Biyografi
Driven
Tüm Bilgiler
Driven Biyografi, Dram 
Yerli Film
Driven izle 8 Eylül 2018'de Türkiye'de vizyona girmiş olan Driven izle filminin beyaz perde önünde yer almış olduğu toplam süre bir saat kırk sekiz dakika yani 108 dakika olmakla birlikte beyaz perde önünde toplam 108 dakika kalmıştır. Çekimleri Amerika Birleşik Devletleri'nde tamamlanan filmin IMDB puanı 6.2/10 puan olmakla birlikte filmin yapımcı ülkesi de Amerika Birleşik Devletleri olmuştur. Film üç ayrı türde çekilmiş olmakla birlikte bu çekildiği türler dram, gerilim ve biyografidir. Filmin yönetmen koltuğuda Nick Hamm isimli ünlü ve tecrübeli yönetmen otururken filmin senaristliğini de Colin Baterman yapmaktadır. Filmin yapımcıları da Brad Feinstein, Piers Tempest, René Besson, Luillo Ruiz ve Jo Bamford olurken film müziği bestecisi de Geronimo Mercado olmuştur. Filmin baş rolünde ki isim Lee Pace olurkenb onun yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Timothy Olyphant, Jason Sudeikis, Judy Greer, Michael Cudlitz, Erin Moriarty, Corey Stoll, Justin Bartha ve Iddo Goldberg isminde ki ünlü ve tecrübeli isimler de yer almıştır.  Driven izle Konusu Nedir  Daha hayatının genç yaşlarında ki bir delikanlı adam olan Jim’in mesleği pilotluktur. Kendi ailesi ile beraber gitmiş olduğu tatilden geri dönen Jim’i hava alanında büyük bir sürpriz bekler. Driven izle Özel FBI ekibi hava alanını basıp uçağın içerisini aramaya başlarlar ve milyon dolarlık bir değere sahip olan kokain bulunur. Driven Türkçe Dublaj izle Yapılmış olan soruşturmaların sonucunda Jim’in yasa dışı yükü ailesini geçindirebilmek için yaptığıı, uyuşturucu ticareti ile bir alakasının olmadığı anlaşılmıştır. Gerçek suçluları bulup yakalamaya çalışan özel kuvvetler FBI ekibi, bunun için Jim ile iş birliği yapar. Genç Jim, gözetim altındayken ve normal hayatına döndüğü esnada, evlerinin yakın kısmına John DeLorean adında bir kişi taşınır. John DeLorean, 1970’li senelerin en modern arabalarından olan Pontiac GTO’nun tasarımcısı olmaktadır ve DeLorean marka kendi özel arabasını üretebilmek için kurmuş olduğu fabrika nedeniyle de borç batağının içindedir. Driven izle Amerika'nın özel kuvvetleri olan FBI ile beraber çalışıyor olan Jim, John’u da kendisinin yanına çekerek daha büyük bir tane olayı ortaya çıkarmak için çalışır.
