Dram
Gerçeğin Peşinde
Tüm Bilgiler
Gerçeğin Peşinde Dram, Gerilim 
Türkçe Dublaj
Gerçeğin Peşinde izle  Gerçeğin Peşinde, kızını kaybettikten sonra bunalıma giren ve başka bir kadının çocuğunun, kendi çocuğu olduğunu düşünen bir kadının öyküsünü konu ediyor. Lizzie, kocası ile boşanma aşamasında olan bir kadındır. Genç yaşlarda ki bu kadın hayatını işine ve 11 yaşındaki oğlu Thomas’a adar. Fakat bir tesadüf eseri tanışmış olduğu 7 yaşında olan Lola, genç kadının geçmişe yolculuk yapmasına neden olur. Gerçeğin Peşinde izle Lizzie, seneler öncesinde yaşamış olduğu korkunç bir olayın etkisinden hala çıkamamıştır. Seneler öncesinde kızının doğumu sırasında ortaya çıkmış olan talihsiz bir yangın yüzünden çocuğunu kaybetmiş olan Lizzie, karşısında Lola isminde ki genç kızı görünce onun kızı olduğunu düşünür. Gerçeğin Peşinde 720p izle Lola’ya yakın olabilmek için küçük kızın asıl annesi ile yakınlaşmaya çalışıyor olan Lizzie, belli bir süre ardından onların çevresinden ayrılmayacak hale gelir. Lizzie’nin sergilemiş olduğu bu garip tavırlarından endişe duyan yakınları, onu engellemeye çalışsa da kimse başarılı olamamıştır. Gerçeğin Peşinde full izle Bir saplantı haline getirmiş olduğu bu durum yüzünden ailesi ve oğlu ile arası bir hayli açılmış olan Lizzie, hedefinden asla vazgeçmeden Lola’nın kendisinin kızı olduğunu iddia etmeye devam eder.
 • 720P
 • IMDb 5.0
 • 2
 • 0
Saka Kuşu
Tüm Bilgiler
Saka Kuşu Dram 
Türkçe Dublaj
Saka Kuşu izle  Türkiye'de ki dağıtımcı Şirketi Warner Bross'un Türkiye bayisi olan Warner Bross Türkiye'dir. 27 Eylül 2019 yılında Türkiye'nin tüm sinema salonlarında gösterim vermeye hazırlanıyor olan Saka Kuşu izle filmi beyaz perdenin önünde yer almış olduğu süre iki saat barajını bir hayli aşarak iki saat otuz bir dakika boyunca yani 151 dakika boyunca gösterim vermektedir. Saka Kuşu izle Yönetmen koltuğunda John Crowley isminde ki bir hayli tecrübeli ve ünlü olan ayrıca bu filmden daha önce bir çok ünlü filmde başarı yakalayan ünlü yönetmen yer almaktadır. Filmin senaristliğini Peter Straughan yaparken filmin senaryosunun orijinal fikrini Donna Tartt yapmıştır. Saka Kuşu Full izle Filmde ki Young Boris rolünü Finn Wolfhard üstlenirken Pippa rolünü de Ashleigh Cummings üstlenmektedir. Filmin geçmiş zamanlarında ki Pippa'sı ise Aimee Laurence'dir. Welty rolünü Robert Joy, MR. Barbour rolünü ise Boyd Gaines, Platt Barbour rolünü Luke Kleintank, Theo's Mother rolünü Hailey Wist, Young Andy Barbour rolünü Ryan Foust, Young Platt Barbour rolünü Jack Difalco ve Lucius Reeve rolünü Denis O'Hare canlandırıp karakterlere hayat vermişlerdir. Filmin baş rolünde ki oyuncu ise Ansel Elgort olmuştur. Saka Kuşu izle Konusu Nedir  Goldfinch, annesinin öldürüldüğü müzeden paha biçilmez bir sanat eseri çalan bir çocuğun hikayesini anlatıyor. 13 yaşındaki Theodore Decker, annesi Büyükşehir Müzesi'ne terör saldırısı düzenledikten sonra ters çevrildi. Yaşanmış olan tüm bu ağır bir kaosun ortasında, Saka Kuşu full izle Theodore, Goldfinch adlı paha biçilmez bir sanat eserini oynuyor. Theodore'un annesi bombalama sonucu öldürüldüğünden, Goldfinch geriye kalan tek somut şey. Goldfinch portresi olan Goldfinch, Theodore'un hayatının yeniden inşasında önemli bir yere sahip olacak. Saka Kuşu izle Hayatını kurtarmış olan bu genç adam bütün bu olanların ardından çok büyük bir maddi güce sahip olmuş olsa da annesinin vefatı hayatında çok büyük bir boşluk açmakla birlikte o boşluğu para ile doldurmasına yetmeyecektir. Saka Kuşu Türkçe Dublaj izle Bütün olanların ardından bu paranın soylarının devamına bile yetecek olan Goldfinch yine de öyle bir olay hiç olmasa daha mutlu olacağını düşünür ve geri kalan bütün yaşantısı boyunca içinde bir burukluk ile hayatını devam ettirir.
