La Casa De Papel izleRise of Empires: Ottoman izlethe witcher izleatiye izlesex education 2. sezon izledark izlehakan muhafız izle
turbobetyoutube mp3 çevir
Romantik
Monday izle
Tüm Bilgiler
Monday izle Dram, Dram filmleri 
Türkçe Altyazı
Atina’da yaşayan 30’lu yaşlardaki iki Amerikalı Mickey ve Chloe’nin öyküsünü mevzu ediyor. Genç ve hoş bir kadın olan Chloe, Atina’daki zamanının sonuna yanaşmıştır. Bu süreçte çekici bir erkek olan Mickey ile tanışır. İkili, farkına dahi varmadan tsunami eforunda bir aşka adım atarlar. Yaşamına istikamet vermeye çalışan Chloe, işini ve yaşadığı şehri arkasında vazgeçerek hafta sonu tutkusunun dayanılmaz reelliğinin peşinden gitmeye karar verir. Mickey ile kalmaya karar veren Chloe, büyük bir tehlike almıştır. Aşık çiftin birbirlerine dinledikleri tutku ve gereksinim büyüktür ancak ikisinin de istemsizce kendi yaşamlarını sabote etme huylu olmaları ilişkilerini bir hayli zorlayacaktır. Birbirlerinin omuzlarındaki yüklerden korkan bu iki aşık, kendi fobilerini yenerek aşklarına sahip çıkabilecek midir?
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.2
 • 10
 • 0
Josee izle
Tüm Bilgiler
Josee izle Dram, Dram filmleri 
Türkçe Altyazı
Seul’un eteklerinde ufak bir kasaba… Mezuniyete yanaşan üniversite talebesi Young-seok, caddede tekerlekli sandalyesinden düşen bir bayanla karşılaşır ve konuta dönmesine dayanak eder. Sonunda ona kolay ve süratli bir yemek yapar ve kendisini “Josée” olarak tanıtan bu bayana karşı bilinmez bir merak içine girer. Bu andan itibaren Young-seok ara gizeme Josée’nin evine uğrar, ona yemek getirir ve çok okuyan, kapsamlı viski bilgisi olan bu bayanı tanımaya başlar ve ona doğru olduğundan emin olmadığı öyküler anlatır. Yavaş yavaş unutulmaz bir aşkı paylaşmaya başlarlar.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 1080P
 • IMDb 7.0
 • 10
 • 0
Luxor izle
Tüm Bilgiler
Luxor izle Dram, Dram filmleri 
Türkçe Altyazı
İngiliz dayanak vazifelisi Hana, Mısır’daki antik Luksor kentine döndüğünde daha önceki sevgilisi olan kabiliyetli arkeolog Sultan ile karşılaşır. Hatıralarla dolu bu daha önceki kentte gezerken Hana, geçmişten gelen acılarıyla baş etmeye çalışır. Genç kadın, geçmişim tercihleri ve günümüzün meçhullüğünü uzlaştırmak için çaba eder.