 • 2018
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.2
 • 32
 • 0
Rocketman
Tüm Bilgiler
Rocketman Biyografi, Dram 
Türkçe Dublaj
Rocketman izle 2019 yılının orta aylarında yani 16 Mayıs 2019'da Fransa'da vizyona girmiş olan Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan film Rocketman izle filmi beyaz perdenin önünde toplamda iki saat bir dakika yani 121 dakika boyunca gösterim yapma başarısını yakalamıştır. İki saat barajını geçen film barajı bir dakika ile geçmeyi başarmaktadır. IMDB puanı çok yüksek olan ve izleyenler tarafından oldukça beğenilen filmin IMDB puanı 7.6/10 puandır. Rocketman Türkçe Dublaj izle Yönetmen koltuğunda Dexter Fletcher isminde ki dünyaca ünlü ve tecrübeli isim olan yönetmen oturmaktadır. Filmin senaristliğini ise Lee Hall üstlenmiştir. Filmin yapımcısı da Lawrence Bender olmuştur.Filmin baş rolünü ise Taron Egerton ve Richard Madden paylaşmaktadır. Bu tüm dünyada ünlü iki oyuncunun yanı sıra filmde Tate Donovan, Bryce Dallas Howard, Steven Mackintosh, Alison Ball, Kamil Lemieszewski, Luke White, Jamie Bacon, Gemma Jones ve Jamie BellTate Donovan gibi ünlü ve tecrübeli isimler de yer almaktadır. Toplamda filmin Bütçesi 40 milyon Amerika Birleşik Devletleri Doları iken filmin biletlerden kazanmış olduğu bilet gişesi 185,5 milyon amerika birleşik devletleri doları olmuştur. Rocketman izle Konusu Nedir İsminin Rocketman olduğu ve müzik piyasasının en önemli isimlerinden birisi olan ve ölümsüz parçalara imzalarını atmış olan Elton John’un Royal Müzik Akademisi’nden bir çok dahi birisi olarak mezun olup süperstarlık basamaklarını teker teker tırmanıyor olmasını ve söz yazarı Bernie Taupin ile olan iş birliği yaptığı sürecini konu ediniyor. Tam anlamıyla bir Rocketman izle nin biyografisini ortaya koyamayan filmde biraz kurguya da yer bırakılıyor. Dünyaca ünlü olan film, Rocketman Türkçe Dublaj izle Elton John’u şekillendiren senelere ek olarak, dünyaca bir üne sahip olan müzisyenin şöhret kazanması ile birlikte başlayan süreçte John’un şöhretin kazançlarıyla ve yaşadığı bağımlılıkla mücadelesini de kapsıyor.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.6
 • 37
 • 0
Kazanma Sanatı
Tüm Bilgiler
Kazanma Sanatı Biyografi, Dram 
Türkçe Dublaj
Kazanma Sanatı izle 2011 senesinin son aylarında yani 9 Aralık 2011 yılında vizyona girmiş olan Kazanma Sanatı İzle filmi beyaz perde önünde sinema evrenine gelmiş olan çoğu filmden yüksek süre gösterim alma başarısı yakalamıştır. Uzun süre beyaz perdenin önünde kitleyen filmin IMDB puanı ise 7.6/10 puan olup sıkmayan ve eğlenceli bir film olduğunu göstermiştir. Toplam 133 dakika yani iki saat on üç dakika boyunca beyaz perde de gösterim vermiştir. Amerika Birleşik Devletleri yapımı bir film olan Kazanma Sanatı Türkçe Dublaj izle filminin yönetmen koltuğunda Bennet Miller oturmaktadır. Filmin senaristliğini ise Stephen J. Rivele yapmıştır. Filmin yapımcısı ise Scott Rudin olmuştur. Filmin uyarlanmış olduğu eser ise Moneyball ve The Art of Winning an Unfair Game olmuştur. Filmin aday olduğu ödüller ise En İyi Erkek Oyuncu Oscar'ı ve En İyi Film Oscar'ı ödülüdür ve girmiş olduğu bu En İyi Erkek Oyuncu Oscar'ı ve En İyi Film Oscar'ı ödülünü kazanmayı başarmıştır. Bunun yanı sıra bir çok ödül de kazannmışlardır. Filmin baş rolünde Brad Pitt oynarken onun yanı sıra filmde Robin Wright, Glenn Morshower, Jonah Hill, Philip Seymour Hoffman, Chris Pratt, Kathryn Morris, Tammy Blanchard, Takayo Fischer, Keith Middlebrook, Stephen Bishop ve Frankie Ingrassia gibi ünlü ve tecrübeli oyuncular da yer almaktadır. İzlemek istediğiniz film izle NetFilmTV adresinden sorunsuz bir şekilde yüksek kalite ile beraber izleyebilirsiniz. İyi seyirler Kazanma Sanatı izle Konusu Nedir Beyzbol takımında oynayan Billy'nin takımı Oakland A beyzbol takımının kaptanlığında ki ana isim olan Billy Beane , hem kısıtlı hem de düşük bir bütçe ile resmen sıfırdan yepyeni bir takım var ederek zengin kulüplere meydan okuyacak dereceye geliyor. Kazanma Sanatı izle ancak bu olayı yaparken de beyzbol vücut sporunun ana inançlarının en baştan aşağıya doğru sarsıyor. Kazanma Sanatı Türkçe Dublaj izle Bunun kullanmış olduğu yöntemleri kabul görmezse, hatta olur da bakanlık tarafından delilik diye düşünülür de, Beane azmini ve inancını hiç yitirmeden bilmiş olduğu yönde ilerlemeye devam etmektedir.