 • 720P
 • 3
 • 0
7. Koğuştaki Mucize
Tüm Bilgiler
7. Koğuştaki Mucize Dram 
Türkçe Dublaj
7. Koğuştaki Mucize izle  11 Ekim 2019 yılında Türkiye'de ki bütün sinema salonlarında vizyona girecek olan gün içerisinde 4 5 tane ayrı seans ile gösterim verecek olan 7. Koğuştaki Mucize 720p izle filmi ilk fragmanını sosyal medya platformlarından yayınlaması ile birlikte trendlere girmeyi başarmıştır ve bu film Aras Bulut İynemli'nin sevenleri tarafından ilgi görmeyi başarabilmiştir. Tüm Türkiye tarafından dört gözle çıkması beklenen filmin yönetmen koltuğunda ise ünlü isim Mehmet Ada Öztekin bulunmaktadır. Filmin senaryosunu ise yine aynı isim Mehmet Ada Öztekin üstlenmektedir. 7. Koğuştaki Mucize izle filminin yönetmen ekibinin oyuncu ekibinde ki isimler ise Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon, Mesut Akusta, İlker Aksum, Deniz Baysal, Yurdaer Okur ,Sarp Akkaya oynarken filmin baş rollerinde yer alan ana karakterlerimizin isimleri ise Aras Bulut İynemli ile Nisa Sofiya Aksongur'dur.  7. Koğuştaki Mucize izle Konusu Nedir  Zeka geriliği yaşıyor olan ve 7 yaşında ki kız çocuğu ile birlikte bir koğuşta yaşayan adamın adalet için vermiş olduğu mücadeleyi konu ediniyor. 7. Koğuştaki Mucize izle Yaşamakta olduğu bu zeka gerili problemi ile birlikte zeka yaşı kızıyla aynı olan bu adamın hayatı boyunca yaşamış olduğu bir takım zorlukları konu alırken aynı zamanda yaşadığı yerde ki alay konusu olmasını konu ediniyor. Kızının babasının davranış biçiminden etkilenmiş olacak ki sürekli etrafına benim babam iyi mi sorunları yok dimi ? gibisinden sorular sormaktadır. 7. Koğuştaki Mucize full izle Ayrıca babası ile kız çocuğunun annesinin kim olduğu film boyunca merak konusu olurken filmin baş rolünde yer alan Aras Bulut İynemli Türkiye'nin ünlü dizilerinden ve sürekli reyting rekorları kıran Çukur dizisinin baş rolünde oynamaktadır. Filmin bu kadar çok ilgi görmesinin başka bir sebebi de bu olmuştur.  7. Koğuştaki Mucize izle Türü Nedir?  Tek bir türde çekimleri tamamlanmış olan 7. Koğuştaki Mucize izle filminin türü dram olmakla birlikte aynı zamanda bu türü hepimizin içinde empati kurarak yaşatmayı başarabilmiştir. Filmi beğendiyseniz aynı türde ki diğer yeri film izle ile dizi ve filmleri sitemizden ücretsiz izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • IMDb 5.0
 • 13
 • 0
Hangi Kadın
Tüm Bilgiler
Hangi Kadın Dram 
Türkçe Dublaj
Hangi Kadın izle 6 Eylül 2019'da vizyona girmiş olan Hangi Kadın izle filmi beyaz perde önünde toplmda bir saat kırk iki yani 102 dakika boyunca gösterim vermiştir. Filmin çekimleri Fransa'Da tamamlanırken filmin yönetmen koltuğunda Safy Nebbou oturmaktadır. Filmin yapımcısı da Michel Saint-Jea oluştur. Hangi Kadın Türkçe Dublaj izle Filmin senaristliğini ise yine Safy Nebbou yapmıştır. Filmin baş rolünde Juliette Binoche yer alırken onun yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda ki diğer kiişiler ise Charles Berling, François Civil, Nicole Garcia, Guillaume Gouix ve Marie Ange Casta olmuştur.  Hangi Kadın izle Konusu Nedir Kendisini kurgusal olan ve sanal bir dünyanın tam içerisinde bulan bir kadının hayat hikayesini konu ediyor. Elli yaşına girmiş olan vede iki tane çocuğun annesi ve akademisyen olarak çalışan Claire, kendisinden daha genç yaşta olan sevgilisi tarafından terk edilmiştir. Hangi Kadın izle ayrıldığı ve onu unutamadığı sevgilisi Jo’yu sosyal medyaların üstünden takip etmek istiyor olan Claire, belli bir süre düşündükten hemen sonra sahte bir Facebook profili oluşturmaya karar verir. Oluşturduğu sahte hesabında koyduğu kızın özellikleri 24 yaşında, sarışın, genç ve oldukça güzel bir kadın fotoğrafı ile birlikte yeni bir hesap oluşturan Claire, facebook ve diğer sosyal medya hesaplarında Clara Antunés kimliğine bürünmüştür. Claire, yaratmış olduğu bu kurgusal karakter ile birlikte Jo’ya ulaşabilmek için onun yakın arkadaşı olan Alex’e de arkadaşlık isteği göndermiştir. Alex’in bu arkadaşlık isteğini kabul etmesiyle birlikte bu ikilinin arasında başlayan sohbet, belli bir süre sonrasında ikisinin arasında hiç beklenmedik bir bağın oluşmasına sebep olmuştur. Alex’in sanal ortamda konuşmuş olduğu 24 yaşında ki kadınla yüz yüze tanışmak istiyor olması ise işlerin karışmasına sebep olur. Yaratmış olduğu fake hesabı ile birlikte kendisini Alex ile konuşmaya kaptıran ve Hangi Kadın Türkçe Dublaj izle bir süre sonra duygularının önüne geçemeyen Claire, kendisini içinden çıkılması zor bir durumun içine sokar. Yarattığı sanal olan bir dünyada tamamen gerçek bir aşkın ortasına düşen Claire, zor bir karar vermek zorunda kalır.
