Korku
Mircin
Tüm Bilgiler
Mircin Gerilim, Korku 
Türkçe Dublaj
Mircin izle 30 Ağustos 2019'da Türkiye'de vizyona girecek olan Türk yapımı korku filmi Mircin izle vizyona girmeden önce yayınlamış olduğu fragmanlarda bile çok büyük ilgi göreceğini belli eden film çıktığı ilk andan itibaren yayına girmiş olduğu bütün sinema salonlarını tıklım tıklım doldurmayı başarabilmiştir. Film beyaz perdenin önünde toplamda tamı tamına bir saat yirmi bir dakika boyunca yani 81 dakika gösterim verirken filmin çekimleri Türkiye'de tamamlanmıştır ve film Türk yapımı bir film olmuştur. IMDB puanı insanların üzerinde vermiş olduğu etkiyle birlikte tavan yapmış olan IMDB den 6.5/10 puan alabilmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda yapmış olduğu filmlerle adından her zaman söz ettiren ünlü yönetmen Ahmet Yaşar Gümüş olmuştur. Filmin senaryosunu da kendisinin hazırlamış olduğu Ahmet Yaşar Gümüş filmin yapımcılığını da kimseye bırakmayıp kendisi geçmiştir. Filmin baş rolünde Kokru Çözer ve Elif Kartal yer alırken filmde onun yanı sıra oyuncu kadrosunda Eren Ergin, Hande Sipal, Turgut Güneş, İlke Ketboğa, Murat Erhan gibi ünlü oyuncular da yer almıştır. Filmin türü korku ve gerilim olmuştur. Mircin izle filmi toplam iki ayrı türde çekimlerini tamamlanmıştır.  Mircin izle Nasıl İzlenir  Yönetmeninde Ahmet Yaşar Gümüş'ün oturmuş olduğu Mircin izle filmini NetFilmTV adresine girerek ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. NetFilmTV aracılığı ile dilediğiniz her türden dizi yada filmi en yüksek görüntü kalitesine sahip video oynatıcılarla sıkıntısız bir şekilde hiç kesinti ve donma olmadan izleyebilirsiniz . Üstelik bunları yaparken hiç bir türlü ücret ödemenize gerek yoktur. Korku filmi izleyenlerin en çok sevdiği filmlerin en başında olacak olan film yoğun ilgi görmeyi başarmıştır
 • 2019
 • Türkiye
 • 720P
 • 35
 • 0
Üçüncü Dünya
Tüm Bilgiler
Üçüncü Dünya Gerilim, Korku 
Türkçe Dublaj
Üçüncü Dünya izle 30 Ağustos 2019 yılında Türkiye'nin bütün alışveriş merkezlerinde ki sinema salonlarında vizyona girmeye hazırlanan sinema filmi Üçüncü Dünya izle filmini NetFilmTV adresinden ücretsiz izleyebilirsiniz. 2019'da vizyona girdiği andan itibaren sinema salonlarında yer bırakmayan korku filmi izleyenlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Korku türünü seven insanların kesinlikle izlemesi gereken filmlerin en başında yer alan Üçüncü Dünya izle filmi beyaz perdenin önünde toplamda bir saat yirmi iki dakika yani 82 dakika boyunca gösterim vermiştir ancak gösterim vermiş olduğu bu süre beyaz perdede gösterim yapan diğer sinema filmlerine oranla daha bir süre olmuştur. Yine de izleyenlerin çok sevdiği filmin yapımcı ülkesi Türkiye olurken filmin çekimleri de Türkiye'de tamamlanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda daha öncesinde bir çok filmde başarısını ve tecrübesini kanıtlamış olan Metin Kuru yer almaktadır. Filmin senaristliğini de kendisinin yapmış olduğu Mehmet Kuru yapımcılığı da kimseye bırakmamıştır. Filmin baş rolünde Gizem Karaca yer alırken onun yanı sıra filmin oyuncu ekibinde ,Nihat Demirel, Behice Maurer, Gülay Say ve İlhami Adsal gibi ünlü isimler de yer almaktadırİki ayrı türde çekimleri tamamlanmış olan filmin türleri ise korku ve gerilim olmuştur. Filmi beğenirseniz Üçüncü Dünya izle ile ilgili görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.  Üçüncü Dünya izle Konusu Nedir  İzlemiş olduğumuz filmin ismi Üçüncü Dünya izle , Mısır tanrısı ile iletişim kuruyor olan Lily ismindeki genç kızın yaşadığı garip olayları anlatıp konu ediyor. Lily,'nin yaşamış olduğu bu esrarengiz ve gizemlerle dolup taşan fakirlik içinde ki sefaleti dibine kadar yaşayan hayatı Mısır'ın en büyük tanrısı olarak kabul edilen İsis ile iletişim kurması ile bambaşka bir hal alır. Bu zor gerçekleşecek durumu başaran Lilly, İsis'in muhafızları tarafından tapınağa götürülür. Fakat burada karşılaştığı olaylar, Lily'nin korkmasına neden olur ve geri dönmek ister. Fakat onun geri dönmesi artık mümkün değildir. O farkında olmadan tören gerçekleşmiş ve artık İsis yeni benedeninde yaşamaya başlamıştır.
