La Casa De Papel izleRise of Empires: Ottoman izlethe witcher izleatiye izlesex education 2. sezon izledark izlehakan muhafız izle
turbobetyoutube mp3 çevir
Macera
Sınır Yok izle
Tüm Bilgiler
Sınır Yok izle Aksiyon, Macera 
Türkçe Dublaj
4k film izle sunumuyla sizlerle buluşacak olan Hasta El Cielo üretimi, emlak kazasından sonra genç ufak kabahatlilerden oluşan bir çetenin kadersizlikleri hakkında bir gerilim filmi gibi görünen İspanyol cemiyeti üzerine bir yorumdur. Ángel Miguel Herrán: Seçkine, La casa de papel Madrid banliyölerinden bir gece kulübünde Estrella Carolina Yuste: Carmen ve Lola ile tanıştığı gün yaşamı bakiye dek değişecek bir çocuktur. Kızın sahiplenici erkek dostu Poli ile tartışma ettikten sonra, Ángel'in başını belaya sokma ve en ehemmiyetlisi bundan kurtulma mevzusunda maharetli olduğunu keşfeder. Bu sebeple, tüm Madrid polisini hakimiyet altında yakalayan Aluniceros çetesine katılmaya teşvik eder. Ángel'in hırsı onu bir soygun piramidine, kolay paraya ve kuşkulu uyuşmalara batıracak ve onu Madrid'den, İbiza'ya götürecek. Marifeti onu başşehrin karaborsasını hakimiyet eden bir capo olan Rogelio'nun Luis Tosar gözeticisi yapacak ve kızı Sole Asia Ortega ona âşık olacak. Angel'ın tırmanışı durdurulamaz bir hale gelecek ve çok geçmeden ülkenin en çok aranan soyguncularından biri haline gelecektir. Ve polis abluka etmesi yoğunlaştıkça, Sole ile yaşamının aşkı Estrella arasında bir karar vermesi gerekecek. Banliyölerin en pespaye yerinde başlayan ve azami noktayı kasteden bir yolculuk: gökyüzü. Katalanlı rejisör bu defa hakikat bir geçmişe sahip bir film idarıyor. Anlatıda, Madrid'in dış semtlerinden iktidar merdivenini tırmanmaya çalışan bir grup gencin tecrübelerini takip edeceğiz. Film, grubun Hitleri çevresindeki aksiyon sahneleri ile abonelerinin ve etrafının özel yaşamlarını gösterme teşebbüsü arasında ufalanmış gidişatta. Bu aykırılaştırılmış grubun şehrin tepesine nasıl erişmeye can attığını ve bunu en doğrudan biçimde yapmaya çalışacağını yansıtıyor. Emlak balonunun örtüsü altında, esasta aynı kaidelere göre idarenen kendi iş cemiyetlerini oluşturuyorlar. Filmin oyuncu kadrosunda Miguel Herrán, Carolina Yuste ve Luis Tosar ile genç bir mahalle soyguncusunu mevzu alan çekici bir gerilim filmi olan yeni çalışmasını sunuyor. Zengin olma yolunda her türlü yola girecek olan bu gençler Madrid caddelerinde boy göstermeye başlayacak ve her cinsten meselelerle karşı karşıya kalacaklar. Bu sırada aralarındaki ilişki ilerleyecek ve bir şeyleri muvaffak olmanın duygusu onlara çok iyi gelmeye başlayacaktır.
 • 2020
 • İspanya
 • 1080P
 • IMDb 5.9
 • 1
 • 0
Uzaylılar Vücudumu Çaldı izle
Tüm Bilgiler
Uzaylılar Vücudumu Çaldı izle Komedi, Komedi filmleri 
Türkçe Dublaj
Rod Allbright şerif takviyecisi olarak çalışmaktadır ve bir gün galaksinin en gaddar makûssu B’kr tarafından kaçırılınca minik cesur kahramanlarımızın harekete geçmesi gerekir…
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 4.4
 • 11
 • 0
Demon Slayer the Movie: Mugen Train izle
Tüm Bilgiler
Demon Slayer the Movie: Mugen Train izle Aksiyon, Animasyon 
Türkçe Altyazı
Tanjiro Kamado ve Şeytan Avcısı dostları Zenitsu, Inosuke ile insanlara işkence eden ve ona karşı çıkanları öldüren bir şeytan tarafından işlenen sırlı bir dizi kayboluşu incelemek için Ebedilik Trenine biniyorlar. Serüven bütün burada başlıyor!