 • 2019
 • Fransa
 • 720P
 • 37
 • 0
John Q
Tüm Bilgiler
John Q Dram, Gerilim 
Türkçe Dublaj
John Q izle  2002 senesinin orta aylarında Türkiye'de vizyona girmiş olan John Q izle filminin beyaz perde önünde yer almış olduğu toplam süre aslında film evreninde ki filmlerin yer aldığı süreden kıyasla daha fazladır. Toplam bir saat elli altı dakika yani 116 dakika boyunca gösterim verme başarısı gösteren filmin çekimleri Amerika'da tamamlanmıştır. John Q Türkçe Dublaj izle Amerika Birleşik Devtleri tarafından yapılan filmin IMDB puanı ise yüksek denilebilecek seviyede olup 7,1/10 puandır. Yönetmen koltuğunda Nick Cassavetes isimli tecrübeli adamın oturduğu filmin senaristi ise James Kearns'tır. Yapımcısının Mark Burg olduğu filmin baş rollerini ise Gabriela Oltean ve Denzel Washington paylaşmaktadır. Bunların yanı sıra John Q izle film de Kimberly Elise, Ron Annabelle, Daniel E. Smith, David Thornton, Barry G. King, Laura Harring, James Woods, Kevin Connolly, Larissa Laskin ve Vanessa Branch isminde ki ünlü insanlar da oynamaktadır.  John Q izle Konusu Nedir  Alelade bir fabrikanın her işçi gibi sıradan bir işçi olarak girdiği bir fabrikada çalışıyor olmakta olan John Q İzle günlerden bir gün ansızın oğlu Mike'in maç yaptığı esnada birdenbire rahatsız olduğunu öğrenir. Hastahaneye yetiştiği anda ise oğlunun doktoruyla konuştuktan hemen sonra aldığı haberle yere yıkılır. Oğlu Mike'in kalbi normal kalplerden üç dört kat daha büyük haldedir ve bu kalp hastalığının tedavisi için ameliyat odasına girebilmesi gerekmektedir. Ancak babası John Q Türkçe Dublaj izle maddi durumlar bu ameliyata elvercek güçte değildir. Manevi ve maddi bütün sıkıntıların eşiğindeyken oğlu Mike'ı hayata tutunabilmesi için John Q İzle evinde ne var ne yoksa hepsini satmaya kalkar ama bu yöntem aradığı miktarda ki paraya ulaşamaz o yüzden yine de çözüm olmaz ve en sonunda çaresiz bir halde kaldığı için kalp cerrahı Raymond Turner'un da içinde yer aldığı hastanenin personellerini rehin almıştır.  John Q izle Nasıl İzlenir  NetFilmTV adresini kullanarak bedava izleye bileceğiniz John Q izle filmini hiç bir kesinti yaşamadan izleyebilirsiniz. İzlediğiniz John Q Türkçe Dublaj izle filmini beğendiyseniz aynı türde ki diğer dizi yada filmlere de göz atabilirsiniz. Eğer türünü beğenmediyseniz farklı türde bir dizi yada film izleyebilirsiniz. İyi seyirler
 • 720P
 • IMDb 5.0
 • 13
 • 0
Hırsızlar Şehri
Tüm Bilgiler
Hırsızlar Şehri Aksiyon, Dram 
Türkçe Dublaj
Hırsızlar Şehri izle  17 Eylül 2010'da vizyona giren Hırsızlar Şehri izle filmi Chuck Hogan'ın Hırsızlar Prensi romanından beyaz perdeye uyarlanan bir filmdir. Çekimleri Amerika Birleşik Devletleri'nde tamamlanan filmin beyaz perdenin önünde gösterim almış olduğu süre ise iki saat beş dakika yani 125 dakika gibi sinema evreninde ki diğer filmlere oranla daha uzun süre beyaz perdenin önünde durmayı başarmıştır. Film beş ayrı türde çekilmesi ile birlikte bu türler dram, aksiyon, gerilim, suç ve polisiyedir. IMDB puanı 7.6/10 puan olan filmin yönetmen koltuğunda ise Ben Affleck oturmaktadır. Hırsızlar Şehri Türkçe Dublaj izle Senaristliğini de Ben Affleck'in yaptığı filmin yapımcısı Ben Affleck, Graham King ve Basil Iwaynk olmuştur. Baş rollerini Ben Affleck ve Rebecca Hall'ın paylaştığı film de bu oyuncuların yanı sıra oyuncu kadrosunda Chris Cooper, Pete Postlethwaite, Blake Lively, Kevin McCormick, Victor Garber, Jeremy Renner, Titus Welliver, Jon Hamm, Peter Looney, ve Bryan Connolly gibi ünlü isimler yer almaktadır. Filmin müziğinin bestecileri ise Harry Gregson-Williams ve David Buckley olmuştur.Hırsızlar Şehri izle Konusu Nedir  Doug ve Doug'un amansız ekibinin bir banka soygunu esnasında güçlerine karşı piyasada üzerlerinde kimse yoktur Hırsızlar Şehri izle ; hem dikkatli hem de acımasızdırlar. Soymuş oldukları en son bankanın müdüresi ile aynı mahallede oturuyor olduklarını öğrendiklerinden sonra kaçınılmaz olan olay gerçekleşir ve Doug, müdüre kadına aşık olmuştur. Hırsızlar Şehri Türkçe Dublaj izle Bayan Claire, Doug'un bir soyguncu olabilceğinden şüphelenmiyorken Doug’ın kardeşi kadar yakın olan aynı zamanda suç ortağı olan Jem, bir kuşku içindedir. Dougun seçimi ne olursa olsun, iki taraftan birisine ihanet etmeden bir seçim şansı olmayacaktır.Hırsızlar Şehri izle Nasıl İzlenir  NetFilmTV aracılığı ile izleyeceğiniz olan Hırsızlar Şehri izle filmini izlerken seyir zevkinizi görüntü kalitesi ile birlikte doruklara kadar çıkartabilirsiniz. En yüksek görüntü kalitesinin sunulmuş olduğu NetFilmTV sitesinde binlerce dizi yada filmi bedava izleyebilirsiniz. İzlemiş olduğunuz filmin türünü beğendiyseniz aynı türde başka dizi yada film izleyebilirsiniz. Beğenmediyseniz başa türlerde dizi yada filmleri sitemizden aratabilirsiniz iyi seyirler.