 • 2011
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.6
 • 23
 • 0
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu
Tüm Bilgiler
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Belgesel, Biyografi 
Türkçe Dublaj
Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle İlk olarak 25 Ekim 2019'da vizyona giren Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle isminde ki dünyaca ünlü ve milli haltercimiz Naim Süleymanoğlu'nu anlatan biyografik ve belgesel türü bir filmdir. Beyaz perde önünde alacağı süre diğer sinema evreninde ki çıkmış olan diğer filmlerle kıyaslayınca Naim Süleymanoğlu izle filmi onlara göre daha fazla süre beyaz perde önünde gösterim vermiştir. Filmin IMDB puanı 6/10 puan gibi gayet yüksek bir puan olmak ile birlikte sinema evrenine aynı dünya rekorlarına yazdırdığı gibi altın harflerle kazımayı başarmıştır. Yönetmen koltuğunda ünlü ve tecrübeli isim olan ve daha önce bir çok film de başarısını kanıtlamış olan Özer Feyzioğlu oturmaktadır. Naim Süleymanoğlu'nun gerçek hayatta ki boyutu bir metre kırk yedi santim ve kilosu da altmış iki koldur. Erkekler 64 kilo da 1996 yaz halter olimpiyatlarında olimpiyat madalyası kazanma başarısını yakalamıştır. 23 Ocak 1967 yılında Ahatlı, Bulgaristan'da doğan Naim 18 Kasım 2017'de vefat etmiştir. Filkim baş rolünde Hayat Van Eck yer alırken onun yanı sıra filmde Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk, Gürkan Uygun, İsmaik Hacıoğlu, Uğur Güneş, Renan Bilek ve Bülent Alkış gibi ünlü ve tecrübeli isimler de yer almaktadır. Senaristliğini Barış Pirhasan'ın yapmış olduğu filmde film müziği bestecisi de Fahir Atakoğlu'dur. Yapımcı firma ise Dijital Sanatlar olmuştur.Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle Konusu Nedir Filmi çıkan Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle ülkemize ve dünya spor tarihine ismini en derine ve altın harfler ile yazdırmış olan efsane milli haltercimiz Naim Süleymanoğlu’nun yaşadığı hayat hikayesini konu alıyor. Sahip olduğu ilk Dünya Rekoru’na imza atma başarısı yakaladığı zaman henüz 15 yaşında başarmış olan milli sporcumuz, bunlarla yetinmeyen sporcumuz devamında ise kariyerine 7 adet Dünya Rekoru, üç tane hepsi farklı olimpiyatta olan kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalyası, 6 tane Avrupa Olimpiyatında kazanmıl olduğu Şampiyonluğu ile birlikte 7 tane de Dünya Şampiyonluğu olan sporcumuzun bunların yanında daha nice başarılar sığdıran Naim Süleymanoğlu’nun hayatının anlatıldığı filmde, Süleymanoğlu’na Hayat Van Eck hayat veriyor.