 • 2020
 • Mısır
 • 1080P
 • IMDb 5.3
 • 17
 • 0
Ben Çağırmadım izle
Tüm Bilgiler
Ben Çağırmadım izle Fantastik, Fantastik filmler 
Türkçe Altyazı
Blithe Spirit, 2020 İngiliz üretimi, komedi ve romantik kategorilerinde yer alan bir filmdir. Filmin rejisörlüğü Edward Hall, yazarlığı ise Piers Ashworth tarafından yapılmıştır.Bir romancı olan Charles Condomine ve eşi Ruth, dostları Hekim ve Kadın Bradman'ı yerel, geleceği gören bir kadın olan Madame Arcati ile beraber alkol ve akşam yemeği için kendilerine katılmaya davet ederler. Charles, cinayete eğilimli bir ruhaniyetçi hakkında bir roman yazmayı tasarlamaktadır ve akşam yemeğinden sonraki bir seansta Madame Arcati'nin tutumunu gözlemlemek istemektedir. Bradman'lar kazanç ve dört dost, hasarsız bir dolandırıcılık olacağından emin olarak Madame Arcati'yi tartışır. Madame Arcati geldiğinde, akşam yemeği servis edildiğinde ve seans başladığını ufalanırlar. İki çifti afallatacak biçimde, masanın titremesi, Madame Arcati'nin trans haline geçmesi ve birkaç sene evvel can veren çok beğendiği ilk karısı Elvira'nın sesini dinlemesi gibi doğaüstü tezahürler ortaya çıkmaktadır. Korkmuş bir halde, Madame Arcati'yi uyandırır ve parti sona erer.Charles, Bradman'lara dışarı kadar eşlik ederken, Elvira'nın hayaleti, tepeden tırnağa gri renkte yürümektedir. Yalnızca Charles onu görmekte ve dinlemektedir ve o ve Ruth hemen onun varlığı hakkında müzakereye başlarlar. Charles ve Ruth ile Charles ve Elvira arasındaki karşılıklı konuşma, Charles'ın ayyaş olduğuna inanan ve hiddetle yatağa giden Ruth için çileden çıkarıcıdır.Ertesi sabah kahvaltıda Ruth, Charles'a çok durgun davranır ve evvelki gece çok fazla alkol aldığı mevzusunda ısrar eder. Ruth, sanrı gördüğünde ısrar ettiğinde, bunu hazımsızlık olarak nitelendirir. Elvira güller taşıyarak içeri girene kadar çekişme devam eder. Charles onu gördüğünde, Ruth'un, Elvira'yı göremediği ya da dinleyemediği ve Charles'ın güzel olmayan laflarının onun için olduğundan emin olduğu gülünç bir yanlış bağlantı başlar. Ruth, kocasının çılgın olduğuna ikna olur ve onu yatıştırmaya ve hekime gitmeye ikna etmeye çalışır. Charles, kendine inanılması için deliye dönmüş bir biçimde, Elvira'nın desteğini ister ve varlığını ispatlamak için odada bir kase çiçek gezdirir. Ruth histerikleşir, aldatıldığından, çıldırdığından veya gerçekten bir hayaletin huzurunda mı olduğundan emin değildir.
 • 2020
 • İngiltere
 • 1080P
 • IMDb 5.4
 • 42
 • 0
Yürekten Dans Et izle
Tüm Bilgiler
Yürekten Dans Et izle Dram, Dram filmleri 
Türkçe Dublaj
Into the beat, Stefan Westerwelle tarafından idarenen, hikâyesinin ise Hannah Schweiwer ve yeniden Stefan Westerwelle tarafından yazıldığı başrollerinde Alexandra Pfeifer, Yalany Marschner, Ina Geraldine Guy, Julius Nitschkoff gibi adların yer aldığı bir müzikal dram filmidir.Sitemiz üzerinden 4k filmleri ya da Türkçe altyazılı film izle sayfalarımızın yeni davetliyi olan filmin mevzusu, neredeyse tüm hayatı süresince çalıştığı, çok büyük bir bale hüneri olan Alexandra Pfeifer tarafından canlandırılan Kate kişiliğinin başından geçen serüvenlerini anlatmaktadır. Kate’in hayatı, kesintisiz olarak nasıl büyük bir balerin olacağı hayalini kendisine aşılamış babası Trystan Pütter tarafından baskılanarak ve kesintisiz büyük eğitmenler tarafından sıkı çalışma ilkeleriyle eğitilerek geçmiştir. Baleyi beğeniyor olmasına ve bu mevzuda büyük bir hünere sahip olmasına karşın, Kate bu dansı vicdanının derinliklerinde yalnızca babası için ve senelerdir çalışıyor olduğu için yapıyordur.Kate, günün birinde hip hop dans kültürüyle kazara Yalany Marschner tarafından canlandırılan Marlon kişiliği sayesinde karşı karşıya kazanç. Başta pek alakasını sürüklemese de Kate, sonradan fark edecektir ki, bu dans kültürü, ona bale yaparken yaşadığı mat ve duygusuz hissiyatı vermekten ziyade, onu canlı, hayat dolu ve zinde sezdirmektedir. Kate, bu dans kültürünün ona verdiği mutluluk suratından çok kısa müddette hip hop kültürü ile ve Marlon ile geri dönüşü olmayan bir biçimde bağ kuracaktır.Başta bu babasından sakladığı bir hobisi gibi devam eder, ancak Marlon ile aralarındaki bağ güçlendikçe ve hip hopa olan sevgisi git gide çoğaldıkça Kate, artık bale dansını vazgeçmek istediğini ve hip hop ile hayatını geçirmek istediğinin farkına varır. Ancak bu karar onu hayatında bir hayli şeyi değiştirecek çok ehemmiyetli ve büyük bir tercih yapmaya zorlayacaktır.
