Game of Thrones 8. Sezon
Game of Thrones 8. Sezon 8. Bölüm izle
Tüm Bilgiler
Game of Thrones 8. Sezon 8. Bölüm izle Aksiyon, Game of Thrones 8. Sezon 
Game of Thrones 8. Sezon 8. Bölüm izle Game of Thrones 8. Sezon 8. Bölüm izle bölümü sezonun son bölümü olarak biliniyor. Sezonun son bölümü aslında dizi finali oluyor. Bizi bu sefer şaşırtacaklar mı diye bekliyoruz. Acaba bu bölümde tahta oturan kim belli olacak mı? Yoksa her sorunun ucu açık bir şekilde dizi sona mı erecek? Bizi neler bekliyor diye bu merak içinde bekliyoruz. Khaleesi targaryen hanesi’nden isminin birincisi daenerys fırtınadoğan, büyük çöl deniz’in khaleesi’si, ejderhaların annesi, zincir kıran, andallar’ın ve ilk insanların kraliçesi, yedi krallık’ın hükümdarı, diyarın koruyucusu son bölümde gözümüzün önünde ne olarak bitecek bakıp göreceğiz. İ Game of Thrones 8. Sezon 8. Bölüm Nereden Nasıl İzlenir? Game of Thrones hakları Digitürk kapsamında bulunuyor. En doğru ve en sağlam kaynak Digitürk olarak sabit durumda. Bunun yanında kesintisiz seyir heyecanı ve Amerika yayım saatinden 15 dakika arayla Türkçe alt yazılı olarak, gecesinde Türkçe dublaj olarak Digitürk ekranlarından seyir keyfine doyabilirsiniz. Digitürk, HBO ile ortak bir şekilde yürüttüğü yayım sürecinde bir hayli kazanç elde etti ve kazancını bizlere  hizmet olarak sunması da çok doğru bir hareket olarak önümüze sunuldu. Game of Thrones 8. Sezon 8. Bölüm Son Bölüm mü? Game of Thrones 8. Sezon 8. Bölüm son bölüm olarak sunuldu fakat dizi yapımcıları her zaman bir ters köşe yapmayı severken bizim son bölüm olması inancımız biraz sönüyor. Bundan sonra yapımcıların bir takım projeleri daha var. Bizi en çok heyecanlandıran proje ise Game of Thrones devam dizisinin çekileceğinin söylenmesi. Eğer devam dizisi çekilirse bunun Game of Thrones dizisindeki kahramanların gençlik yılları ve gençlik hayatlarında nasıl yaşadıklarını gösteren bir dizi olacak. Kulağa hoş geliyor fakat bize aynı tadı verir mi? Sürükleyici olur mu? bilemiyoruz.
 • 515
 • 2
Game of Thrones 8. Sezon 7. Bölüm izle
Tüm Bilgiler
Game of Thrones 8. Sezon 7. Bölüm izle Aksiyon, Game of Thrones 8. Sezon 
Game of Thrones 8. Sezon 7. Bölüm izle Game of Thrones 8. Sezon 7. Bölüm izle Bu bölümde sona bir adım kalmış oluyor bir yandan sonu öğreniyoruz diye sevinirken bir yandan yıllardır izlediğimiz Game of Thrones bitiyor diye üzülüyoruz. Gözümüzün önünde beraber büyüdüğümüz Arya Stark acaba son bölümde nerede olacak ya da son bölüme kalacak mı? Heyecanla ve dört gözle bekliyoruz. Gelecek bölüm yani Game of Thrones 8. Sezon 7. Bölüm teorileri bize neler anlatıyor fakat yine senaristler nasıl bir ters köşe yapacak bilemiyoruz. Aslında herkesin bir tarafının olması tüm fanları gruplaştırıyor bakalım final bölümünde Game of Thrones fanları neler yapacaklar, hangi hane fanları birbirine düşmek durumunda kalacaklar. Game of Thrones 8. Sezon 7. Bölüm Teorileri Game of Thrones 8. Sezon 7. Bölüm için her ne kadar teoriler bulunsa