 • 2019
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 5.0
 • 29
 • 0
Fighting with My Family
Tüm Bilgiler
Fighting with My Family Biyografi, Dram 
Türkçe Dublaj
Fighting with My Family izle2019 yılının başlarında yani 14 Şubat 2019'da vizyona girmiş olan Fighting with My Family izle çıktığı ilk andan itibaren yoğun ilgiye maruz kalmıştır. Beyaz perdenin önünde toplam yüz sekiz dakika yani 108 dakika boyunca gösterim yapmış olan Fighting with My Family Türkçe Dublaj izle filmi az denilmeyecek bir süre yayın yapmayı başarabilmiştir.İngiltere Birleşik Krallığında çekimleri tamamlanan film İngiltere de vizyona girmiştir. IMDB puanından 7.2/10 puan alan film ise çekildiği türlere oranla iyi bir puan almayı başarmıştır. Yönetmen koltuğunda Stephen Merchant isminde ki ünlü yönetmen oturmaktadır. Filmin senaristliğini de Stephen Merchant yapmaktadır. Yapımcısı Kevin Misher yapmaktadır. Baş rollerini Dwayne Johnson ve Nick Frost'un paylaştığı filmde bunların yanı sıra oyuncu kadrosunda Lena Headey, Florence Pugh, Jack Lowden, Hannah Rae, Josh Myers, Chloe Csengery, Eli Jane, Sheamus, Aqueela Zoll ve Paul Wight gibi ünlü ve tecrübeli isimler bulunmaktadır.Fighting with My Family izle Konusu NedirBir gangsterin ve eskiden güreşçi mesleğini yapan bir adamın hayat hikayesini anlatıyor. Fighting with My Family izle ülkenin her tarafında ki küçük mekanlarda ki taraflarda bir takım gösteriler yapmakta olan Ricky, karısı ile iki çocuğuyla birlikte oldukça sakin bir yaşantı sürmeye çalışmaktadırlar. Günün birinde kardeşler Zak ve Paige WWE' seçmelerine katılmak için şans bulurlar. Fighting with My Family Türkçe Dublaj izle Ebeveynleri ise çocuklarının rüyalarının gerçekleştiğini ve artık bütün sorunlarının teker teker çözüleceğini düşünmeye başlarlar. Bütün bu olanlarla birlikte, kardeşler ise ünlü bir WWE süperstarı gibi olabilmenin düşünüp hayal edemeyecekleri kadar çok fazla emek vermeleri gerektirdiğini öğrenmeye başlıyor.Fighting with My Family izle Bütçesi Ne Kadardır11 Milyon USD bütçesi ile sinema evrenine giriş yapan Fighting with My Family izle filminin bilet gişesi 39,1 Milyon USD olmuştur. İzlediğiniz filmi beğendiyseniz sitemizde aynı türde ki diğer filmlere de göz atabilirsiniz. Fighting with My Family Türkçe Dublaj izle Eğer türünü beğenmediyseniz NetFilmTV sitesinden diğer türde ki dizi ve film izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
 • 2019
 • İngiltere
 • 720P
 • IMDb 7.2
 • 68
 • 0
Sürükleniş
Tüm Bilgiler
Sürükleniş Aksiyon, Biyografi 
Türkçe Dublaj
Sürüklenmiş izle1 Haziran 2018'de vizyona giren Sürüklenmiş izle filminin beyaz perdenin önünde almış olduğu süre ise bir saat otuz üç dakika yani 99 dakikadır. Amerika Birleşik Devletleri'nde çekimleri tamamlanan filmin türü ise çok türdedir. Aksiyon, biyografi, dram, gerilim, macera ve romantizm türünde çekilen filmin IMDB puanı ise bu kadar türü kaplamasına rağmen 6.7/10 puan olmuştur. Yönetmen koltuğunda oturan Baltasar Kormákur isimli tecrübeli yönetmen varken filmin senaristliğini ise Aaron Kandell yapmıştır. Yapımcısısın da Aaron Kandell olduğu filmin müzik bestecisi ise Volker Bertelmann olmuştur. 