 • 2019
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 5.4
 • 24
 • 0
Denizde Dehşet 2
Tüm Bilgiler
Denizde Dehşet 2 Dram, Korku 
Türkçe Altyazı
Denizde Dehşet 2 izle 15 Ağustos 2019'da vizyona girmiş olan Denizde Dehşet 2 izle filmi toplamda beyaz perde önünde yer aldığı süresi bir saat otuz dakika yani 90 dakika olmuştur Filmin çekimlerinin tamamlanmış olduğu ülke ise Amerika Birleşik Devletleri olurken filmin IMDB puanı 5.2/10 puan olarak film izleyenler tarafından belirlenmiştir. Denizde Dehşet 2 Türkçe Dublaj izle yapım şirketleri The Fyzz Facility şirketi üstlenmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Johannes Roberts otururken filmin senaristliğini de yine Johannes Roberts yapmıştır. Filmin yapımcısı ise Mark Lane olmuştur. Filmin baş rolünü Nia Long üstlenirken filmin oyuncu ekibinde ki diğer isimler John Corbett, Sophie Nélisse, Brec Bassinger ve Brianne Tju gibi çok ünlü isimler olmuştur. Filmin yapımcı ülkesi Amerika Birleşik Devletleri olurken filmim türleri üç ayrı türde çekilmiş olmakla bu türler dram, korku ve macera olarak belirlenmiştir. İzleyenlerin üstünde çok olumlu etkiler bırakmayı başarmış olan Denizde Dehşet 2 izle filmi artık NetFİlmTV sitesinde paylaşılmıştır.  Denizde Dehşet 2 izle Konusu Nedir Hep beraber tatil yapmakta olan dört tane genç kız, bu yapmış oldukları tatillerinin çok eğlenceli bir şekilde geçeceğinden çok emindirler. Efsanevi şekilde geçecek tatilleri için yapmış oldukları planları ise yıkık dökük hale gelmiş bir suyun altında ki şehre serbest dalış düzenleyerek şehrin derinliklerini keşfe çıkmak olmuştur. Denizde Dehşet 2 izle ancak genç kızlarında düşünemedikleri bir şey vardır buda dalışlarını su altında ki mağaralarda yapan ve ortam olarak klostrofobik bir labirentte geçirecekleri ve dünyadaki en tehlikeli köpek balığı türlerinin bölgesine girdikleridir. Denizde Dehşet 2 Türkçe Dublaj izle Çok iyi hazırladıkları bu mükemmel tatil planları yaşamaları için hayat mücadelesine dönüşmüş olan gençler, sudan yukarı doğru çıkmanın ve avcı olan dehşet verici köpek balıklarını atlata bilmenin bir yolunu bulmak zorundadır. Denizde Dehşet 2 izle Nasıl İzlenir Sadece NetFilmTV adresini kullanarak ücretsiz bir şekilde izleyebilceğiniz Denizde Dehşet 2 izle filmini en yüksek (1080p) görüntü kalitesi ile beraber izleyebilirsiniz. Eğer korku, macera ve dram türünü severseniz sitemizden aynı türde ki diğer dizi yada filmlere de göz atabilrisiniz. eğer beğenmediyseniz farklı türde dizi yada film izleyebilrsiniz.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.2
 • 26
 • 0
Kuyu
Tüm Bilgiler
Kuyu Korku 
Türkçe Dublaj
Kuyu izle 2019 Yılının orta aylarında vizyona girmiş olan Kuyu izle filmini başka sitelerde aramanıza gerek kalmadan NetFilmTV adresinden ücretsiz izleyebilirsiniz. Beyaz perdenin önünde toplamda almış olduğu süre 95 dakika olan filmin çekimleri İrlanda'da tamamlanmıştır. Filmin IMDB puanı 5.7/10 puan almakla birlikte filmin yönetmen koltuğunda Lee Cronin isminde ki ünlü yönetmen oturmaktadır. Filmin senaristliğini de yapmış olan Lee Cronin oluyorken filmin yapımcısı John Keville olmuştur. Filmin baş rollerinde Seána Kerslake isminde ki ünlü isim bulunmaktadır. Kuyu Türkçe Dublaj izle film izleyenler üstünde olumlu etkiler bırakmaktadır Kuyu izle Konusu Nedir Ülke olarak İrlanda ülkesinin kırsal bölgelerinde geçiyor olan film, korkulu olayları birkaç tane farklı ögeler ile birlikte ele almaktadır: Aralarında ki anne oğul ilişkisi biraz garipsenecek şekilde olan ve ne yaptıkları belli olmayan bir kaç komşular ile onları yavaş yavaş ele geçiren şeytani bir gücün varlığı ve devasa bir çukur. Kuyu izle filminin konusu ise şöyledir. Yaşamış olduğu çok kötü geçen geçmiş anılarından kaçmaya çalışan Seána Kerslake isminde ki ünlü ve tecrübeli oyuncunun canlandırmış olduğu dinamik ve genç kadın Sarah O’Neill, kendisinene ve oğlu olan Chriss’e İrlanda ülkesinin kırsal alanlarında yepyeni ve bütün herkesten uzaklarda yeni bir yaşam kurabilmek için uğraş vermektedir. Fakat işleri pek de onun düşündüğü gibi gitmemektedir. Diğer deyişle evde ki hesap çarşıya uymaz. Taşındıkları yeni yerde ki yeni komşularının sergilemiş oldukları davranışları, Sarah ve oğlu Chriss'in hiçte yeni sakin bir hayat ve dokunulmazlık kazanamadıklarını gözler önüne sermektedir. Kuyu izle Onların güvenliklerini teker teker delip geçmiş olan garip komşuları, Sarah’nın şizofren hallere gelmesine ve çok kötü kötü rüyalar görmesine sebep olacaktır. Bu esnada Sarah’nın oğlu Chriss de garip olan bazı değişimlere uğrayacaktır ve annesi Sarah yavaş yavaş oğlunun bu durumunu fark edecektir. Evlerinin arka kısmında bulunuyor olan ormana doğru yürüyüşlere çıkmış oldukları bir gün Chris aniden ortadan kaybolmuştur. Çok çaresiz bir şekilde ormanın derinliklerinde oğlunu arayan Sarah bu esnada devasa bir Kuyu Türkçe Dublaj izle keşfeder. En sonunda oğlu Chriss'i bulan Sarah her şeyin yeniden yoluna girmiş olduğunu düşünmektedir. Fakat hiçbir şey yolunda değildir.