 • 16 Temmuz 2020
 • Almanya
 • 1080P
 • IMDb 5.2
 • 44
 • 0
Streltsov izle
Tüm Bilgiler
Streltsov izle Biyografi, Dram 
Türkçe Altyazı
Filmde, dünyaca ünlü Sovyet futbolcu Eduard Streltsov’un yaşamını anlatılmaktadır. Genç Eduard, futbolla uyuyup kalkan bir çocuktur. Kısa vakit sonra marifeti ve şöhreti kendi hudutlarını aşar ve 20 yaşında o yarıyıl hiçbir futbolcunun göremeyeceği bir nama kavuşur. Marifeti ve şanı sayesinde ondan ve Sovyet ulusal ekibinden beklenen şey, Dünya Kupası’nda meşhur Brezilya ile ve ekibin efsanesi Pele ile karşılaşıp kupayı ülkeye getirmesidir. Fakat Streltsov’un arttan işlenen kumpaslar sebebiyle kupaya çok az kalmışken mapus cezası alır. Artık Streltsov’un yapması gereken şey, ayağa tekerrür kalkıp, elinden gelenin en iyisini sergileyip ekip dostlarına tekerrür kavuşmaktır. Efsane futbolcunun dost etrafı, sosyal yaşamı ve aşkları arasında da geçen bu yine uyanış hikâyesi özellikle yaşam öykü ve spor filmleri beğenenler için kaçırılmaması gereken bir imal olarak durmaktadır. 2020 Rusya imali bu yaşam öykü dram filminin başrolünü Alexander Petrov oynamaktadır. Rejisörlük koltuğunda ise Ilya Uchitel oturmaktadır.
 • 2020
 • Rusya
 • 1080P
 • IMDb 5.0
 • 34
 • 0
Ve Yarın Tüm Dünya izle
Tüm Bilgiler
Ve Yarın Tüm Dünya izle Dram, Dram filmleri 
Türkçe Dublaj
Julia von Heinz’in hem rejisörlüğünü yapmış olduğu hem de John Quester ile senaryoda ortak bir çalışma yaptığı filmde Mülke Emde, Tonio Schneider ve Noah Saavedra başrolü paylaşmaktalardır. Orijinal ismi Und morgen die ganze Welt olan ve imdb puan skalasında 6.2 puanı ile dikkatleri üzerine sürükleyen üretim ülkemizde 6 Mayıs 2021 tarihinde gösterime girmiştir. Kabahat, romantizm ve drama öğelerini garip bir mevzu içinde bir araya getiren ve sitemizde de 4k filmlerimize henüz ilave edilmiş olan film Luisa isminde idealist ve genç bir kadının, düşünceleri ve bu düşünceler için aşmak zorunda olduğu zorlu yollar anlatılmaktadır. Luisa henüz 20 yaşındadır ve genç bir hukuk talebesi olmasına karşın Neo Nazilere karşı çok sert bir görüş içerisindedir. Luisa bu görüşlerinde o denli radikalleşir ki kısa vakitte kendisini Neo Nazilere karşı ciddi bir tutum takınan antifaşist bir harekete aza olmuş olarak bulur. Luisa mektebi, arkadaşları ve katılmış olduğu bu hareket arasında yaşamını sürdürürken bir gün Luisa için yaşamının dönüm noktası olabilecek bir vaka hakikatleşir. Luisa, Neo Nazilerin bir hamle tertip edeceklerini haber alır. Bunun üzerine bu hücumu yasaklamak isteyen Luisa, yakın arkadaşları olan Lenor ve Alfa’yı da bu