59.9 milyon USD gibi bir bilet gişesi geliri elde eden filmin baş rollerinde Shailene Woodley ve Sam Claflin vardır. Oyuncu kadrosunda bunların dışında beth Hawthorne, Jeffrey Thomas ve Grace Palmer gibi ünlü isimlerde yer almaktadır.Sürükleniş Konusu NedirYaşanılmış bir gerçek hikayeden uyarlanan Sürükleniş izle tanıştıktan çok kısa süre içinde birbirlerine çok aşık olan ve hayatlarının geri kalan kısmında macerasına doğru yelken açmış iki genç aşığı anlatmaktadır. Hevesli tavan olan genç ve aşık denizciler okyanuslara doğru açılırlar ancak yolculukları direkt, tarihte görülmemiş emsali görülmemiş bir kasırga felaketlerinden birine denk gelecektir. Kasırganın ardından kendine gelen Tami, Richard’ın çok ağır şekilde yaralandığını ve buraya geldiği teknelerinin harabeye döndüğünü görmüştür. Tami, artık buradan kurtarılabilmesi için hiçbir umudu kalmayan birisidir ancak kendisini ve hayatı boyunca aşık olmuş olduğu tek adamı kurtarabilmek için gerekmiş olan gücü ve kararlılığı kendinde bulmak zorunluğundadır.Sürüklenmiş Nedir?NetFilmTV sitesinden izlemiş olduğunuz Sürüklenmiş izle filmini izledikten hemen sonra film ile ilgili yorumlarınızı bize bildirebilirsiniz. NetFİlmTV aracılığı ile izleyeceğiniz tüm filmleri yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Ayrıca izlediğiniz hiç bir film için ücret ödemenize gerek yoktur. Donma ve kesinti olmadan izleyebilêceğiniz filmleri izledikten sonra filmlere derece verebilirsiniz. Sürüklenmiş Türkçe Dublaj izle filminin türünü beğendiyseniz aynı türde ki diğer dizi yada film izleyebilirsiniz. Eğer türünü beğenmediyseniz NetFilmTV sitesine göz atıp farklı türde ki dizi yada filmleri izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz
 • 2018
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.7
 • 42
 • 0
Red Joan
Tüm Bilgiler
Red Joan Biyografi, Dram 
Türkçe Altyazı
Red Joan izle18 Nisan 2019 yılında Rusya'da vizyona giren Red Joan izle ve Rus yapımı olan film beyaz perdenin önünde bir buçuk saat yani 90 dakika boyunca gösterim yapıyor. IMDB puanından 6.2/10 puan alan filmde yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen Trevor Nunn oturuyor. Senaristliğini Lindsay Shapero'nun yaptığı Red Joan Türkçe Dublaj izle filmde yapımcı şirketi ise Twickenham Studios oluyor. Baş rollerini Judi Dench ve Sophie Cookson'un paylaştığı filmde oyuncu ekibinde bunların yanı sıra Tom Hughes, Stephen Campbell Moore ve Tereza Srbova gibi ünlü isimler yer almaktadır.Red Joan Konusu Nedir?Herkes tarafından beklenen Red Joan izle filminde İngiltere doğumlu olan Joan Stanley, Komünist ve Sovyer partilerin sempatizanıdır. İngilitere'de devlet memuru olarak belediyede görev yapıyor olan Joan Stanley, 1930’larda KGB tarafından çalışmaya başlamıştır. Bu dönemde nükleer bombalar ile ilgili yapılan çalışmakarın bütün sırlarını başarılı bir şekilde Sovyet Rusya'ya taşır. Joan Stansley’ın aktardığı bu önemli ve paha biçilemez bilgiler sayesinde Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği, batıya ayak uydurmaya çalışarak onlarla atom bombasının yapımı konusunda yarışır hale