz film yada dizi serisi ile ilgili düşüncelerinizi yorum olarak gönderebilirsiniz.Once Upon a Time in London BilgileriVizyon tarihi 19 Nİsan 2019 olan Once Upon a Time in London izle filminin türü suç türünde çekilmekle birlikte yapım yeri İngiltere olmuştur. Toplamda bir saat elli bir dakika yani 111 dakika boyunca beyaz perdenin önünde gösterim yapan filmin IMDB puanı ise türüne oranla daha fazla olmayı başarmıştır. Once Upon a Time in London Türkçe Dublaj izle diğer filmlerin de IMDB puanı ortalamasının üstünde bir IMDB puanı alan filmin gişesi de puana oranla fazla olmuştur. Yönetmen koltuğunda Simon Rumley gibi tecrübeli bir ismin oturması ile birlikte senaristlik koltuğuna da Will Gilbey geçmiştir. Yapımcısı Ray Empson olan filmin Baş rollerini Dominic Keating, Geoff Bell ve Jamie Foreman paylaşmaktadır. Ayrıca oyuncu ekibinde Andy Beckwith, Leo Gregory, Mark Harris, Paul Kitson, Steven Carroll gibi başka ünlü isimlerde yer almaktadır.Once Upon a Time in London Türü NedirSuç türünde çekilmiş olan Once Upon a Time in London izle filmi izleyenler üstünde olumlu etkilerini bırakmaya devam ediyor. Film NetFilmTV sitesinde Once Upon a Time in London Türkçe Dublaj izle şeklinde paylaşılması ile birlikte filmi uzun zamandır türkçe dublajlı şekilde arayanların daha fazla aramamasını sağlamakta. İzlemiş olduğunuz filmi beğendiyseniz yorum yapıp bize destek olmayı unutmayın. Suç türünü beğendiyseniz NetFilmTV sitesinde diğer suç türündeki dizi ve film izleyebilir suç türünü de beğenmezseniz sitemizden başka türde film ve dizi izleyebilir izlediğiniz film için de kesinlikle bir ücret ödemezsiniz. İyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • İngiltere
 • 720P
 • IMDb 7.2
 • 55
 • 0
Game of thrones 8. sezon izle, the walking dead 9. sezon izle, sıfır bir izle vikings 6. sezon izle © Copyright 2015-2019 netfilmtv.com Tüm Hakları saklıdır. Telif ihlalleri için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. 5651 sayılı kanuna göre NetFilmTV.com domainine sahip internet sitesi yalnızca içerik sağlayıcı olarak ücretsiz hizmet vermektedir. NetFilmTVizle.com adresinde bulunan hiçbir resim, video, afiş vb. materyaller kendi sunucularında bulunmamakta olup sosyal medya platformları ve çeşitli paylaşım platformlarından alınmaktadır. Ayrıca içeriklerimizin altında bulunan yorumlar farklı kişilerden ve kullanıcılar tarafından yapılmakta olup hiçbir paylaşım için netfilmtv.com sitesi yöneticileri ve editörleri sorumlu tutulamaz. Ek olarak yukarıda belirtilen sebepler ve fazlasına ilişkin sitemizde bulunan içeriklerin, resim, video veya afişlerin telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız ya da telif hakkı sahibi iseniz bize [email protected] adresinden telif hakkı sahibi olduğunuzu kanıtlayan belgelerle bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde bahsi geçen içerik 5 (BEŞ) iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır.
Saygılarımızla
netfilmtv.com Yönetim Ekibi

Film İzle - Yabancı Dizi izle - Türkçe Dublaj Film İzle - Türkçe Altyazılı Film İzle

Film izleme keyfini doruklarda yaşayacağınız yepyeni bir site. Aradığınız her filmi izleyebileceğinizden %100 emin olabilirsiniz. Bir film aramak için saatlerce vakit kaybetmek artık NetFilmTV ile son buluyor. Tek yapmanız gereken netfilmtv.com adresinde bulunan arama bölümünü kullanarak istediğiniz filmi aramak. Eğer ki aradığınız içeriği sitemizde bulamazsanız bize hemen bildirebilir ve en yakın zamanda sitemizden içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca NetFilmTV sizlere The Walking Dead izle, Sıfır Bir izle, The Handmaid's Tale izle ve bir çok sitede telif hakları ihlallerinden dolayı yayınına son verilmiş film ve dizileri izleme imkanı sunuyor. Ek olarak bütün bu film ve dizileri sitemize üye olarak yakından takip edebilir. Videoların altında bulunan "yorumlar" kısmından tartışma başlatabilir yada tartışmalara katılabilirsiniz. Dilediğiniz filmi, diziyi, videoyu 480p, 720p, 1080p ve diğer bir çok görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. 7'den 70'e her yaş grubuna hitap eden NetFilmTV çocuklara, yetişkinlere ve ailesiyle beraber film izlemek isteyen herkese göre içerikler üretip kategorize etmektedir. Film izlemek istiyorsanız ve ne izleyeceğinizi de bilemiyorsanız NetFilmTV burada da sizin yardımınıza koşuyor. Editörlerimizin sizler için hazırlamış olduğu birbirinden güzel ve güncel izlenmeye değer filmleri "Editör Tavsiyeleri" bölümünden görebilir ve size uygun olanı seçebilirsiniz.Not : netfilmtvizle.com adresinde bulunan içeriklerin hepsi yukarıda da belirtildiği üzere sosyal paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Hiç bir film veya diziye ait yazıdan başka içerik yoktur. Hiç bir afiş, oyuncu resmi, filme ait video, sinema çekimleri sitemizde bulunmamaktadır.