 • 720P
 • IMDb 5.0
 • 26
 • 0
New Yorkta Yağmurlu Bir Gün
Tüm Bilgiler
New Yorkta Yağmurlu Bir Gün Dram, Komedi 
Türkçe Dublaj
New Yorkta Yağmurlu Bir Gün izle 30 Ağustos 2019'da vizyona girmiş olan New Yorkta Yağmurlu Bir Gün izle filminin türleri dram ve komedi olmakla birlikte iki ayrı türde çekimleri tamamlanmıştır. Beyaz perdenin önünde toplamında bir saat otuz iki dakika yani 92 dakika boyunca gösterim vermiş olan Amerika Birleşik Devletleri yapımı sinema filmi dram ve komedi türünde ki diğer filmlere bakınca ve kıyaslayınca onlarla eşit süre beyaz perde önünde durmayı başarmıştır. Ancak iki saat barajını aşamayan film yinede film izleyenler üstünde olumlu etkiler de bırakmayı başarmıştr. Filmin yapımcı ülkesi Amerika Birleşik Devletleri olurken aynı zamanda filmin çekimleri de Amerika Birleşik Devletlerinin New York şehrinde tamamlanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda ünlü ve tecrübeli isim olan Woody Allen bulunmaktadır. Filmin senaristliğini de kendisinin yapmış olduğu Woody Allen iken filmin yapımcısı Letty Aronson olmuştur. Filmin baş rolünde Elle Fanning yer alırken onun yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Timothée Chalamet, Selena Gomez, Kelly Rohrbach, Liev Schreiber, Jude Law, Rebecca Hall, Diego Luna, Cherry Jones, Annaleigh Ashford, Suki Waterhouse, Griffin Newman ve Marko Caka yer almıştır. New Yorkta Yağmurlu Bir Gün Türkçe Dublaj izle filminin IMDB puanı ise komedi türüne oranla ortalama bir IMDB puanı almayı başarmışlardır. İyi seyirler  New Yorkta Yağmurlu Bir Gün izle Konusu Nedir  Woody Allen'in yönetmenliğini yapmış olduğu olaylı davalık filmi A Rainy Day in New York filmi hafta sonunu geçirebilmek için New Yorkta Yağmurlu Bir Gün Türkçe Dublaj izle giden genç ve mutlu çift, kötü hava şartları ile karşılaştıklarında yaşadıkları macera ve bu hava şartlarına rağmen yine de morallerini bozmamaya çalışırlar. Tüm aksilikler kendilerini bulur ama bu genç ve mutlu çift yine de mutlu olmanın bir yolunu bulurlar ve hiç bir zaman morallerini düşürmezler hayatlarının unutulmaz ve en güzel olan iki gününe imza atarlar. Her daim mutlu olmanın yolunu yan yana olmakla çözmüş olan bu çiftin hikayesini anlatan New Yorkta Yağmurlu Bir Gün izle filmi olaylı ve davalık bir film olmuştur.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • 61
 • 0
Elveda Oğlum
Tüm Bilgiler
Elveda Oğlum Dram 
Türkçe Dublaj
Elveda Oğlum izle 30 Ağustos 2019'da Türkiye vizyona girmiş olan ve girdiği ilk andan itibaren bütün beyaz perde salonlarını tıklım tıklım doldurmuş olan Elveda Oğlum izle filmini NetFilmTV adresinde bulabilirsiniz. Elveda Oğlum izle toplamda yer beyaz perde önünde yer aldığı süre tamı tamına iki saat altmış dakika yani 180 dakika yani üç saat olan film sinema evreninde ki çıkmış diğer filmlerle kıyaslandığı zaman çok yüksek süre beyaz perde de gösterim yapmıştır. İki saat barajını geçip hatta üç saat boyunca gösterim vermiştir. Gösterim vermiş olduğu tür Dram olmakla birlikte tek türde çekimleri tamamlanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda ünlü Çinli Yönetmen Xiaoshuai Wang yer almaktadır. Filmin senaristliğini de kendisi yapmış olan Xiaoshuai Wang yapımcılıktada adından söz ettirmiştir. Filmin baş rollerinde Liya Ai ve Jingjing Li yer almaktadır. Bu isimlerin yanı sıra filmde ki diğer oyuncular ise Jingchun Wang, Roy Wang ve Mei Yong yer almaktadır. Elveda Oğlum Türkçe Dublaj izle filmini beğenirseniz yorum yapmayı unutmayın. İyi seyirler dileriz.  Elveda Oğlum izle Konusu Nedir  Otuz sene gibi çok uzun bir senelik süreci baştan sona doğru anlatan bu film, Çin’in ülkede ki nüfus çoğunluğu sebebi ile tek çocuk politikasının çok yıkıcı olan etkilerini en derininden yaşayan bir çifti izlemektedir. Çin ülkesinin ekonomiksel anlamda ki büyümesinin sonrasından gelmiş olan toplumsal anlamda ki dönüşümünü de gözlemlemeye fırsat vermiş olan film arkadaşlık, çocuk sahibi olmak, sevgi, affetme ve keder gibi kavramların da vurgusunu yapmakta ve onlara da değinmektedir. Elveda Oğlum Türkçe Dublaj izle Çin’de 1980’lerde yaşayan iki ailenin hayatına odaklanıyor. Elveda Oğlum izle filmi 1980'lerde geçiyor olan ve daha çok pazar odaklı ekonomik bakımında ki reformlarından başlayarak 40 senelik bir süreyi kapsamaktadır. İki evli çift bu süreç içerisinde Çin’de yaşanan sosyal ve ekonomik değişikliklere uyum sağlamaya çalışır. Onları son derece etkilemiş olan ve onları son derece zorlayan sorunların da ele alınmış olduğu bu filmin filmin yönetmen koltuğunda Wang Xiaoshuai oturuyor.