gelmiştir. Gerçek olarak yaşanılan bir hikayeden esinlenilmiş olan konusu da beyaz perdeye uyarlanmış olan filmde, 50 seneden daha fazla bir süredir casusluk yapıyor olan Joan Stanley’nin hayatı anlatılmaktadır. Red Joan Türkçe Dublaj izle filmde, tarihinde ki en etkili ve yakalanması imkansız casuslardan birisi olan ve bunu uzun yıllar boyunca saklı tutmayı başaran Joan Stanley’nin, henüz daha 18 yaşına girmişken Cambridge Üniversitesin de fiziğe karşı eğimine başladığı dönemden casusluğa başladıktan sonra MI5 tarafınca yakalanmasına kadar geçen zaman ve büyük aşkı olan Leo ile arasında ki oluşan ilişkisi ele alınıyor.Red Joan Türü Nedir?Üç ayrı türde çekimleri tamamlanan Red Joan Türkçe Dublaj izle türü ise biyografi, dram ve gerilim olarak çekilmiştir. Filmin bilet gişesi 9,7 milyon USD olmakla birlikte filmin müziğinin bestecisi de George Fenton'dur. İzlediğiniz Red Joan izle filminin türünü beğendiyseniz aynı türde ki diğer dizi ve filmleri izleyebilirsiniz. Türünü beğenmediyseniz farklı türde dizi yada film izleyebilirsiniz. İyi seyirler
 • 2019
 • Rusya
 • 720P
 • IMDb 6.2
 • 45
 • 0
Roket Adam
Tüm Bilgiler
Roket Adam Biyografi, Dram 
Türkçe Dublaj
Rocketman İzleRocketman İzle , müzik sektörünün en önemli isimlerinden olan ve ölümsüz parçalara imza atan Elton John'un Royal Müzik Akademisi'nden bir dahi olarak çıkıp süperstarlık basamaklarını tırmanmasını ve söz yazarı Bernie Taupin ile olan işbirliği sürecini konu alıyor. Tam anlamıyla bir biyografi olmayan film kurguya da yer bırakıyor. Film, Elton John'u şekillendiren yıllara ek olarak, ünlü müzisyenin şöhret kazanması ile başlayan süreçte John’un şöhretin getirileriyle ve bağımlılıkla mücadelesini de kapsıyor.Rocketman Türkçe Altyazı İzle Filmin oyuncu kadrosunda Kingsman serisinin yıldız oyuncusu Taron Egerton'ın yanı sıra Game of Thrones ve Bodyguard dizilerinin başarılı oyuncusu Golden Globe ödülünün sahibi olan Richard Madden, Jurassic World'ün başrolünde yer alan ve As You Like It ile Golden Globe adaylığı alan Bryce Dallas Howard, Kar Küreyici, Jumper, Fant4stic gibi filmlerden tanıdığımız ve Billy Elliot'taki performansıyla BAFTA ödülüne layık görülen Jamie Bell, Tate Donovan, Stephen Graham, Harriet Waltergibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Kartal Eddie, Edinburgh'ta Aşk ve Wild Bill gibi filmleriyle tanıdığımız yönetmen Dexter Fletcher bulunurken, filmin senaryosunu Billy Elliot, Savaş Atı, Victoria and Abdul gibi önemli filmlerin senaryosuna imza atan Lee Hall kaleme aldı. Rocketman Türkçe Dublaj İzle
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.7
 • 91
 • 0
Müslüm
Tüm Bilgiler
Müslüm Biyografi, Dram 
Yerli Film