 • 2019
 • İrlanda
 • 720P
 • IMDb 5.7
 • 26
 • 0
Altın Eldiven
Tüm Bilgiler
Altın Eldiven Dram, Korku 
Türkçe Altyazı
Altın Eldiven izle 2019 senesinin orta aylarında Türkiye'de vizyona girmiş olan Altın Eldiven izle filminin türü dram, korku ve suç olarak belirlenip üç ayır türde çekme başarısını yakalamışlardır. Beyaz perdenin önünde toplamda 115 dakika yani bir saat elli beş dakika boyunca gösterim verme başarısını yakalayan filmin çekimlerinin tamamlandığı ülke ise Almanya'dır. IMDB puanından 6.7 puan almayı başaran film aslında bir romandan uyarlanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda türk asıllı Fatih Akın bulunmaktadır. Filmin senaryosunu da yapan Fatih Akın aynı zamanda filmin yapımcılığını da üstlenmiştir. Filmin baş rollerinde Adam Bousdoukos oynamaktadır. Filmde bu oyuncuların yanı sıra Jonas Dassler, Marc Hosemann ve Margarete Tiesel isminde ki ünlü oyuncular da yer almaktadır. Altın Eldiven izle Konusu Nedir Filmi çıkmış olan Altın Eldiven, 1970’li yılların başlarında Almanya'nın Hamburg şehrinde dehşet saçıyor olan seri katil Fritz Honkanınhayatını hikayesini konu ediyor. Altın Eldiven Türkçe Dublaj izle Fritz Honka, dışarıdan bakınca aslında çok sakin ve sıradan biri olarak görülmen insanlara benziyen bir adamdır. Altın Eldiven izle fakat o, göründüğünün tam aksine çok farklı bir kişiliğe sahip olmaktadır. Kaybedenlerin ve dışlanmışların müdavim olduğu Altın Eldiven isminde ki bir kapalı barda takılıyor olan Honka isminde ki seri katil, kurbanlarını buraya gelenlerden seçer. Günahsız ve masum kurbanlarını, apartmanın çatı katında bulunan kendi evine götürüyor olan ve onları buradan öldüren Altın Eldiven izle Fritz Honka, öldürdüğü kurabanlarının cesetlerini evin normalde kiler olarak kullanıldığı yere saklamaya başlar. Fritz Honka, düzenli bir işe başlamasıyla birlikte kendisini kısa bir süreliğine de olsa bu kirli ve illegal dünyadan uzak tutmaya çalışır. Fakat onun bu alışkanlık olan davranışlarından vazgeçmesi çokta mümkün değildir. Altın Eldiven Bar'dan uzak kalmayı başaramayan Fritz Honka, çok uzun zaman boyunca bir sürü polisten yakalanmadan kaçmayı başarıyor olsa da ardı ardına kendini tutamadan işlemiş olduğu cinayetler artık onu polislerden kaçamayacak bir hale sokar. Heinz Strunk’un aynı isminde ki romanından uyarlanan Altın Eldiven Türkçe Dublaj izle film çıktığı ilk andan itibaren gişe rekorları kırmayı başarıyor. Filmde seri katil Honkayı ise Jonas Dassler isminde ki ünlü oyuncu hayat veriyor.
 • 2019
 • Almanya
 • 720P
 • IMDb 6.7
 • 38
 • 0
Korku Hikayeleri
Tüm Bilgiler
Korku Hikayeleri Gerilim, Gizem 
Türkçe Altyazı
Korku Hikayeleri izle 2013 yılının ortanca aylarında ülkemiz olan Türkiye'de vizyona giren ve üç ayrı türde çekimleri tamamlanmış olan Amerika Birleşik Devletleri yapımı filmin türleri gerilim, gizem ve korku türünde çekilmiştir. Yapımcı ülkesi Güney Kore olan filmin çekimleri Amerika'da tamamlanmıştır. IMDB puanı 6.5/10 olan filmin aldığı puan çekilmiş olduğu türlere göre hatrı sayılır bir puan olmuştur. Yönetmen koltuğuklarında Jung Bum-shik, Min Kyu-dong, Kim Gok, Dae-wung Lim, Sun Kim, Ji-Yeong Hong ve André Øvredal isimlerinde ki ünlü ve tecrübeli isimler oturmaktadır. Filmin senaryosunu Jung Bum sik yazmıştır. Filmin yapımcısı ise Lotte Entertainment olmuştur Korku Hikayeleri izle Konusu Nedir? 1968 senesinin Amerikası bölgesinde geçen korku hikayesi, huzur içinde yaşamını sürdürüyor olan Mill Valley isminde kasabasına odaklanıyor. Korku Hikayeleri izle Soyları boyu bu kasabada yaşayan ve şimdi ki soylarının da burda yaşıyor olduğu Bellows ailesi de bu huzurlu kasabanın bir parçası olmaktan memnun olmuşlar gibi ki nesiller boyu hayatlarını burada sürdürmüşlerdir. Korku Hikayeleri Türkçe Dublaj izle Fakat bu ailenin hakkında kasaba da yaşıyan halk içinde sürekli gezinen bir halk hikayesi, dedikodu vardır. Kasabanın en köşe ucunda ki bir malikanede yaşamını sürdüren Sarah Bellows adında ki güzel ve genç kız, korkunç işkencelere tabi tutulmuştur. Bu korku dolu hikayeyi keşfeden bir grup kasabalı genç ise kendini Sarah'nın yaşamış olduklarını araştırırken bulacaklardır. Korku Hikayeleri izle Nasıl İzlenir? Bütün siteleri arayıp bulamadığınız tüm filmleri daha fazla aramanıza gerek kalmadan NetFilmTV adresinden bulabilirsiniz. Bütünüyle ücretsiz olan NetFilmTV sitesinde Korku Hikayeleri izle filmini de bulabilirsiniz. Üç ayrı türde çekimleri tamamlanmış olan filmin türleri gerilim, gizem ve korkudur. Filmi izlemeden önce film ile ilgili düşüncelerinizi yorum yaparak bize ve diğer izleyecilere bildirebilirsiniz. Filmi izledikten sonra filme sağ köşeden derece verebilir ve bu sayede filmin IMDB puanına etki edebilirsiniz. Filmin türünü severseniz aynı türde başka bir dizi yada film izleyebilirsiniz. Eğer beğenmezseniz de başka tür dizi yada film izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz
 • 2013
 • Güney
 • 720P
 • IMDb 6.5
 • 36
 • 0
The Hunt
Tüm Bilgiler
The Hunt Aksiyon, Gerilim 
Türkçe Dublaj
The Hunt izle  27 Eylül 2019 yılında Türkiye'de ki sinema salonlarında vizyona giricek olan The Hunt izle filmini artık NetFilmTV sitesinden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.  Üç ayrı türde çekimleri tamamlanmış olan filmin türleri ise aksiyon, gerilim ve korkudur. Film müziğinin bestecisi Nathan Barr olan film de yapım şirketi ise Blumhouse Productions olmuştur. Yönetmen koltuğunda Craig Zobel isminde ki ünlü ve tecrübeli yönetmen oturmaktadır. Yapımcıları ise Jason Blum ve Damon Lindelöf olmuştur. The Hunt Türkçe Dublaj izle Baş rollerini Emma Roberts ve Betty Gilpin'in paylaştığı filmde bunların yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Justin Hartley, Hilary Swank, Glenn Howerton gibi ünlü ve tecrübeli isimler de yer almaktadır  The Hunt izle Konusu Nedir ?  On iki adet yabancı insan uyutulup uyandıklarında kendilerini bir açıklıkta bulurlar. Nereye geldiklerini ve geldikleri bu yere nasıl gittiklerini on iki kişiden hiçbiri hatırlamamaktadır. The Hunt izle Bundan daha da önemli olan şey ise çok özel bir sebep için seçilmiş olduklarını aralarından kimsenin bilmemesidir. Issız bir internet komplo teorisinin ardında, bir takım insan küresel elit sosyete üyesi olan ve spor için insanların birbirlerini avlama etkinliği düzenlemişlerdir. The Hunt Türkçe Dublaj izle ismini verdikleri bu acımasız etkinlik için de ilk kez bir arada toplanmışlardır. Devasa bir ıssız ormanlık yerde bunlardan kaçmaya çalışan on iki kişiyi teker teker avlayıp öldürmeyi hedeflemektedirler. Ancak bu seçkin zengin insanların kötücül planları raydan çıkmak üzeredir. Avlanan insanlardan bir tanesi olan Crystal isminde ki genç, bu tehlikeli oyunu aslında bütün avcılardan çok daha iyi bilmektedir. Teker teker avcıları ava dönüştüren genç ve dinamik kadın, bir bir bütün avcıları eliyor iken bütün bu planın tamda ortasında ki gizemli kadına doğru yavaş adımlar ile birlikte ilerlemeye başlar.  The Hunt izle Nasıl İzlenir?  NetFilmTV adresinden seçmiş olduğunuz The Hunt izle filmini izleyebilmeniz için tek yapmanız gereken filme yorum yapıp sunucu yoğunluğunda sıranızı üste çekmek olacaktır. Film ile ilgili görüşlerinizi de bizlere ve siz izleyenlere yorumlarda belirtebilir ve dilerseniz de sağ kısımda bulunan oy kısmından filme oy verip IMDB puanını etkileyebilirsiniz. İzlediğiniz filmin türünü beğendiyseniz NetFilmTV adresinden korku, gerilim ve aksiyon türünde diğer film izleyebilirsiniz. Eğer The Hunt Türkçe Dublaj izle filminin türü hoşunuza gitmediyse sitemizden başka türde ki dizi yada filmleri ücretsiz izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
 • 720P
 • IMDb 5.0
 • 42
 • 0
Şeytan Kapısı
Tüm Bilgiler
Şeytan Kapısı Bilim Kurgu, Gerilim 
Türkçe Dublaj
Şeytan Kapısı izle 2017 yılının ilk aylarında yani başlarda vizyona giren Şeytan Kapısı izle filminin beyaz perde önünde kalmış olduğu süre sinema evreninde ki yeni çıkmış diğer filmlere baktığımızda ve onlarla kıyaslayınca daha fazla süre beyaz perde önünde gösterim vermiştir. Çekimlerinin Kanada'da yapılmış olduğu sinema filminin yapımcı ülkesi de çekimlerini yapmış olan ülke Kanada olmuştur. Üç tane ayrı türde çekimleri yapılan Şeytan Kapısı Türkçe Dublaj izle filminin türleri bilim kurgu, gerilim ve korku türündedir. IMDB puanı çokta iyi olmayan ama idare eder bir derecede puan alan filmin IMDB puanı 5.1/10 puandır. Yönetmen koltuğunda ünlü ve çok tecrübeli isim olan daha önce bir çok film de başarılar yakalayan Clay Staub'un oturmaktadır. Filmin senaristliğini de üstlenen Clay Staub olmuştur. Filmin yapımcılık görevini üstlenen kişi ise Valérie D'auteuil isminde ki adam olmuştur. Bu ünlü filmin baş rollerini ise Amanda Schull ve Milo Ventimiglia paylaşmaktadır. Bu isimlerin yanı sıra film de Shawn Ashmore, Bridget Regan, Jonathan Frakes Jean-François Ferland, Will Woytowich, Sarah Constible, Adam Hurtig, Spencer Drever ve Javier Botet isminde ki ünlü oyuncular da yer almaktadır. Şeytan Kapısı izle Konusu Nedir? Dakota'nın kuzeyinde, konumuna en yakın kasabadan bile yüzlerce kilometre uzakta bulunuyor olan Şeytan Kapısı izle bir çiftlikte bir çocuk ve çocuğun annesi ortadan kaybolmuştur. Bir tek şüpheli vardır oda kadının kocasıdır. FBI'da çalışıyor olan bir FBI ajanı