 • 2020
 • Japonya
 • 1080P
 • IMDb 8.4
 • 23
 • 0
Mayor Grom: Chumnoy Doktor izle
Tüm Bilgiler
Mayor Grom: Chumnoy Doktor izle Aksiyon, Macera 
Türkçe Altyazı
Mayor Grom: Chumnoy Hekim, Artyom Gabrelyanov tarafından yaratılan aynı isimli çizgi roman serisine katlanan, Oleg Trofim tarafından idarenen ve sitemizden de 4k film ya da 720p filmleri sayfasından, Türkçe altyazılı sunumlarla sizlerle olacak olan, 2021 imali bir Rus süper kahraman filmidir.Polis Binbaşı Igor Grom, St.Petersburg'da sert şahsiyeti ve her cinsten kabahatlilere karşı uzlaşmaz davranışıyla tanınır. Ancak Veba Hekimi maskesi takan bir bireyin ortaya çıkmasıyla her şey sansasyonel bir biçimde değişir. Şehrinin "yasasızlık vebasından hasta" olduğunu bülten ederek, bir zamanlar para ve cemiyetteki yüksek statü sayesinde cezadan kaçan insanları öldürerek "rehabilitasyon" ye başlar ve cemiyet de bu vakalardan huzursuz olmaya başlar. Polis memurları eforsuz bir vaziyettedir. Igor, ilk kez soruşturmada güçlüklerle karşı karşıya kalır ve bunun neticeyi tüm şehrin mukadderatını tanımlayabilir.Filmin giriş sahnesinde St.Petersburg Polisi, Binbaşı Igor Grom, hokey maskesi takan üç banka soyguncusunu kovalıyor. Ehemmiyetli parasal zarara neden olurken onları yakalar ve amiri General Prokopenko tarafını fırça atılır.Kısa vakit sonra, "zengin çocuk" Kirill Grechkin'in davası başlar. Otomobiliyle bir kıza ölümcül bir biçimde çarpmakla yargılanıyor. Kendisine müteveccih delillere karşın, Grechkin beklenmedik bir biçimde salıverilme eder ve can veren bireyin kardeşi duruşmanın verdiği karardan şüphelenir. Sosyal ağın kurucusu Vmeste'nin kurucusu bilişim milyoneri Sergei Razumovsky ve can veren kızla aynı yetimhanede gelişen dostu Oleg Volkov da duruşmanın kararını sinirlenir. Aynı zamanda, Veba Hekiminin videoları internette belirmeye başlar. Maskeli bir intikamcı ve pespayelerden şehri "arınmayı" taahhüt eden bir savaş elbiseyi giymektedir. Hekim, Kirill Grechkin'i otomobilinde yakarak öldürür. Cinayetten sonra Oleg, Razumovsky'ye kazanç ve kendisinin Hekim olduğunu itiraf eder. Razumovsky pek memnun olmasa da dostunu yetkililere teslim etmekte kararsız eder.Cinayete şahit olan Grom, vakayı araştırmaya ve artık bir hayli birey tarafından kahraman olarak görülen Hekim'u bulmaya çalışıyor. Hekim'u tutmak için Moskova'dan gelen FSB memuru Evgeny Strelkov, binbaşıyı davadan çıkarır. Bunun yerine, Grom ve yeni stajyeri Dmitry Dubin, on iki buzdolabının çalınmasıyla ilgilenmek üzere sevk edilir. Ancak, resmi misyonlarının aksine, ikisi de Hekim'un davasını araştırmaya devam eder. Bu sırada, Grom bir kızı eşkıyalardan kurtarır, ancak gazeteci ve blog yazarı Yulia Pchyolkina, binbaşıya yanaşmak ve blogu için Veba Hekimi olayı hakkında bilgi almak için hamleyi kendisi tertip etmiştir.