da geçen her sezon ve her bölümde gördüğümüz gibi aslında hiç bir teori doğru çıkmıyor yazar sanki teorilere bakıp hepsinin tam tersi senaryo yazıyor gibi. Teori üretmek için de farklı ülkelerde farklı binlerce grup ve örgüt olduğu düşünülüyor. Bunların yanı sıra bireysel teori üreticilerini de düşündüğümüzde hangi birine hangi seviyede kulak asmalı inanmalıyız bilemiyoruz. Tüm bunları bir kenara bıraktığımızda her izleyicinin kendi düşüncesi de aslında birer teori haline geliyor. Sezon başlamadan 1 ay öncesi ve sezon bounca en çok aranan kelimeler arasında yer alıyor dizimiz. Game of Thrones 8. Sezon 7. Bölüm nereden izlenir? Çeşitli siteler korsan olarak yayım yaparken en sağlam kaynak Digitürk olarak kalıyor. Digitürk orijinal Amerika yayım saatinden sadece 15 dakika arayla alt yazılı bir şekilde Türkiye izleyicisiyle buluşturuyor diziyi.
 • 2.003
 • 0
Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm izle
Tüm Bilgiler
Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm izle Aksiyon, Game of Thrones 8. Sezon 
Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm izle Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm izle aramasını yaptıktan sonra digitürk kullanıcı olarak digitürk desteğiyle izleme yapmak ve seyir keyfi daha kolay. Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm izle Game of Thrones her hafta olduğu gibi bizi yine ekran başına kitleyerek zamanın nasıl geçtiğini anlamadığımız bir bölümle karşımıza çıktı. Geçen bölümlerde olan olaylar bizi bir hayli üzmüştü bu bölüm bizi neler bekliyor diye geçen bölümü izler izlemez internette Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm sızan senaryo, Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm teorileri diye aramalar yaptık Daenerys tek ejdarha ile neler yapacak merak konusu yoksa yedi krallığın başına geçme hayalleri suya mı düştü bilemiyoruz fakat diziyi nasıl bitirecekleri büyük merak konusu. Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Sızan Senaryo Senaryo sızdırmak için bazı ülkelerde bazı çeteler kurulduğu ve bu internet çetelerinin Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm ile ilgili çalışmaları daha da hızlandığı söz konusu Game of Thrones ekibi bir hayli tedbirli olsa bile nelerle karşılaşacğı ve kaç birgisayar çetesi kaç insanla savaşacağını bilemiyor olabilir. Game of Thrones oyuncuları ağzızlarından te kelime kaçırmamaya özen göstererek işlerini en güzel şekilde yapmaya devam ediyor. Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm (fragman) Bizi bekleyen olaylar neler diye fragmanı izlediğimizde her bölümde olduğu gibi yine bir olay anlamadan bir dakikalık fragman geçip gidiyor. Her bölümde aynı olayı yaşatıyorlar biz izleyicilere fakat Her hafta pazar günü türkiyede gece saat 4 te digitürk ekranlarında amerika ile aynı anda aslıda sadece 15 dakika farkla  altyazılı olarak kesintisiz ve HD kalitede Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm sizlerle olacak.