yaşanan bu ilginç olayı araştırması için bölgeye göreve gönderilir. Kendisinin yanına da yerel emniyetten bir polis memur verilir. Hadisenin yaşandığı yerine giden bu ikili aslında yaşanan bu durumun aile içinde ki şiddetle uzaktan yakından alakasının olmadığını anlayacaklardır ve Şeytan Kapısı Türkçe Dublaj izle kendilerini garip garip olayların tam da içinde bulacaklardır. Şeytan Kapısı izle Nasıl İzlenir? NetFilmTV sitesinin aracılığı ile izleyebileceğiniz Şeytan Kapısı izle filmini izlemeniz için yapmanız gereken tek şey reklamı geçmeniz olacaktır. İzlemiş olduğunuz Şeytan Kapısı Türkçe Dublaj izle filminin türünü beğendiyseniz aynı türde ki diğer dizi yada film izleyebilirsiniz. Eğer izlediğiniz filmin türünü beğenmediyseniz farklı türde ki başka bir dizi yada film izleyebilirsiniz. İyi seyirler
 • 2017
 • Kanada
 • 720P
 • IMDb 5.1
 • 24
 • 0
Kaçış Oyunu
Tüm Bilgiler
Kaçış Oyunu Gerilim, Korku 
Türkçe Dublaj
Kaçış Oyunu İzle16 Ağustos 2019'da vizyona giren Kaçış Oyunu izle filmi sinema evrenine emin adımlarla girip adından söz ettiriyor. Beyaz perdenin önünde tam tamına bir buçuk saat yani 90 dakika boyunca gösterim veren filmin çekimleri ise Belçika'da tamamlanmıştır. Filmin türü korku ve gerilim olmakla beraber IMDB puanından 6.5/10 puan almışlardır. Yönetmen koltuğunda Jacques Kluger'in bulunduğu film de dağıtımcı şirket Bir Film oluyor. Kaçış Oyunu Türkçe Dublaj izle Senaristliğini de Jacques Kluger'in olduğu film de yapımcı şirket Bir Film'dir. Baş rollerini Charley Palmer Rothwell ve Roxane Mesquida'ın paylaştığı film de bu oyuncuların yanı sıra oyuncu kadrosunda Marie Zabukovec isminde ki ünlü ve tecrübeli isim de yer almaktadır. Kaçış Oyunu İzle Konusu NedirParanoya, Kaçış Oyunu izle adında ki oyun olan bir kaçış oyununa katılmış iki tane çok yakın arkadaşın birlikte yaşamış olduğu korku dolu anları konu ediyor. Dünyanın en büyük kaçış oyunu olmayı başaran Paranoya'ya hepiniz hoş geldiniz. Oyunda yalnızca iki tane kural bulunmaktadır. İlk kuralımız, oyunda hiçbir şey gerçek değildir. İkinci kuralımız ise içinizden bir kişi ölecek. Oyun tutkunu olan iki yakın arkadaş Chloe ve Lucas da bu çok korkun ve özel Kaçış Oyunu Türkçe Dublaj izle Paranoya ya katılmaya karar verirler. Sorulan ilk bilmeceyi iki arkadaş aralarında karar verip çözmeyi başarınca terk edilen eski ve korkunç bir akıl hastanesine götürülürler. Çok ıssız ve korkutucu ormanın içinde ki bu akıl hastanesinin içinde kendileri gibi finale kalmayı başaran dört tane oyuncu daha bulunmaktadır. Oyunu oynayan oyuncular, kapatılmış oldukları ıssız ve eski akıl hastanesinden kaçmanın yollarını aramaya başlarlar. Fakat aradan çok geçmeden oyuncular buradan sadece tek kişinin sağ olarak çıkabileceğini anlarlar. Kaçıl Oyunu izle Nasıl İzlenir 16 Ağustos'ta Türkiye'de vizyona giricek olan Kaçış Oyunu izle filmi izleyebilmek için öncelikle filme yorum yapmanız ardından da derece vermeniz gerekmektedir. Film ile ilgili sunucu yoğunluğu olduğundan dolayı film biraz geç açılmaktadır. Korku ve gerilim türünde ki başak bir dizi yada film izlemek isterseniz NetFilmTV adresinden izleyebilirsiniz. Kaçış Oyunu Türkçe Dublaj izle türünü beğenmediyseniz sitemizden farklı türde istediğiniz film yada diziye girip izleyebilir seyir zevki yüksek dakikalar yaşayabilirsiniz. İyi seyirler dileriz
 • 2019
 • Belçika
 • 720P
 • 84
 • 0
Critters 5 Attack
Tüm Bilgiler
Critters 5 Attack Animasyon, Korku 
Türkçe Dublaj
Critters Attack izle13 Temmuz 2019'da vizyona girmiş olan Critters Attack izle filmi çıkmış olduğu ilk andan itibaren milyonları sinema salonlarını getirmeyi başarmış ve sinema salonlarını tıklım tıklım yapıp herkesi beyaz perde başında kitli bırakmayı başarmıştır. Beyaz perde önünde gösterim yapmış olduğu süre diğer aksiyon filmlerine kıyaslanınca çok daha az gözükse de aslında o kadar da az olmayı bir saat yirmi dokuz dakika yani 89 dakika boyunca gösterim vermiştir. Filmin çekimlerinin tamamlandığı ülke Amerika Birleşik Devletleri olmakla birlikte film Amerika Birleşik devletleri yapımıdır. Critters Attack Türkçe Dublaj izle filminin yönetmen koltuğunda Bobby Miller oturmaktadır. Filmin senaristliğini Scott Lobdell üstlenmiştir. Filmin yapımcısı ise Bobby Miller olmuştur. Filmin baş rollerinde ise Dee Wallace ve Tashiana Washington vardır. Bu oyuncuların yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Jaeden Noel, Ava Preston, Leon Clingman ve Sven Ruygrok gibi ünlü isimler de yer almaktadır. Yapım şirketi Warner Bross olmuştur.Critters Attack izle Konusu Nedirİlk çıkmış olduğu film serisinin ardından geçmiş olan çok ama çok uzun yılların