 • 2019
 • Çin
 • 720P
 • IMDb 6.7
 • 34
 • 0
Hustlers
Tüm Bilgiler
Hustlers Dram, Gerilim 
Türkçe Dublaj
Hustlers izle  2019 yılının 19 Eylül'nde Türkiye'de vizyona girmiş olan ve Türkiye dışında dünyada ki onlarca ülkede daha ülkelerin sinema salonlarında vizyona giren film toplamda beyaz perdeye uyarlandıktan sonra beyaz perdenin önünde bir saat elli bir dakika boyunca yani 111 dakika byounca gösterim vermiştir. Sinema evreninde ki filmlerden gelmiş geçmiş en çok beğenilen filmler arasına girmeye adım adım yaklaşan filmin çekimleri Amerika Birleşik Devletleri'nde tamamlanmıştır. Filmin yapımcı ülkesininde Amerika Birleşik Devletleri olurken Hustlers Türkçe Dublaj izle filmi iki tane farklı türde çekimleri tamamlanmıştır. Filmin türü dram ve gerilim olmakla birlikte çekilmiş olduğu bu iki türde başarılı işlere imza atıp IMDB puanı ona göre artış göstermiştir. Almış olduğu ımdb puanı türünde ki diğer dizi yada filmlere oranlayınca yüksek bir düzeyde IMDB puanı almayı başarmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda ünlü isim Lorene Scafaria otururken filmin senaristliğini de yine ünlü isim Lorene Scafaria yapmıştır. Filmin yapımcısı Jessica Elbaum, Jennifer Lopez, Will Ferrell ve Adam McKay olmuştur. Filmin yapımcı şirketleri ise Gloria Sanchez Productions, Nuyorican Productions olmuştur. Filmin esinlenmiş olduğu eser ise Jessica Pressler'in yazmış olduğu ve isminin Hustlers izle olduğu romanıdır. Filmin baş rolünde Constance Wu olurken filmin oyuncu kadrosunda ki diğer isimler ise Jennifer Lopez, Lili Reinhart, Julia Stiles, Keke Palmer, Trace Lysette, Mercedes Ruehl ve Vanessa Aspillaga olmuştur. Hustlers Türkçe Dublaj izle filmini beğenirseniz NetFilmTV adresini gezerek farklı türde ki diğer dizi yada film izleyebilirsiniz. İyi seyirle dileriz.  Hustlers izle Konusu Nedir  Dönemi zamanında çok fazla ilgi görüp o zamanların virali olmuş olan ayrıca bir New York Magazine'in kendi özgün hikayesinden esinlenmiş olan Hustler izle filminde, Wall Street’in yüksek bütçeli ve varlıklı olan oraya gelmiş olan müşterilerine karşı bir şantaj uygulamak amacı ile birlikte bir araya gelmiş olan birden fazla striptizci kadınların hayat hikayesine odaklanılmış durumdadır. O kadınların da elinde olsa o işi yapmayacaklarını da hikayesinde geçiren filmde yaşanan zorlukları ve kötü anları da gösteriyor. Hustlers Türkçe Dublaj izle film Amerika Birleşik Devletleri'nin karanlık yönlerini gün yüzüne çıkartırken aynı zamanda film izleyenler üstünde olumlu türde bilinçlendiren etkiler de bırakmayı başarabilmiştir. 