korunmaya dâhil ederek, Neo Nazilerin bu hamle tasarısını durdurmak için harekete geçer. Şimdi Luisa için gerçekten de yaşamında yeni bir sayfa açılmak üzeredir zira bu hareketi ile Luisa usundaki bazı suallerin hakikatinde cevapsız olduğunu fark eder. Kendi idealleri şansına Luisa için artık asıl bir us savaşı başlamıştır. Luisa usundaki suallere anlamına uygun cevapları bulmak, düşüncelerini yine gözden geçirmek ve bu yolda devam edip etmeyeceğine kesin bir biçimde karar vermek zorundadır. Acaba Luisa usundaki yeni sual işaretlerine sıhhatli cevaplar bulabilecek mi? Bunca hadisenin arasında hiç mi Luisa’nın kalbinde aşka yer yok? Acaba karşıt görüşler gerçekten de anlam çerçevesinde tartışılır ise ortaya nasıl neticeler çıkar? İki film mükâfatı alan ve üç değişik film mükâfatında da yarılmış olan filmde herkese şimdiden neşeli seyirler diliyor ve filmi dilerseniz de 1080p filmlerimiz arasında da bulabileceğinizi anımsatıyoruz.
 • 2020
 • Almanya
 • 1080P
 • IMDb 6.2
 • 41
 • 0
Sincerely Yours Truly izle
Tüm Bilgiler
Sincerely Yours Truly izle Romantik, Romantik filmler 
Türkçe Altyazı
Hayley sırlı birinden bir nişan yüzüğünü barından bir tomar mektuba rastlar,ona kendi takma ismi ile yanıt vermeye karar verir.Ve bu adsız müsabaka ile yaşamı bakiye kadar değişecektir.
 • 2019
 • Kanada
 • 1080P
 • IMDb 6.2
 • 33
 • 0
Uçak Modu izle
Tüm Bilgiler
Uçak Modu izle Komedi, Komedi filmleri 
Türkçe Dublaj
Uçak Modu, Alberto Rodrigues'in senaryosundan César Rodrigues tarafından idarenen ve Renato Fagundes, Alice Name-Bomtempo tarafından yazılan Brezilya üretimi bir komedi filmi. Filmde Ana Larissa Manoela, asıl dünyadan daha çok telefonundan yaşayan bir kişilik. Cep telefonu yaşamını o kadar devirici kılıyor ki, otomobiline birkaç kere zarar veriyor. Cep telefonuyla uğraşırken otomobili çarptığı için ceza olarak, büyükbabasının konutu Germano'ya Erasmo Carlos sevk ediliyor. Bu ceza aynı zamanda cep telefonunu kullanamamayı da kapsıyor ve bu da öyküler yayınlayamama ve çok hoşlandığı binlerce takipçisinden kopması anlamına kazanç. Carola'nın Katiuscia Canoro onu bir geziye çıkarması da onu coşturmuyor. Bununla beraber dijital civardan uzakta geçen bu zaman Ana'nın Antônia Dani Ornellas ve João André Frambach gibi harikulade insanlar bulmasını sağlar ve stilist olma isteğine odaklanır. Film, asıl yolunuzu bulma, mutlu olma ve hakikatte kim olduğunuzu gösterme öyküsü. Larissa Manoela'nin karizmasını ve ağırlığını pek çok sahnede görebiliyoruz. Lari Manoela hayranları onu bir kere daha ekranda görmeyi çok beğenecektir.