 • 918
 • 1
Game of Thrones 8. Sezon 4. Bölüm izle
Tüm Bilgiler
Game of Thrones 8. Sezon 4. Bölüm izle Aksiyon, Game of Thrones 8. Sezon 
Game of Thrones 8. Sezon 4. Bölüm izle Game of Thrones 4. bölüm izle bu bölüm neler ile karşılaşacağız? son bölümde Arya Stark ölülerle savaşı bitiren isim olmuştu ve Game of Thrones fanları gece kralının ölmesine tepkiler yağdırmıştı. Game of Thrones bir çok ülkede ilk sıralarda ve izlenme rekorlarıyla bitirdiği Game of Thrones tüm bölümler hep ilk sıralarda bakalım Game of Thrones 8. sezon 4. bölüm izlenmede kaçıncı sırada olacak. Game of Thrones 8. Sezon 4. Bölüm izle aramasını yaparak Digitürk resmi sitesine girip üyelik alarak izleyebilirsiniz. HBO tüm haklarını satın alan Digitür sadece 15 dakika ile Türkiye izleyicileriyle Game of Thrones  8. Sezon 4. Bölümü izleyicilerle Buluşturuyor. Game Of Thrones 8. Sezon Sızan Bölümler Game of Thrones ekibi bu sefer çok tedbirli ve henüz sızan bölüm olmadı fakat Game Of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm şimdiden sızdırıldığına dair konuşmalar söz konusu. Her bölüm için sızıntıya engel olabilmek i.in özel bilgisayar korumaları mevcut ve bu sefer hayranların işi zor görünüyor. Game of Thrones 8. Sezon 4. Bölüm izle (Fragman) Bölüm fragmanını sizlerle paylaşıp sizi teorilerle baş başa bırakacağız. Her gelen bölümün ardından her ülkede binlerce teori üretiliyor. Fakat Game of Thrones oyuncuları gelecek bölümlerin ve senaryonun bu bölümlerle hiç alakasının olmadığını söylüyor. Herkes merk içinde dizinin finalini, tahta kimin geçeceğini, oyuncularının sonunun nasıl geleceğini bekliyor. HBO ekibi, dizi yapımcıları, dizi ekibi ve dizi oyuncuları bu konuda tek kelime etmeyerek bizi daha da merakta bırakmaya devam ediyorlar.  Önceden her sezon yeni yüzler görürken şimdi her bölüm en az bir karakterin ölümünü izliyoruz. En çok korktuğumuz olay ne kadar geç gelirse bizim için o kadar iyi Arya tahta geçecek konuşmaları bizim korkumuzu yenmemizi sağlıyor ama neler olacak bilmiyoruz.Game of Thrones izleyicileri her hafta Türkiye saatiyle gece saat 4.00 da Digitürk ekranlarında ve kesintisiz anında türkçe altyazılı olarak üyelikle bilgisayarınızda bile Amerika saatiyle orijinal yayınla geri alarak dizi bölümünü kaydederek ileyebilirsiniz. Biz de NetFilmTv ailesi olarak sizlere iyi seyiler dileriz.
 • 305
 • 0
Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm izle – HBO – Digiturk
Tüm Bilgiler
Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm izle – HBO – Digiturk Game of Thrones 8. Sezon, Yabancı Diziler 
Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm izle Yıllardır bitmek tükenmeyen bilmeyen her bölümünde izleyicilerine şok yaşatmayı başaran Game of Thrones dizisi bildiğiniz üzere 8. sezon ile final yapıyor. 8. Sezon 3. Bölümde en uzun savaş sahnesi rekorunu kırmış olan dizinin 5. bölümünü izlemek için işte yapmanız gerekenler. Büyük savaş ismi verilen ölüler ve yaşayanların savaşının bitmesinin üzerine asıl kötünün aslında insanlar arasında olduğunu gördüğünüz. Tüm kuzey ölüler ile yaptığı savaşı kazanmış olmasına rağmen bi hayli yorgun düşmüş ve sayıları oldukça azalmıştır. Tabii bunun üzerine kötü kraliçe Cersei Lannister hiç durur mu? İnsanlık en büyük savaşlarını verirken kendisi kralın şehrinde toparlanmış ve Ejderhaların saldırısını bastırabilmek için dev arbaletler üretmiştir. Game of Thrones 8. Sezon 4. bölüm izlerken izleyicileri bir kez daha şoka uğratan sahne ise bir ejderhanın daha ölümü oluyor. Artık son ejderha kalıyor ve son sahnede de anladığımız üzere artık Lekesizler ordusu ordu denemeyecek kadar az. Kendilerini dört gözle bekleyen Cersei dışında bir de aralarında bir anlaşmazlık çıktığı görülüyor Jon ve Daenerys arasında. Jon gerçek kimliğini öğrenmiş ve bunu Daenerys’e söylemiştir. Kısa boylu gri saçlı minnoş kızımızda bu durumdan pek hoşnut olmamıştır, taht için yıllardır mücadelesini Jon’un bozacağını her ne kadar düşünse de Jon tahtı istemediğini söylemiştir. Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm izle – İlk Fragman Geldi – Dizinin daha önce komple 1 sezonu internete sızdırılmıştı. Henüz HBO yayımlamadan herkes bütün sezonu izlemişti. HBO her ne kadar önlem alsa da belli ki başarılı olamamış. Game of Thrones 8. Sezon 4. Bölüm izleyicileri ile yine HBO yayımlamadan buluştu. İnternete sızdırılan bölüm korsan olarak çoğu kişi tarafından izlendi. Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm izleyicileri de şimdiden internette izleyebilmek için google aramaları yapmaya başladı. Biz yalnızca sizlerle 5. Bölüm fragmanını paylaşıyoruz. 🙂
 • 506
 • 1
Game of Thrones 8. Sezon 3. Bölüm izle
Tüm Bilgiler
Game of Thrones 8. Sezon 3. Bölüm izle Aksiyon, Game of Thrones 8. Sezon 
Türkçe Dublaj
Game of Thrones 8. Sezon 3. Bölüm Altyazılı izle Tüm dünyada izlenme rekorları kıran ve izleyici kitlesini kendisine bağlamayı başaran Game of Thrones dizisinin 3. Bölümü yayımlandı. Bu denli sevilen Game of Thrones izleyicilerine ve hayranlarına 8. sezonda veda ediyor. Sevenleri tarafından bitmesi oldukça üzücü bir durum olan konulu porno yabancı dizinin final bölümünde neler olacağı ise kestirilemiyor. Her defasında izleyici kitlesine ters köşe yapmayı başaran yazar final sezonunda da beklentileri büyük tuttu. Game of Thrones 8. Sezon 3. Bölüm Dublaj izle Game of Thrones 3. bölümü izlemeden önce diğer 8. Sezon bölümlerini izleyecek olanlar buraya tıklayarak 8. sezon 1. bölüm ve 2. bölümü izleyebilirler. Dizi dünya çapında büyük bir kitleye ulaştıktan sonra 38 tane ödül almıştır. 14 Nisan 2019 tarihinde HBO dizisi hayranlarıyla tekrar buluşarak yine 2019 yılında ekranlara veda edecek… İşte Game of Thrones 8. Sezon 1. Bölüm izle ve Fragmanı 8. Sezon 2. Bölüm izle ve Fragmanı 8. Sezon 2. Bölüm 22 Nisan sabah 04.00’da yayımlandı. Diziyi Digiturk Bein Series Sci-Fi kanalından izleyebilirsiniz ayrıca akşamları saat 23.00’da bölümü kaçıranlar için özet bölümler yayımlanmaktadır. Bu sayede diziyi izleyebilmek için sabah 04.00’a kadar beklemenize gerek yok… Game of Thrones İzle Dizinin yayın haklarını satın alan Digiturk diziyi Bein Series Sci-Fi kanalından konulu porno yayımlamaktadır. Digiturk aboneliği alarak dünyaca ünlü bu diziyi kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden de benzer içerikler, teoriler ve fragmanlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sizler için çalışmaya son hız devam ediyoruz. NetFilmTV sunar… Dizinin film sitelerinde bulunmamasının sebebi de Digiturk’ün bu konuda oldukça katı davranmasıdır. Yayın haklarını ilk olarak BluTV almış olmasına rağmen biliyorsunuz ki 7. sezon BluTV üzerinden yayımlanamadı. Ayrıca Digiturk Bein Series Sci-Fi kanalı üzerinden de bir çok yabancı diziyi yakından takip edebilir ve amerika ile eş zamanlı izleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden de bir çok yabancı ve yerli diziyi istediğiniz zaman izleyebilme imkanını sizlere sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz bir şekilde sitemizde bulunan dizileri siz değerli seyircilerle buluşturmak için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız.