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • 41
 • 0
Doubles Vies
Tüm Bilgiler
Doubles Vies Dram, Komedi 
Türkçe Dublaj
Doubles Vies izle 16 Ocak 2019 gününde Türkiye'de ki sinema salonlarında gösterime girmiş olan Doubles Vies izle filminin bilet gişesi de 1,2 milyon USD olmuştur. Filmin beyaz perde önünde ki toplam vermiş olduğu gösterim süresi bir saat kırk sekiz dakika yani 108 dakika olmakla birlikte film iki saat yani 120 dakika gösterim süresi barajını aşamamıştır ancak yapmış olduğu başarılı bir eserle birlikte sinema evreninde adını altın harflerle kazımayı başarmıştır. Film iki ayrı türde çekilmesi ile birlikte filmin IMDB puanı 6.7/10 puan olmuşken filmin aldığı bu puan çekilmiş olduğu dram ve komedi türünde ki çekilen diğer sinema filmleri ile kıyaslanınca daha fazla IMDB puanı almayı başarmışlardır. Filmin yönetmen koltuğunda Olivier Assayas isminde ki ünlü ve tecrübeli yönetmen varken filmin dağıtımcı şirketi Ad vitam şirketi olmuştur. Filmin yapımcı ülkesi Fransa olurken filmin çekimleri de yine Fransa'da tamamlanmıştır. Filmin almış olduğu adaylıklar ise Altın Aslan, Volpi Cup for Best Actress ve daha nicesi olurken 758. Venedik Uluslararası Film Festivali'nin 2018'de ana yarışma bölümünde gösterilmek üzere seçilmiştir.  Doubles Vies izle Konusu Nedir  İşinde çok başarılı bir yayın evinin genel yöneticisi olarak çalışıyor olan Alain ve özgün kalemiyle adından çokça söz ettiren şimdi de yeni bir kitap çıkartmak için hazırlanıyor olan ünlü ve usta kalem Leonard, Doubles Vies izle diğer bir yandan ise dünyada ki oluşan dijital evriminin dönüşümünün kendi edebiyat dünyaları üzerinde ki etkileri ile uğraşıyor olup devrime ayak uydurmaya çalışmaktadır fakat Doubles Vies Türkçe Dublaj izle bir yandan da girmiş oldukları orta yaş krizinin getirmiş oldukları ile boğuşur. İyi seyirler dileriz,
 • 2018
 • Fransa
 • 720P
 • IMDb 6.7
 • 35
 • 0
My Cousin Rachel
Tüm Bilgiler
My Cousin Rachel Dram, Gizem 
Türkçe Dublaj
My Cousin Rachel izle 2017 yılının orta aylarında vizyona girmiş olan My Cousin Rachel izle filmi beyaz perdenin önünde toplam almış olduğu süresi bir saat kırk altı dakika olmakla birlikte yani 106 dakika olmakla birlikte beyaz perdenin önünde uzun süre gösterim verme başarısı sağlayan bir sinema evreninin filmi olmayı başarmıştır. Çekimleri Amerika Birleşik Devletleri tarafından tamamlanmış olan My Cousin Rachel izle filmi üç ayrı türde çekimleri tamamlanmıştır ve bu türler dram, gizem ve romantik olarak belirlenip üç ayrı türde çekilmeyi başarmıştır. IMDB puanı çekilmiş olduğu dram, gizem ve romantik türlerine oranlayınca ortalamada bir puan alıp almış olduğu puan 6.1/10 puan olmuştur. Filmin yönetmen koltuğunda ki isim Roger Michell olurken ünlü yönetmen çekmiş olduğu filmlerle başarısını kanıtlamıştır. Filmin senaryosunu ise Daphne Du Maurier yazmıştır. Filmin yapımcılığını ise yönetmen koltuğunda oturuyor olan Roger Michell yazmıştır. Filmin baş rolünde Rachel Weisz varken onun yanı sıra filmin oyuncu ekibinde ki diğer isimler Sam Claflin ve Holliday Grainger isminde ki ünlü oyunculardır.  My Cousin Rachel izle Konusu Nedir İzlemiş olduğunuz My Cousin Rachel izle bu film Daphne du Maurier ismindeki yazarın aynı isminde ki romanına dayanıyor olan film, genç yaşlarda ki bir adam olan Philip’i temel alıyor. Philip günlerden bir gün esrarengiz ve çok gizemli bir akrabası tarafından ziyaret edilmiştiir. Rachel, Philip’in kuzenidir. Bu sırada Philiip’in savunması ile birlikte hayat yaşıyor olan ve evli olan Rachel eşini kaybetmiştir. Philip eşinin ölümünden dolayı onun parmağı olduğunu düşündüğü ve suçlusu olarak gördüğü kadından intikam almak ister, My Cousin Rachel izle Fakat Rachel’la alakalı olan esrarengiz ve çok gizemli bir yan Philip’i kendine doğru çekmeye başlamıştır. Birbirlerinin arasında karşı konulmaz bir bağ oluşmuş olan bu esrarengiz ikili sırlarla dolup taşan bu hayatlarında nereye sürükleneceklerdir? My Cousin Rachel Türkçe Dublaj izle İyi seyirler dileriz. NetFilmTV adresinden izlediğiniz film My Couisin Rachel izle filmiyle ilgili yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. İyi seyirler dileriz
 • 2017
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.1
 • 34
 • 0
K-PAX
Tüm Bilgiler
K-PAX Bilim Kurgu, Dram 
Türkçe Dublaj