 • 2020
 • Brezilya
 • 1080P
 • IMDb 5.1
 • 32
 • 0
Uzay Yolcuları – Passengers izle
Tüm Bilgiler
Uzay Yolcuları – Passengers izle 2016 filmleri, Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
Film imdb ye göre Serüven,Dram, Romantizm ve Bilim Kurgu kapsamaktadır. Senelerin geçmesi ile beraber insanoğlu teknolojik olarak çok gelişmiştir ve artık uzay gemisi ile çok uzak galaksilere dahi yolculuk yapabilmektedir. Jim Chris Pratt ve Aurora Jennifer Lawrence bir taşıma gemisinde 5000 binden fazla insanın bulunduğu ve takribî 90 sene sonra uyandırılması gereken iki şahıs evvelden uyanırlar ve gemide çok hoş zamanlar geçirirler. Zaman geçtikçe birbirlerine yanaşan bu ikilinin değişik insanları kurtarma gayretine girmesi sonrasında bazı ayrılıklar yaşayacaktır. Passengers 2016
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.0
 • 32
 • 0
Bütün Hayatım izle
Tüm Bilgiler
Bütün Hayatım izle Dram, Dram filmleri 
Türkçe Dublaj
Uzun süren flörtün ardından çift konutluluk karar alır. Coşkuyla düğün gününü bekleyen çiftimiz aldığı acı haberle sarsılır. Damada karaciğer kanseri teşhisi konmuş ve bu hastalığın rehabilitasyonunun olmadığı haberi erişmiştir. Adamın bir kaç ay ömrünün kaldığı söylenir ve ikili bu güç vaziyetin üstesinden gelmek için insan üstü bir gayret vermek gidişatında kalırlar.
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.2
 • 54
 • 0
Cast Away izle
Tüm Bilgiler
Cast Away izle Dram, Dram filmleri 
Türkçe Altyazı
Cast Away İzle Tek erkek düşünün… Ömrü süresince çağdaş şehir etrafında yaşamış; 747’lerle dünyayı dolaşmış ve daimi bilgisayar ortamında çalışarak hayatını sürdürmüş. Ve tek gün bindiği uçak denize kanaat Fiji’de ıssız tek adada dört sene tek başına yaşam sürdürmek mecburiyetinde kalmış. Adada tek başına yaşam sürdüren net erkeğin şuur seviyesi tümüyle değişir mi yok ise çağdaş dünyaya dönünce yeniden aynısı şahıs mi olur? Yaşantısının dönüm noktası olan net hadise yaşanmadan önce yanlızca işine gömülü tek yaşam devam ettiren, kız dostu dahil etrafında sevdiği herkesi suistimal eden net erkek için külüstür yaşamını sürdürmek olası olacakmıdır? Yok ise önünde görülmemiş tek yaşam mı durmaktadır Cast Away Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • 2000
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.6
 • 29
 • 0
Gecenin Kanatları izle
Tüm Bilgiler
Gecenin Kanatları izle Dram, Dram filmleri 
Türkçe Dublaj
Gecenin Kanatları İzle Politik nitelikli tek film olan Gecenin Kanatları’nda, 12 Eylül askeri darbesinden ardından sosyalist anne ve babası polis baskınında gözleri önünde katledilen Gece isimli lâhza kızın yaşadığı travmayı izliyoruz. İstanbul’a geldiği zaman kaldığı apartmanın kapıcısının erkek çocuğuna gönlünü kaptıran lâhza kız, aşkı mı ölümü mü seçecektir? İzlediğiniz film hakkında lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin. olarak iyi seyirler iyi eğlenceler dileriz...
 • 2009
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 6.9
 • 22
 • 0
Oğlan Bizim Kız Bizim izle
Tüm Bilgiler
Oğlan Bizim Kız Bizim izle Komedi, Komedi filmleri 
Türkçe Dublaj
Oğlan Bizim Kız Bizim İzle İstanbul’da yaşam sürdüren oto tamircisi Buyruğa ve düğün organizatörü Zeynep'in hiçbir ortak noktası yoktur. Hem de birbirlerini dahi tanımamaktadırlar. Fakat ikisi de radyo çekilişinden Antalya tatili kazanır ve yanlarını birer arkadaşlarını alarak tatile giderler. Net tatilde ikisi de kendilerini hem gülünç hatta keyifli hadiseler zincirinin içerisinde bulurlar.Yönetmenliğini ve senaristliğini Semra Dündar'ın üstlendiği film romantik komedi türünde tek gençlik filmi olarak öne çıkıyor. Türkiye'nin sevilen lâhza yıldızlarını tek araya getiren yapımın başrollerini Aras Aydın, Melis Babadağ, Bala Atabek ve Şahangiller olarak tanınmış web fenomeni Emrah Şahan üsteniyor. İzlediğiniz film hakkında lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin. NetFilmTV ailesi olarak iyi seyirler iyi eğlenceler dileriz...