sonrasından bir zamanların en sevilen film serisi Critters Attack izle filmi beşincisi ile birlikte televizyon filmi olarak 13 Temmuz gecesi yayınlanmıştır. Tekrardan ortaya çıkmaya başlayan bu garip yaratıklarla mücadele edebilmek için henüz daha 20 yaşına yeni geçmiş olan Critters Attack Türkçe Dublaj izle Drea ve Drea'nın arkadaşları bir araya gelip bu zorulu canavarları alt etmek için birbirlerine destek çıkacaklardır. Dünyanın kaderi tamamen ellerinde olan genç Drea ve arkadaşları bu zorlu koşullarda ve zorlu rakiplerle başa çıkabilecekler mi ve dünyayı kurtarabilecekler mi?Critters Attack izle Nasıl izlenir?NetFilmTV adresinden toplamda binden fazla dizi ve filmi kesintisiz bir şekilde ve kesinlikle bir ücret ödemeden izleyebilirsiniz. İzlemiş olduğunuz Critters Attack izle filminin türünü beğendiyseniz NetFilmTV adresinden ayn ıtür de diğer dizi ve film izleyebilirsiniz. Türü hoşunuza gitmediyse farklı türde ki dizi ve filmlere sitemizden göz atabilirsiniz. Critters Attack Türkçe Dublaj izle NetFilmTV ailesi olarak hepinizi iyi seyirler dileriz
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 4.1
 • 43
 • 0
Ma
Tüm Bilgiler
Ma Gerilim, Korku 
Türkçe Altyazı
Ma izle30 Mayıs 2019'da vizyona giren Ma izle filmi ilk yayınını Almanya'da yapmıştır. Beyaz perdenin önünde bir buçuk saat yani 90 dakika boyunca gösterim veren filmin çekimlerinin tamamlandığı ülke ise Almanya'dır. Ma Türkçe Dublaj izle IMDB puanı 5.9/10 puan alan filmin türü ise korku ve gerilimdir. Yönetmen koltuğunda Tate Taylor'un oturduğu filmde senaristliği ise Tate Taylor ve Scotty Landes yapmaktadır. Yapımcıları ise yine Tate Taylor, Jason Blum ve John Norris olmuştur. Baş rollerini Tate Taylor ve Octavia Spencer'ın paylaşmış olduğu filmin müziğinin bestecisi ise Gregory Tripi'dir.Ma Konusu Nedir?Orta yaşlarında ki olan bir kadın ve bu kadınla arkadaşlık kurmuş olan bir grup gencin başlarına gelmiş olayları odağı altına almış olan Ma izle filminde ki baş kahraman Sue Ann, Ohio şehrinde kendi dünyasında yaşıyor olan, orta yaşlarda kimsesiz bir kadındır. Günlerden bir gün ufak kasabasına yakın zamanlarda taşınmış olan Maggie isminde ki bir genç kız ve onun grupta ki arkadaşları ile tanışmıştır. Aileleri ile beraber yaşayıyor olan gençler, üzerlerinde ki oluşan aile baskıdan fazlasıyla bunalmışlardır. Tam da bu sıralarda kendi evinde çok büyük bir kutlama düzenleyen Sue, tanıştığı gençlerin de kendi aralarına katılmalarını ister. Ma Türkçe Dublaj izle Bu yapılan davet Maggie ile grupta ki arkadaşları için kaçırılmayacak bir fırsat haline gelmiştir. Gençler, başlarına geleceklerden habersiz bir şekilde partide Bayan Sue ile beraber gönüllerince eğlenmektedirler. Sue ile tanışmış oldukları için kendilerini çok şanslı hissediyor olan bu gençler, aradan bir süre geçtikten sonra tuhaf şeyler yaşamaya başlamışlardır. Sue’nin göstermiş olduğu bu yakınlık bir süre geçtikten sonra takıntılı bir hal almaya başladıkça, grupta ki gençler kendilerini büyük bir çıkılmaz girdabın tam içerisinde bulur.Ma Türü Nedir ?İki ayrı türde çekilen filmin türü gerilim ve korku türündedir. Korku türünde ki çekilen diğer filmlere oranla daha az IMDB puanı alan Ma izle filminin türünü beğendiyseniz aynı türde başka film yada dizileri izleyebilirsiniz. Türünü beğenmediyseniz farklı türde dizi yada film izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz 
 • 2019
 • Almanya
 • 720P
 • IMDb 5.9
 • 38
 • 0
Eerie
Tüm Bilgiler
Eerie Dram, Korku 
Türkçe Altyazı
Eerie izle27 Mart 2019'da vizyona giren Eerie izle filmi ilk olarak Filipinler'de vizyona girmiştir. Beyaz perdenin önünde bir saat kırk dakika yani 100 dakika gibi oldukça uzun süre gösterim yapmıştır. Amerika Birleşik Devletleri tarafından çekimleri tamamlanan filmin türü ise korku, dram ve suç türünde çekilmiştir. Korku, dram ve suç türünde ki diğer filmlerle kıyaslayınca Eerie Türkçe Dublaj izle filmi IMDB puanı bakımından diğerlerinden altta kalıyor. Yönetmen koltuğunda Mikhail Red isimli tecrübeli yönetmen oturmaktadır. Eerie izle filminin senaristleri ise Mikhail Red, Rae Red ve Mariah Reodica yapmaktadır. Filmin yapımcısı ise John Astin'dir. Baş rollerini Bea Alonzo ve Charo Santos-Concio'un paylaştığı filmde bu oyuncuların yanı sıra Jake Cuenca gibi ünlü isimler de yer almaktadır.Eerie Konusu NedirBir tane genç öğrencinin korkunç ve beklenmedik olan aniden gelen ölümünün ardından Eerie izle eski bir okul olan ve sadece kızların okuduğu Katolik tipi okulun varlığını tümüyle tehdit eder. Okulun rehberlik danışmanlığını yapan Pat Consolacion, bu olayla başa çıkmalarına yardımcı olmak ümitleriyle