 • 720P
 • 363
 • 0
Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm izle
Tüm Bilgiler
Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm izle Game of Thrones 8. Sezon 
Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm izle
 • 290
 • 4
Game of thrones 8. sezon izle, the walking dead 9. sezon izle, sıfır bir izle vikings 6. sezon izle © Copyright 2015-2019 netfilmtv.com Tüm Hakları saklıdır. Telif ihlalleri için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. 5651 sayılı kanuna göre NetFilmTV.com domainine sahip internet sitesi yalnızca içerik sağlayıcı olarak ücretsiz hizmet vermektedir. NetFilmTVizle.com adresinde bulunan hiçbir resim, video, afiş vb. materyaller kendi sunucularında bulunmamakta olup sosyal medya platformları ve çeşitli paylaşım platformlarından alınmaktadır. Ayrıca içeriklerimizin altında bulunan yorumlar farklı kişilerden ve kullanıcılar tarafından yapılmakta olup hiçbir paylaşım için netfilmtv.com sitesi yöneticileri ve editörleri sorumlu tutulamaz. Ek olarak yukarıda belirtilen sebepler ve fazlasına ilişkin sitemizde bulunan içeriklerin, resim, video veya afişlerin telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız ya da telif hakkı sahibi iseniz bize [email protected] adresinden telif hakkı sahibi olduğunuzu kanıtlayan belgelerle bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde bahsi geçen içerik 5 (BEŞ) iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır.
Saygılarımızla
netfilmtv.com Yönetim Ekibi

Film İzle - Yabancı Dizi izle - Türkçe Dublaj Film İzle - Türkçe Altyazılı Film İzle

Film izleme keyfini doruklarda yaşayacağınız yepyeni bir site. Aradığınız her filmi izleyebileceğinizden %100 emin olabilirsiniz. Bir film aramak için saatlerce vakit kaybetmek artık NetFilmTV ile son buluyor. Tek yapmanız gereken netfilmtv.com adresinde bulunan arama bölümünü kullanarak istediğiniz filmi aramak. Eğer ki aradığınız içeriği sitemizde bulamazsanız bize hemen bildirebilir ve en yakın zamanda sitemizden içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca NetFilmTV sizlere The Walking Dead izle, Sıfır Bir izle, The Handmaid's Tale izle ve bir çok sitede telif hakları ihlallerinden dolayı yayınına son verilmiş film ve dizileri izleme imkanı sunuyor. Ek olarak bütün bu film ve dizileri sitemize üye olarak yakından takip edebilir. Videoların altında bulunan "yorumlar" kısmından tartışma başlatabilir yada tartışmalara katılabilirsiniz. Dilediğiniz filmi, diziyi, videoyu 480p, 720p, 1080p ve diğer bir çok görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. 7'den 70'e her yaş grubuna hitap eden NetFilmTV çocuklara, yetişkinlere ve ailesiyle beraber film izlemek isteyen herkese göre içerikler üretip kategorize etmektedir. Film izlemek istiyorsanız ve ne izleyeceğinizi de bilemiyorsanız NetFilmTV burada da sizin yardımınıza koşuyor. Editörlerimizin sizler için hazırlamış olduğu birbirinden güzel ve güncel izlenmeye değer filmleri "Editör Tavsiyeleri" bölümünden görebilir ve size uygun olanı seçebilirsiniz.Not : netfilmtvizle.com adresinde bulunan içeriklerin hepsi yukarıda da belirtildiği üzere sosyal paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Hiç bir film veya diziye ait yazıdan başka içerik yoktur. Hiç bir afiş, oyuncu resmi, filme ait video, sinema çekimleri sitemizde bulunmamaktadır.