 • 2016
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 5.5
 • 39
 • 0
Son Eklenen Filmler
© Copyright 2015-2019 netfilmtv.com Tüm Hakları saklıdır. Telif ihlalleri için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. 5651 sayılı kanuna göre NetFilmTV.com domainine sahip internet sitesi yalnızca içerik sağlayıcı olarak ücretsiz hizmet vermektedir. NetFilmTVizle.com adresinde bulunan hiçbir resim, video, afiş vb. materyaller kendi sunucularında bulunmamakta olup sosyal medya platformları ve çeşitli paylaşım platformlarından alınmaktadır. Ayrıca içeriklerimizin altında bulunan yorumlar farklı kişilerden ve kullanıcılar tarafından yapılmakta olup hiçbir paylaşım için netfilmtv.com sitesi yöneticileri ve editörleri sorumlu tutulamaz. Ek olarak yukarıda belirtilen sebepler ve fazlasına ilişkin sitemizde bulunan içeriklerin, resim, video veya afişlerin telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız ya da telif hakkı sahibi iseniz bize [email protected] adresinden telif hakkı sahibi olduğunuzu kanıtlayan belgelerle bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde bahsi geçen içerik 5 (BEŞ) iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır.
Saygılarımızla
netfilmtv.com Yönetim Ekibi

Film İzle - Yabancı Dizi izle - Türkçe Dublaj Film İzle - Türkçe Altyazılı Film İzle

Film izleme keyfini doruklarda yaşayacağınız yepyeni bir site. Aradığınız her filmi izleyebileceğinizden %100 emin olabilirsiniz. Bir film aramak için saatlerce vakit kaybetmek artık NetFilmTV ile son buluyor. Tek yapmanız gereken netfilmtv.com adresinde bulunan arama bölümünü kullanarak istediğiniz filmi aramak. Eğer ki aradığınız içeriği sitemizde bulamazsanız bize hemen bildirebilir ve en yakın zamanda sitemizden içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca NetFilmTV sizlere The Walking Dead izle, Sıfır Bir izle, The Handmaid's Tale izle ve bir çok sitede telif hakları ihlallerinden dolayı yayınına son verilmiş film ve dizileri izleme imkanı sunuyor. Ek olarak bütün bu film ve dizileri sitemize üye olarak yakından takip edebilir. Videoların altında bulunan "yorumlar" kısmından tartışma başlatabilir yada tartışmalara katılabilirsiniz. Dilediğiniz filmi, diziyi, videoyu 480p, 720p, 1080p ve diğer bir çok görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. 7'den 70'e her yaş grubuna hitap eden NetFilmTV çocuklara, yetişkinlere ve ailesiyle beraber film izlemek isteyen herkese göre içerikler üretip kategorize etmektedir. Film izlemek istiyorsanız ve ne izleyeceğinizi de bilemiyorsanız NetFilmTV burada da sizin yardımınıza koşuyor. Editörlerimizin sizler için hazırlamış olduğu birbirinden güzel ve güncel izlenmeye değer filmleri "Editör Tavsiyeleri" bölümünden görebilir ve size uygun olanı seçebilirsiniz.Not : netfilmtvizle.com adresinde bulunan içeriklerin hepsi yukarıda da belirtildiği üzere sosyal paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Hiç bir film veya diziye ait yazıdan başka içerik yoktur. Hiç bir afiş, oyuncu resmi, filme ait video, sinema çekimleri sitemizde bulunmamaktadır.
deneme bonusu veren siteler - sinecix.com - betting11.com - casinos-list.com - Casino Siteleri - ankara escort - ankara escort bayan - deneme bonusu - deneme bonusu - deneme bonusu - betgaranti - mercurecasino - maksibet - deneme bonusu veren siteler