K-PAX izle 2001 Yılında Türkiye'de vizyona girmiş olan film beyaz perdenin önünde tamı tamına iki saat yani 120 dakika boyunca gösterim verme başarısını yakalamıştır. Çekimleri Amerika Birleşik Devletleri tarafından yapılan filmin IMDB puanı ise 7.4/10 puan olmuştur. Filmin yönetmen koltuğunda Iain Softley isminde ki ünlü yönetmen otururken filmin senaryosunu ise Charles Leavitt yazmıştır. Filmin yapımcısı ise Lawrence Gordon olmuştur. Filmin baş rolünde Kevin Spacey varken onun yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Jeff Bridges, Mary McCormack, Alfre Woodard, David Patrick Kelly, Vincent Laresca, Celia Weston, Peter Gerety, Saul Williams, Kimberly Scott, Ajay Naidu ve Conchata Ferrell yer almaktadır.  K-PAX izle Konusu Nedir  Çok esrarengiz ve gizemli bir adam uzaylı olduğunu iddia ettiği için sağlık merkeziwne götürülür. İlaç ile birlikte tedavi olmayı kabul etmediğinden dolayı psikiyatrist olan Mark Powell’a sevk edilir. Gerçek isminin aslında Prot olduğunu ve K-Pax izle adlı bir gizemli gezegenden geldiğini söyleyen genç adam kendinden emin bir şekilde ve anlattıklarıyla psikiyatristini de etkilemeyi başarmıştır. Klinikte ki bulunan diğer hastalar ile de konuşan Bay Prot, Dünya kendi gezegenine olan uzaklığının bin ışık yılı uzağında bulunduğunu ve asıl gezegendeki yaşamın anlatımını yapıyorken aslında bir tür duyusal hislere ve duygusal uyanışa sebep olmuştur. Psikiyatrist Dr. Powell, Prot’un ağır adımlarla olsa da diğer hastaların üzerinde çok etkili olduğuna başladığına şahit olmuşturur. Çünkü Bay Prot yaz sonunda K-Pax Türkçe Dublaj izle a döneceğini söylediği zaman bulunan tüm hastalar onunla beraber K-Pax izle ye gidebilmenin yollarını aramaya başlarlar. Bay Prot’un yakalanmış olduğu vakanın ne tür bir vaka olduğunu çözmeye çalışan doktor onun ortaya atmış olduğu iddialarını kanıtlaması için bilimsel sorular sormaya devam eder ancak aldığı yanıtlar karşısında adeta büyülenir ve kişilik bölünmesi olarak tanımmış olduğu bir tür hastalığın teşhisi konusunda kuşkular duymaya başlamıştır. Dr. Powell aslında çok fazlaca kuşkucu bir insan olmasına rağmen Prot’un astronomide ki olan bütün bilgisinin derinliğini ve ultraviyole ışınları olarak tabir edilen ve normal bir insanın görmesinin zor olduğu ışınları görmekteki yeteneğini de gördükten sonra Prot'a inanmaya başlamıştır ve en sonunda kendi koymuş olduğu teşhisi sorgulamaya başlar.
 • 2001
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.4
 • 43
 • 0
Konvoy
Tüm Bilgiler
Konvoy Aksiyon, Dram 
Türkçe Dublaj
Konvoy izle  1978 gibi çok eski zamanlarda sinema evrenine adım atmış olan Konvoy izle filmi çok eski olduğu için herkes tarafından aranıyor ama bulunamıyor. Bu durumu değiştirmek adına Konvoy Türkçe Dublaj izle filmi NetFilmTV adresinde tamamen ücretsiz bir şekilde ve kesinti olmadan paylaşıldı. Filmin beyaz perde önünde ki gösterim vermiş olduğu toplam süresi bir saat elli dakika yani 110 dakika olmakla birlikte gayet ciddi bir süre beyaz perde önünde yer almış diyebiliriz. Filmin çekimlerinin tamamlanmış olduğu ülke Amerika Birleşik Devletleri iken filmin yapımcı ülkesi de Amerika Birleşik Devletleri'dir. Filmin IMDB puanı çıkmış olduğu sinema evreninin dönemini de göz önüne alınca aslında çok düşük sayılamayacak bir puan alıp 5 puan barajını geçebilmiştir. Konvoy izle filminin almış olduğu IMDB puanı 6.4/10 puan olurken film iki ayrı türde çekimleri tamamlanmıştır ve bu türler aksiyon ile dram olurken filmin çekilmiş olduğu türlerle IMDB puanını kıyaslayacak olursak film ortalama bir IMDB puanı almayı başarabilmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda usta ve tecrübeli isim Sam Peckinpah yer almaktadır. Bunun yanı sıra filmin senaryosunu ise Bill L. Norton isminde ki ünlü isim vardır. Filmin yapımcısı ise Robert M. Sherman gibi çok tecrübeli isim olmuştur. Filmin baş rollerini Burt Young ve Kris Kristofferson paylaşırken onların yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Ali MacGraw, Ernest Borgnine, Franklyn Ajaye, Madge Sinclair, Patrice Martinez, Anne Lockhart, Debbie Letteau ve Vera Zenovich gibi ünlü isimler de yer almaktadır.  Konvoy izle Konusu Nedir  Otobanda kendi kendilerini kendi halleriyle beraber Konvoy izle seyreden kamyon ve tır sürücülerine karşı takmış olan şerif ve polis ordusuna karşı olarak efsanevi ve mükemmel bir tane tır sürücüsünün liderlik yapmış olduğu tır konvoyu arasında ki geçen mücadele, önce gırgır ve şamata havasında başlamaktadır fakat sonradan tır sürücülerinin şerif ve polisleri teker teker döverek kaçmalarının üstüne bir drama halini almıştır. Ülkenin içerisinde ki tüm tır şoförleri bu saçma haberi duyar duymaz Konvoy Türkçe Dublaj izle katılır, medya da bu konvoya bulaşmaya çalışır, siyasetçiler bu durumdan nasiplenmek ister. 