 • 2018
 • Rusya
 • 1080P
 • IMDb 6.9
 • 31
 • 0
Without Remorse izle
Tüm Bilgiler
Without Remorse izle Aksiyon, Gerilim 
Türkçe Altyazı
Tom Clansy'nin ünlü romanından beyaz perdeye aktarılan Without Remorse, 70'lerde John Kelly adlı tecrübeli bir Amerikan komandosunun, Mr. Clark adlı bir CIA casusuna dönüşme öyküsünü anlatıyor. Mr. Clark rolünü Michael B. Jordan canlandırıyor.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.7
 • 34
 • 0
Voyagers izle
Tüm Bilgiler
Voyagers izle Bilim Kurgu, Gerilim 
Türkçe Altyazı
Imdb puanlamasında 5.4 puanı tutan ve ülkemizde de 21 Mayıs 2021 tarihinde gösterime giren Voyagers filminin oyuncu kadrosunda Colin Farrell, Lily Rose Depp ve Tye Sheridan gibi genç adlar yer almakta. Bilim kurgu, serüven ve gerilimin sanki birbirleri ile bir tam olduğu bu filmin rejisörü olan Neil Burger ise filmin senaryoculuğunu da kendisi üstlenmiş gidişatta.Sitemizden 4k filmlerine yeni ilave etmiş olduğumuz filmde; İnsanlar artık kendilerine yeni bir gezegen aramaktadırlar. Bu özel misyon için de yalnızca bu ve eşi vazifeleri yerine getirebilmek için sıkı bir biçimde, özellikle de itaat etmeye ve kaidelere uymaya yaktın 30 bireyden oluşan bir takım yetiştirilmiştir. Misyon çok kolaydır, uzayın derinliklerine inilecektir ve insanoğlu için yaşamaya uygun bir gezegen keşfedilecektir. Keşif vazifeyi meselesiz bir biçimde başlamıştır ve kadın ve erkelerden oluşan bu karmaşık grup ilk zamanlarda hiçbir şeyi denetlemeden vazifelerine başlamışlardır. Ancak aradan zaman geçmektedir ve bazı şeyler özellikle de vazifeyle alakalı bazı gidişatlar bu otuz bireyin usunda sual işaretleri oluşturmaya başlamıştır. Korkmaları gereken uzayda olması gerekirken, tayfa yavaş yavaş hem gemiden hem vazifelerinden hem de misyonlarında gizli olduğunu düşündükleri gizemlerden korkmaya başlarlar. Bu gizemleri kısa zamanda ortaya çıkarmaya başlayan takım, çok süratli bir biçimde itaat etmemeye ve kendi başlarına buyruk hareket etmeye başlarlar. Kısa zamanda aldıkları eğitimi unutan ve neredeyse tanınmaz tutumlar sergileyen bu eğitimli takım, gemide kendi serbestliklerini duyuru ederler ve her şey bütün de bu noktadan sonra başlar. Bakalım hadiseler bu grubu nereye götürecektir? Aldıkları misyon gerçekten bir gezegen keşif vazifeyi midir yoksa gerçek reyin onların üstüne mi oynanmıştır? Yoksa grubun öğrenmediği ve onları bekleyen çok değişik bir gidişat mı vardır?