öğrencilerle birliktedir. Aynı esnada öğrencinin bu aniden gelişen beklenmedik ve korkunç ölümünün gizemlerini de ortaya çıkarmakta yarcımcı olmaya çalışıyordur. Bir çok genç öğrenci, Eerie Türkçe Dublaj izle Bay Pat’ın okulda ki görev süresinin sürekli karışması sebebiyle birlikte okulda ki görev süresini sürekli değiştiren katı ve disiplinli, tacizci Anne Alice’den şüphelenmekteler. Ancak Pat’in sıra dışı yetenekleri olduğu için onun yıllar yılı bütün okulu izlemiş olan okulun eski bir öğrencisi olan Eerie izle tanımaya yöneltti. Yavaş yavaş Pat, okulun gizemli sırrını ve geçen yüzyıllar boyunca beslemiş olduğu bu canavarı ortaya çıkarırEerie Türü Nedir?Dram, korku ve suç gibi üç ayrı türde yayınlanmış olan Eerie izle filmi izleyenlerin üstünde izledikten sonra etkiler bırakıyor. Özellikle korku türü sinema evreninde en çok sevilen türlerden olmasına rağmen Eerie Türkçe Dublaj izle filmi IMDB puanından 5.5/10 puan alıp ortalamanın altında kalıyor. Eerie izle filminin türünü beğendiyseniz NetFilmTV sitesinden aynı türde başka dizi ve film izleyebilirsiniz. Eğer türünü beğenmediyseniz başka türde dizi ve filmlere göz atabilirsiniz. İyi seyirler
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 5.5
 • 68
 • 0
Assimilate
Tüm Bilgiler
Assimilate Bilim Kurgu, Gerilim 
Türkçe Altyazı
Assimilate izle2019 yılının 24 Mayıs ayında vizyona giren Assimilate izle filmi ilk vizyona girdiği andan itibaren sinema salonlarını doldurmayı başarmıştır. Sinema salonlarını doldurmayı başarmasına rağmen izleyenlerin üstünde istenilen o etkiyi bırakmamış olacak ki IMDB puanından ortalamanın altında bir puan alınmış. Bilim kurgu, gerilim ve korku türünde çekilen diğer filmlerle kıyaslanınca IMDB puanı düşük bulunan Assimilate Türkçe Dublaj izle filmi IMDB puanından 5.8/10 puan almıştır. Film Makinesi isimli Türk sitesinde ki yapılan oylamadan iste 7.1/10 puan almayı başaran Assimilate izle filmi Türkler tarafından daha çok beğenildiği anlaşılıyor. Beyaz perdenin önünde bir buçuk saat yani 93 dakika gösterim yapan filmin çekimleri yapıldığı ülke ise Amerika Birleşik Devletleri dir. Yönetmen koltuğunda John Murlowski'nin oturduğu Assimilate izle filminin senaristliğini yapan kişi ise yine John Murlowski olmaktadır. Yapımcısının William Fay olduğu Assimilate Türkçe Dublaj izle filminin baş rollerini ise Cam Gigandet ve Joel Courtney paylaşmaktadır.Assimilate Konusu NedirYaşadıkları küçük ama şirin kasabalarının hakkında internette belgesel hazırlayan üç çok yakın arkadaş, komşularının bir gün öldürülmüş olduğunu ve komuşlarının yerlerine öldürenlerin onların mükemmel kopyalarını yapıp ölülerinin ardına onları bıraktığını keşfederler. Assimilate izle Şimdiye kadar bu şirin ve küçük kasabada yaşayan kimsenin bunu fark etmemiş olması işleri daha da garip bir hale sokuyor. Bu işin peşinden gidip gidilmemesini arasında tartışan gençler en sonunda oy birliği ile peşinden gidiyorlar ve macera asıl burada başlıyor.Assimilate Türü NedirÜç ayrı türde çekimleri yapılan Assimilate izle filminin türleri bilim kurgu, gerilim ve korku türündedir. 2019 yılında vizyona giren filmi NetFilmTV sitesinden en yüksek görüntü kalitesi ile birlikte donmadan, kesintisiz ve en önemlisi hiç bir ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Filmi arayıpta bulamayan insanlar için NetFilmTV paylaşılan filmi izledikten sonra film ile ilgili görüşlerinizi yorum yaparak bize bildirebilirsiniz. Filmi beğendiyseniz derece verip IMDB puanını etkileyebilirsiniz. Assimilate Türkçe Dublaj izle filmin türünü beğendiyseniz aynı türde dizi ve film izleyebilirsiniz. Türünü beğenmediyseniz NetFilmTV sitesinden farklı türde ki dizi ve filmlere göz atabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 5.8
 • 54
 • 0
Cehennem Festivali
Tüm Bilgiler
Cehennem Festivali Korku 
Türkçe Dublaj
Cehennem Festivali izle27 Eylül 2018 de vizyona giren Cehennem Festivali izle filminin beyaz perdenin önünde ki gösterimi 90 dakika olmaktadır. Filmin gişesi rekorlar kırıp 18.2 milyon USD olmakta. Amerika da çekimleri olan filmin yönetmeni ise Gregory Plotkin olmuşturCehennem Festivali KonusuÜniversite de okuyan bir öğrenci olan genç kız olan Natalie, Cehennem Festivali izle çocukluğundan beri en yakın arkadaşı olan Brooke ve Brooke'nin ev arkadaşı Taylor'la beraber Hell Fest’e giderler. Bu festivalde Cadılar Bayramı’nda düzenlenmiş olmakta ve eğlenceli oyunları, labirentleri ve koskoca panayır alanı işe şehri dolaştıran bir etkinliktir. Her geçen yıl binlerce genç, kabuslardan çıkıpta geliyor gibi görünen korku karnavalında eğlenebilmek için Hell Fest’i takip ediyordur. Normal bir