 • 1978
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.4
 • 34
 • 0
Enemy Within
Tüm Bilgiler
Enemy Within Aksiyon, Dram 
Türkçe Dublaj
Enemy Within izle  2019 yılının orta aylarında Türkiye'de vizyona girmiş olan Enemy Within izle filmini NetFilmTV aracılığı ile şimdi donmadan izleyebilirsiniz. Beyaz perdenin önünde toplam vermiş olduğu gösterim sayısı bir saat kırk dokuz dakika olan yani 109 dakika olan filmin yapımcı ülkesi İngiltere olurken filmin çekimleri de İngiltere'de çekilmiştir. Filmin IMDB puanı hiç beklendiği gibi gelmemişken film izleyenlerin üstünde olumsuz etki bırakmıştır. Filmin IMDB puanı ise 4.6/10 puan olup oldukça düşük olmnakla birlikte 5 puan barajını geçememiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Gabriel Robertson isminde ki ünlü ve tecrübeli yönetmen otururken filmin senaryosunu da aynı kalitede ki adam olan Gabriel Robertson üstlenmiştir. Filmin yapımcısı ise Ken Petrie olmuştur. Filmin baş rolünde Rila Fukushima isminde ki ünlü oyuncu varken onun yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Beulah Koale, Joseph Naufahu, Matt Riedy, Melissa Paulo, Taungaroa Emile ve Takashi Yamaguchi isminde ki ünlü ve tecrübeli isimler de yer almaktadır. Üç ayrı türde çekimleri tamamlanmış olan Enemy Within Türkçe Dublaj izle filminin türleri ise aksiyon, dram ve tarih olmakla birlikte üç ayrı türde çekilmiştir.  Enemy Within izle Konusu Nedir  Japon pilotun biri uçağıyla Hawai’nin bir adasına düşer. Enemy Within izle Yerel halk ona misafirperverliğini göstermiştir ta ki onun Perl Harbor saldırısında aktif rol oynadığını anlayana kadar.Bir Japon pilot, uzaktaki küçük Hawai adası Ni'ihau adasına düştüğünde, yerel halktan gelen nezaket ve geleneksel Hawaii misafirperverliği ile karşılaştı ta ki Pearl Harbor'a yapılan son saldırının bir parçası olduğunu keşfedene kadar.  Enemy Within izle Nasıl İzlenir  NetFilmTV sitesini kullanarak ücretsiz izleyebileceğiniz Enemy Within izle filminin türleri ise aksiyon, dram ve tarihtir. Üç türde çekilen filmi izledikten sonra bu üç tür hoşunuza giderse sitemizden benzer türde ki dizi yada filmleri izleyebilirsiniz. Eğer olur da filmin türleri hoşunuza gitmezse farklı türde ki başka bir dizi yada film izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Enemy Within Türkçe Dublaj izle eğer yorum yaparsanız bizlere çok destek vermiş olursunuz iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • İngiltere
 • 720P
 • IMDb 4.6
 • 21
 • 0
Game of thrones 8. sezon izle, the walking dead 9. sezon izle, sıfır bir izle vikings 6. sezon izle © Copyright 2015-2019 netfilmtv.com Tüm Hakları saklıdır. Telif ihlalleri için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. 5651 sayılı kanuna göre NetFilmTV.com domainine sahip internet sitesi yalnızca içerik sağlayıcı olarak ücretsiz hizmet vermektedir. NetFilmTVizle.com adresinde bulunan hiçbir resim, video, afiş vb. materyaller kendi sunucularında bulunmamakta olup sosyal medya platformları ve çeşitli paylaşım platformlarından alınmaktadır. Ayrıca içeriklerimizin altında bulunan yorumlar farklı kişilerden ve kullanıcılar tarafından yapılmakta olup hiçbir paylaşım için netfilmtv.com sitesi yöneticileri ve editörleri sorumlu tutulamaz. Ek olarak yukarıda belirtilen sebepler ve fazlasına ilişkin sitemizde bulunan içeriklerin, resim, video veya afişlerin telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız ya da telif hakkı sahibi iseniz bize [email protected] adresinden telif hakkı sahibi olduğunuzu kanıtlayan belgelerle bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde bahsi geçen içerik 5 (BEŞ) iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır.
Saygılarımızla
netfilmtv.com Yönetim Ekibi

Film İzle - Yabancı Dizi izle - Türkçe Dublaj Film İzle - Türkçe Altyazılı Film İzle

Film izleme keyfini doruklarda yaşayacağınız yepyeni bir site. Aradığınız her filmi izleyebileceğinizden %100 emin olabilirsiniz. Bir film aramak için saatlerce vakit kaybetmek artık NetFilmTV ile son buluyor. Tek yapmanız gereken netfilmtv.com adresinde bulunan arama bölümünü kullanarak istediğiniz filmi aramak. Eğer ki aradığınız içeriği sitemizde bulamazsanız bize hemen bildirebilir ve en yakın zamanda sitemizden içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca NetFilmTV sizlere The Walking Dead izle, Sıfır Bir izle, The Handmaid's Tale izle ve bir çok sitede telif hakları ihlallerinden dolayı yayınına son verilmiş film ve dizileri izleme imkanı sunuyor. Ek olarak bütün bu film ve dizileri sitemize üye olarak yakından takip edebilir. Videoların altında bulunan "yorumlar" kısmından tartışma başlatabilir yada tartışmalara katılabilirsiniz. Dilediğiniz filmi, diziyi, videoyu 480p, 720p, 1080p ve diğer bir çok görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. 7'den 70'e her yaş grubuna hitap eden NetFilmTV çocuklara, yetişkinlere ve ailesiyle beraber film izlemek isteyen herkese göre içerikler üretip kategorize etmektedir. Film izlemek istiyorsanız ve ne izleyeceğinizi de bilemiyorsanız NetFilmTV burada da sizin yardımınıza koşuyor. Editörlerimizin sizler için hazırlamış olduğu birbirinden güzel ve güncel izlenmeye değer filmleri "Editör Tavsiyeleri" bölümünden görebilir ve size uygun olanı seçebilirsiniz.Not : netfilmtvizle.com adresinde bulunan içeriklerin hepsi yukarıda da belirtildiği üzere sosyal paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Hiç bir film veya diziye ait yazıdan başka içerik yoktur. Hiç bir afiş, oyuncu resmi, filme ait video, sinema çekimleri sitemizde bulunmamaktadır.