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.3
 • 39
 • 0
Canavar Avcısı – Monster Hunter izle
Tüm Bilgiler
Canavar Avcısı – Monster Hunter izle Aksiyon, Fantastik 
Türkçe Dublaj
1 saat 43 dakikalık soluk kesen aksiyon ve serüven filmi, Birleşmiş Milletler adlı beynelmilel organizasyonun askeri kolunda misyon yapmakta olan ve misyon yaptığı ekibin de lideri olan bayan bir askeri mercek altına alıyor. Birleşmiş Milletler’in askeri kolunda rakamlı bayan liderlerden biri olan Artemis, bir portaldan geçerek değişik bir reellikle tanışıyor. Tanıştığı değişik ve tamamen yeni olan bu asıllıktaki seyyarenin, canavarların vahim istilası altında olduğunu fark ediyor.Geldiği bu yeni ve değişik seyyarenin oldukça da riskli bir seyyare olduğunun farkına varan Birleşmiş Milletler askeri ekip lideri Artemis burada Hunter isminde mert bir savaşçı ile tanışıyor. Hunter, seyyaresini istila eden ve ortalığı keşmekeşe çeviren bu vahim canavarların istilasından kurtarmak için oldukça riskli ve bir o kadar da cesaret ve iftihar gerektiren bir savaş vermektedir. Bu noktada Hunter ile tanışan Artemis, bizim seyyaremizin de tehdit altında olduğunu ve canavarların portaldan geçerek dünyaya erişmesi vaziyetinde birlikteleri büyük bir tahrip getirebileceklerinin farkına varıyorlar. Hunter ve Artemis, eforlarını birleştirerek canları pahasına bir gayrete giriyor. Girdikleri bu gayrette yaşamlarını kaybedebilirler ancak şayet gayreti kaybederler ve o canavların portaldan geçmesine imkân sağlarlarsa, tüm insanlığın geleceği riske girecektir.2020 senesinin Aralık ayında vizyona girerek izleyicilerle buluşan aksiyon ve serüven filmi Monster Hunter’ın rejisörlük koltuğunda ise bu cins üretimlere bilindik olan ve değişik çalışmaları da bulunan Paul W.S. Anderson adı oturuyor.Senaryo takımına bakıldığında da karşımıza rejisörlük misyonunu da üstlenmekte olan Paul W.S. Anderson ve reyin serisinin imalcisi olan Kaname Fujioka adları çıkıyor.Bu amansız ve risk dolu gayrette filmin odak noktası olan Birleşmiş Milletler Askeri kolunda liderlik misyonu bulunan Artemis şahsiyetine Ukraynalı bayan oyuncu Milla Jovovich yaşam veriyor. Artemis ile eforlarını birleştirerek bu büyük savaşta Artemis ile omuz omuza gayret edecek olan mert savaşçı Hunter şahsiyetine ise aksiyon ve kavga et filmlerinde daha evvel izleyicilerle bir hayli kere buluşmuş olan ad Tony Jaa yaşam veriyor. Aynı zamanda oyuncu kadrosunda T.I. adlı sanatçı da bulunuyor.
 • 2020
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.3
 • 47
 • 0
Arabalar 3 izle
Tüm Bilgiler
Arabalar 3 izle 2017 Filmleri, Animasyon 
Türkçe Dublaj
Pixar’ın “Cars” serisini dinlemeyen yoktur. Aynı serinin 3. Filmi “Cars 3” 4k filmleri maceranızın bir parçası olarak sitemize ilave edildi. Film ivedisi süresince 7 defa piston kupasını kazanıp zaferden zafere koşan Şimşek McQueen artık ihtiyarlamış ve büyüyen teknolojiyi kullanan değişik otomobillerle başa çıkamaz hale gelmiştir. Katıldığı yarışlarda hep birinci olması ile yarış pisti dışında ticari bir galibiyet de elde etmiş olan kahramanımız McQueen katıldığı bir yarışta geçirdiği üzgün kazası sonrası pistlere veda etme kararı almıştır. Kıpkırmızı sevimli ve şimşek kadar süratli kahramanımızı bu biçimde görmek yalnızca biz izleyicileri değil kasabadaki dostlarını da çok üzmektedir. Artık daha önceki toprak yönetmlerle şampiyon olamayacağını kavradıklarında ona sponsor olan Rust-eze markasının menajeri Cruz Ramizer’den eğitim almaya başlar. Fakat daha önceki yarışçılardan ve hepimizin hoşlandığı Hudson Hornet’in yarış mühendisi de McQueen’e bu çabaya tekerrür başlamasında dayanakçı olacaktır. Piston Kupası’nın en büyük yarışlarından birine 95 numara olarak katılacak kahramanımız yeni teknolojilerine karşın rakiplerini alt etmeye çalışacaktır. Evvelki filmlerde çok hoşlandığımız daha önceki kulağı kesiz yarışçılardan Hudson Hornet’in kabrini görmek ise hepimizi çok üzecek. Çocuklarınızla birlikte sizlerin de bu filmden doyasıya zevk alacağınızdan eminiz zira çoğu Pixar filminin aksine bu sefer çok daha olgun bir öykü ile karşı karşıyayız. Çok çalışma ve azmin yetmediği vaziyetlerle karşılaşabileceğimizi ve bu gidişatlarda dahi pes etmemize gerek olmadığını çocuklara oldukça iyi bir biçimde öğretecen bu filmi 4k film izleme kısmeti ile daha da hoş hale getirebilirsiniz.