akşam üstü olsa hep birlikte eğlenebilmek için dansa gidecek olan genç çocuklar, festivalde hep bir araya gelirler. Fakat bir yabancı bir ziyaretçi için Cehennem Festivali Türkçe Dublaj izle etkinliği bir cazibe merkezi olmaktan çıkıp bir avlanma yerine dönmüştür. Herkesin gözlerinin hemen önünde cinayetleri bir bir işleyip kurgu ve dekor kılıfılarına uydurabilmenin ve eğlenceye kendilerini kaptırmış olan gençlerin dikkatsiz kurbanlarını çok kolaylıkla avlaya bilmenin mümkün olduğu bir durum olduğu bu festival, bu yıl katılan genç katılımcılar için çok tehlikeli bir hal alacaktır. Festivale gelen gençlerin sayısı ve damarlarında dolaşan adrenalinin hızı arttıkça, katil maskeli hedefini Cehennem Festivali izle Natalie, Taylor, Brooke ve gece boyu hayatta kalabilmek için onlarla birlikte yan yana savaşacak olan erkek arkadaşlarına doğru çevirir. Gençler kendi gözlerinin hemen önünde gerçekleşiyor olan korkunç katliamın bir kurgu olmadığını fark ettiklerinde yaşamak için savaşları yavaştan başlayacaktırCehennem Festivali Türü NedirKorku türünde çekilmiş olan filmin diğer korku türlerine oranla daha IMDB puanı aldığını görüyoruz. Türünün seveni çok olduğundan izleyenlerin sayısı doğal olarak artan Cehennem Festivali izle filminin IMDB puanı da 6/10'dur. İzlediğiniz filmi beğendiyseniz yorum yapıp bize destek olabilirsiniz. Aynı türde başka filmler izlemek isterseniz sitemizi ziyaret edip diğer dizi ve filmleri izleyebilirsiniz
 • 2018
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.0
 • 70
 • 0
Game of thrones 8. sezon izle, the walking dead 9. sezon izle, sıfır bir izle vikings 6. sezon izle © Copyright 2015-2019 netfilmtv.com Tüm Hakları saklıdır. Telif ihlalleri için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. 5651 sayılı kanuna göre NetFilmTV.com domainine sahip internet sitesi yalnızca içerik sağlayıcı olarak ücretsiz hizmet vermektedir. NetFilmTVizle.com adresinde bulunan hiçbir resim, video, afiş vb. materyaller kendi sunucularında bulunmamakta olup sosyal medya platformları ve çeşitli paylaşım platformlarından alınmaktadır. Ayrıca içeriklerimizin altında bulunan yorumlar farklı kişilerden ve kullanıcılar tarafından yapılmakta olup hiçbir paylaşım için netfilmtv.com sitesi yöneticileri ve editörleri sorumlu tutulamaz. Ek olarak yukarıda belirtilen sebepler ve fazlasına ilişkin sitemizde bulunan içeriklerin, resim, video veya afişlerin telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız ya da telif hakkı sahibi iseniz bize [email protected] adresinden telif hakkı sahibi olduğunuzu kanıtlayan belgelerle bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde bahsi geçen içerik 5 (BEŞ) iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır.
Saygılarımızla
netfilmtv.com Yönetim Ekibi

Film İzle - Yabancı Dizi izle - Türkçe Dublaj Film İzle - Türkçe Altyazılı Film İzle

Film izleme keyfini doruklarda yaşayacağınız yepyeni bir site. Aradığınız her filmi izleyebileceğinizden %100 emin olabilirsiniz. Bir film aramak için saatlerce vakit kaybetmek artık NetFilmTV ile son buluyor. Tek yapmanız gereken netfilmtv.com adresinde bulunan arama bölümünü kullanarak istediğiniz filmi aramak. Eğer ki aradığınız içeriği sitemizde bulamazsanız bize hemen bildirebilir ve en yakın zamanda sitemizden içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca NetFilmTV sizlere The Walking Dead izle, Sıfır Bir izle, The Handmaid's Tale izle ve bir çok sitede telif hakları ihlallerinden dolayı yayınına son verilmiş film ve dizileri izleme imkanı sunuyor. Ek olarak bütün bu film ve dizileri sitemize üye olarak yakından takip edebilir. Videoların altında bulunan "yorumlar" kısmından tartışma başlatabilir yada tartışmalara katılabilirsiniz. Dilediğiniz filmi, diziyi, videoyu 480p, 720p, 1080p ve diğer bir çok görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. 7'den 70'e her yaş grubuna hitap eden NetFilmTV çocuklara, yetişkinlere ve ailesiyle beraber film izlemek isteyen herkese göre içerikler üretip kategorize etmektedir. Film izlemek istiyorsanız ve ne izleyeceğinizi de bilemiyorsanız NetFilmTV burada da sizin yardımınıza koşuyor. Editörlerimizin sizler için hazırlamış olduğu birbirinden güzel ve güncel izlenmeye değer filmleri "Editör Tavsiyeleri" bölümünden görebilir ve size uygun olanı seçebilirsiniz.Not : netfilmtvizle.com adresinde bulunan içeriklerin hepsi yukarıda da belirtildiği üzere sosyal paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Hiç bir film veya diziye ait yazıdan başka içerik yoktur. Hiç bir afiş, oyuncu resmi, filme ait video, sinema çekimleri sitemizde bulunmamaktadır.