 • 2017
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.7
 • 33
 • 0
Kaptan Amerika 2 Kış Askeri izle
Tüm Bilgiler
Kaptan Amerika 2 Kış Askeri izle 2014 filmleri, Aksiyon 
Türkçe Dublaj
Kaptan Amerika 2 Kış Askeri izle, Yeni geliştirilmekte olan bir silah projesi hakkında Kaptan Amerikaya danışan Nick Fury, beklediği tepkiyi kendisinden alamaz. Yapılacak olan bu saklı silahın düşmanların Deoksirübo Nükleik Asit yapısını tarayıp öldürmek gibi bir çok özelliği olduğundan bahsetse dahi bu projeyi Steve kendi gözleriyle görmek ister. Fury'nin sisteme giriş yapmak istediği esnada ulaşımını kaybettiğini farkeder. Fakat en üst yetkili kendisi olmasına karşın böyle bir ulaşım manisinin kimin yapabileceğini suni zekâya sorduğunda bilgisayar onun ismini verir. S.H.I.E.L.D yetkililerine projenin bir vakit duraklatılması için yönerge verse dahi yolda giderken kimliği saklı şahıslar tarafından atağa uğrar. Yapılanma içerisinde bir sızıntı olduğu sarihçe ortadadır ama bu bireyleri tespit etmek o an için olanaksızdır. Elinde bulundurduğu saklı hafızayı Kaptan Amerikaya teslim eder.Kaptan Amerika S.H.I.E.L.D binasından parçalamak istediğinde atağa uğrar ve güç bir biçimde Black Widow'a erişmeyi muvaffak olur. İçeriye sızmış olan casuslar bu saklı projeyi çalmış ve kendi amaçları güzergahında kullanmak için tasarı yapmaktadırlar. İşin içinden Hydra adlı yapılanma çıkar. Ayrıca Kaptan Amerika ve Black Widow'un peşine kış askeri kod isimli birisi takılmıştır. Yapılan teke tek bir kavga et esnasında kış askerini tanır ancak bu onun daha önceki arkadaşı Bucky çıkar.
 • 2014
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.7
 • 37
 • 0
Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerede Bulunurlar izle
Tüm Bilgiler
Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerede Bulunurlar izle 2016 filmleri, Fantastik 
Türkçe Altyazı
Alışılmadık magizoologist büyülü mahlukatları araştıran birey Newt Scamander Oscar Mükâfatlı Eddie Redmayne emin aşınmış bavuluyla beraber açıklayamayacağımız sebeplerden dolayı New York’a kazanç. Bu bavul göründüğünden çok, çok ve çok büyük olan sihirli bir eşyadır. Bavul Newt’ın dünyanın her tarafına yaptığı yolculuklardan bulduğu ender ve jenerasyonu tükenmekte olan büyülü mahlukatlara konut sahipliği yapmaktadır. Scamender bu gezilerinde, Amerikan sihir topluluğunun Amerika’da No-Maj olarak adlandırılan Muggle’lardan fobi içinde saklandıklarının farkına varır ve burada sihircilerin ortaya çıkma riskinin, İngiltere’den Salem sihircilerini andırın daha büyük mesele yarattığını anlar. Olağanüstü Canavarlar; eşsiz hünerlere sahip İngiliz sihircinin büyüfobik Amerika’ya yaptığı yolculukta, kesinlike çok riskli olan bazı mahlukatların bavuldan dışarı çıktığında ne olacağının öyküsüdür.
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.3
 • 35
 • 0
Başlat: Ready Player One izle
Tüm Bilgiler
Başlat: Ready Player One izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
Ailesini minik henüz minik yaştayken kaybeden Wade Watts, hakikat dünyanın stresinden kaçmak için süresini The Oasis isimli bir reyin içerisinde geçirir.Sanal gerçeklik oyununun milyoner kurucusu reyin cihanının içine bir sürpriz yumurta gizlemiştir ve can verdiğinde tüm parasını ve oyunun hakimiyetini bu eşyayı bulana vadetmektedir. Wade de bu serüven dolu para avının peşine düşer. Bir süre sonra her şey bir reyin olmaktan çıkar ve acımasız bir rekabete dönüşüverir.Zira firma paydaşları ve paraya tapan oyuncular defineye herkesten evvel varmak için değişik oyuncuları saf dışı vazgeçmek emeliyle her şeyi yapmaya hazırdırlar. Filmde Wade’in film süresince anahtarı bulmak için yaşadıkları iyi bir biçimde anlatılmaktadır.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.5
 • 38
 • 0
The Chronicles of Narnia The Voyage of the Dawn Treader izle
Tüm Bilgiler
The Chronicles of Narnia The Voyage of the Dawn Treader izle Fantastik, Fantastik filmler 
Türkçe Altyazı
The Chronicles of Narnia The Voyage of the Dawn Treader İzle Cambridge-İngiltere’de İkinci Dünya Muhabereyi esnasında Pevensie kardeşler, sinir bozucu kuzenleri Eustace Clarence Scrubb’ın evinde kalmalarıyla başlarlar. Tek gün çocukların üçü de, açık denizde duran tek geminin resmedildiği tablonun içerisine çekilirler. Kendilerini okyanusun altında bulan çocuklar gözleri önündeki muhteşem Şafak Yıldızı’nı görmek için su yüzüne çıkarlar; bundan sonra Caspian ve Reepicheep veyahut beraberdirler. Caspian’ın vazifiyeti, kötü amcası doğrulusunda sürgün edilen yedi soylu Telmarlı Narnia Lordu’nun akıbetini keşfetmektir ve Pevensie kardeşler, Eustace ve Reepicheep de ona takviye ederler. Büyüleyici serüven süresince büyülü Dufflepudlarla, kötü amaçlı köle tüccarları, ejderhalar ve sihirli mer halkıyla baş etmek zorundadırlar. Narnia’nın geleceği tehlikededir… The Chronicles of Narnia The Voyage of the Dawn Treader Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • 2010
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.7
 • 38
 • 0
Doctor Strange izle
Tüm Bilgiler
Doctor Strange izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Türkçe Altyazı
Doctor Strange İzle Etkin operatör Stephen Vincent Strange, geçirdiği tek trafik ilçesi neticeninde elindeki sinirler zarar görünce bundan sonra mesleğini yapamaz duruma gelir. Bütün yaraları iyileştirebilen, Tibet’te yaşam sürdüren Ancient One isimli büyücünün varlığını öğrenmesi onun için yeni tek umut olur. Tibet’e giden operatör sandığından defa henüz devasa güçlerle karşılaşacaktır. Marvel aleminin sevilen süper karakterlerinden bir tanesi olan Doctor Strange’in hikayesini perdeye taşıyan filmde Hekim Strange’i İngiliz futbolcu Benedict Cumberbatch canlandırırken filmin yönetmen koltuğunda, çoğunluklu olarak korku-gerilim projelerinin aranan ismi durumuna gelen Scott Derrickson oturuyor. Doctor Strange Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • 2016
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.2
 • 25
 • 0
Cast Away izle
Tüm Bilgiler
Cast Away izle Dram, Dram filmleri 
Türkçe Altyazı
Cast Away İzle Tek erkek düşünün… Ömrü süresince çağdaş şehir etrafında yaşamış; 747’lerle dünyayı dolaşmış ve daimi bilgisayar ortamında çalışarak hayatını sürdürmüş. Ve tek gün bindiği uçak denize kanaat Fiji’de ıssız tek adada dört sene tek başına yaşam sürdürmek mecburiyetinde kalmış. Adada tek başına yaşam sürdüren net erkeğin şuur seviyesi tümüyle değişir mi yok ise çağdaş dünyaya dönünce yeniden aynısı şahıs mi olur? Yaşantısının dönüm noktası olan net hadise yaşanmadan önce yanlızca işine gömülü tek yaşam devam ettiren, kız dostu dahil etrafında sevdiği herkesi suistimal eden net erkek için külüstür yaşamını sürdürmek olası olacakmıdır? Yok ise önünde görülmemiş tek yaşam mı durmaktadır Cast Away Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • 2000
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.6
 • 29
 • 0
Son Eklenen Filmler
© Copyright 2015-2019 netfilmtv.com Tüm Hakları saklıdır. Telif ihlalleri için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. 5651 sayılı kanuna göre NetFilmTV.com domainine sahip internet sitesi yalnızca içerik sağlayıcı olarak ücretsiz hizmet vermektedir. NetFilmTVizle.com adresinde bulunan hiçbir resim, video, afiş vb. materyaller kendi sunucularında bulunmamakta olup sosyal medya platformları ve çeşitli paylaşım platformlarından alınmaktadır. Ayrıca içeriklerimizin altında bulunan yorumlar farklı kişilerden ve kullanıcılar tarafından yapılmakta olup hiçbir paylaşım için netfilmtv.com sitesi yöneticileri ve editörleri sorumlu tutulamaz. Ek olarak yukarıda belirtilen sebepler ve fazlasına ilişkin sitemizde bulunan içeriklerin, resim, video veya afişlerin telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız ya da telif hakkı sahibi iseniz bize [email protected] adresinden telif hakkı sahibi olduğunuzu kanıtlayan belgelerle bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde bahsi geçen içerik 5 (BEŞ) iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır.
Saygılarımızla
netfilmtv.com Yönetim Ekibi

Film İzle - Yabancı Dizi izle - Türkçe Dublaj Film İzle - Türkçe Altyazılı Film İzle

Film izleme keyfini doruklarda yaşayacağınız yepyeni bir site. Aradığınız her filmi izleyebileceğinizden %100 emin olabilirsiniz. Bir film aramak için saatlerce vakit kaybetmek artık NetFilmTV ile son buluyor. Tek yapmanız gereken netfilmtv.com adresinde bulunan arama bölümünü kullanarak istediğiniz filmi aramak. Eğer ki aradığınız içeriği sitemizde bulamazsanız bize hemen bildirebilir ve en yakın zamanda sitemizden içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca NetFilmTV sizlere The Walking Dead izle, Sıfır Bir izle, The Handmaid's Tale izle ve bir çok sitede telif hakları ihlallerinden dolayı yayınına son verilmiş film ve dizileri izleme imkanı sunuyor. Ek olarak bütün bu film ve dizileri sitemize üye olarak yakından takip edebilir. Videoların altında bulunan "yorumlar" kısmından tartışma başlatabilir yada tartışmalara katılabilirsiniz. Dilediğiniz filmi, diziyi, videoyu 480p, 720p, 1080p ve diğer bir çok görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. 7'den 70'e her yaş grubuna hitap eden NetFilmTV çocuklara, yetişkinlere ve ailesiyle beraber film izlemek isteyen herkese göre içerikler üretip kategorize etmektedir. Film izlemek istiyorsanız ve ne izleyeceğinizi de bilemiyorsanız NetFilmTV burada da sizin yardımınıza koşuyor. Editörlerimizin sizler için hazırlamış olduğu birbirinden güzel ve güncel izlenmeye değer filmleri "Editör Tavsiyeleri" bölümünden görebilir ve size uygun olanı seçebilirsiniz.Not : netfilmtvizle.com adresinde bulunan içeriklerin hepsi yukarıda da belirtildiği üzere sosyal paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Hiç bir film veya diziye ait yazıdan başka içerik yoktur. Hiç bir afiş, oyuncu resmi, filme ait video, sinema çekimleri sitemizde bulunmamaktadır.
deneme bonusu veren siteler - sinecix.com - betting11.com - casinos-list.com - Casino Siteleri - ankara escort - ankara escort bayan - deneme bonusu - deneme bonusu - deneme bonusu - betgaranti - mercurecasino - maksibet - deneme bonusu veren siteler