MüslümMüslüm İzle filmi Baba lakaplı Müslüm Gürses’in Şanlıurfa’daki doğum anından geçirdiği çocukluk döneminde İstanbul’daki yaşantısına kadar ki tüm hayatını anlatmış olduğu biyografik ve dram türünde filmdir. Müslüm donmadan izle de Arabesk’in Babası olarak bildiğmiz Müslüm Gürses’i Timuçin Esen hayat veriyor. Müslüm Baba'nın travmatik olarak geçirmiş olduğu hayatını anlatan Müslüm filminin yönetmen koltuğundaysa Can Ulkay ve Ketche oturuyor.Müslüm full izle, arabesk müziünün tartışmasız efsanesi olarak kabul gören Baba lakabıyla gönüllere taht kuran Müslüm Gürses'in hayat hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Unutulmayacak efsane ses sanatçısı olan Müslüm Baba'nın hayatında ki iniş ve çıkışlarla dolu yaşantısının anlatıldığı filmde, Müslüm Baba'nın milyonları etkileyen müziklerine, çocukluğundan ölümüne kadar ki geçen zamanda yaşamına etki etmiş kişilere ve çok sevmiş olduğu ona aşkla bağlı olduğunu her fırsatta dile getirdiği hayat eşi Muhterem Nur'a odaklı yapıyor. Timuçin Esen'in Müslüm Gürses'i canlandırmış olduğu filmde. Müslüm Gürses'in babasını Turgut Tunçalp canlandırırken, Muhterem Nur'a Zerrin Tekindor hayat veriyor. Yönetmenlık koltuğunda Türkiye'nin geçen sene ki Oscar yarışı için aday adayı olarak göstermiş olduğu ve Ayla'nın yönetmenliğini yapmış olduğu Can Ulkay ile Romantik Komedi filminin yönetmenliğinden sonra tekrardan yönetmelik koltuğuna gelen Ketche'nin üstleniyor. Senaryosunu da Hakan Günday ve Gürhan Özçiftçi kaleme alıyor2018 yılının ekim ayında vizyona giren film beyaz perde önünde toplam 172 dakika gibi oldukça uzun bir süre görev alıyor. IMDB puanından 8.2/10 puan gibi çok yüksek ve hatırı sayılır bir puan almasıyla birlikte izlemeyen izleyicilerin ilgisini çekmeyi de başarıyor.
 • 2018
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 8.2
 • 117
 • 0
Tolkien
Tüm Bilgiler
Tolkien Biyografi, Dram 
Türkçe Dublaj
Tolkien izke J.R.R. Tolkien’ın yaşamış olduğu hayatını konusu olarak görmüş olan film, yazarın hayatını anlatmaya yetim kalmış olduğu çocukluk döneminden başlayıp, hayatının ilerisinde ki yaşadığı dönemlerini de anlatıyor. Fim, I. Dünya Savaşı sırasında ki dönemde yazarın o yaşadığı bütün olaylardan tutun ki, aşkı ve arkadaşlıkları dahil olmak üzere yaşadaığı bir çok detaya yer veriyor. Tolkien’e daha da fazla yakınlaşma şansını seyirciye yaşatabilecek olan filmde , yazarın eserlerini yaratırken yaşantısından katmış olduğu bütün izleri de anlama fırsatı yakalayacağız.Tolkien Türkçe altyazı izle, Yüzüklerin efendisi serisi, Hobbit, Hurin'in Çocukları, Slimarilion ve daha bir sürü nice edebiyat dünyasına kazandırmış olduğu önemli başyapıtlarıyla tanınan J.R.R Tolkien türkçe dublaj izle hayatını konu alıyor. Film İngiltereli yazar, şair, prfesör, filolog gibi unvanı olan J.R.R. Tolkien'in yetim kaldığı çocukluk zamanından itibaren yaşamının ilerleyen noktalarına uzanıyor. Tolkien donmadan izle aşkı ve arkadaşlığı keşfetmesinin hikayesini anlatıyorken bir diğer yandan ise 1. Dünya Savaşı Dönemi'nde Tolkien'in yaşadıklarına vurguluyor.5 Temmuz 2019 yılında vizyona girecek olan filmin beyaz perdenin önünde ki süresi tam tamına 112 dakika gibi uzun bir süre olacakken filmin yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Dome Karukoski otururken filmin senaristliğini de David Gleeson yapıyor. Yapımcı görevini üstleyen Peter Chernin yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Nicholas Hoult, Lily Collins, Colm Meaney gibi ünlü isimler bulunuyor . Baş rollerini Nicholas Hoult ve Lik Collins paylaştığı filmde filmin türü Biyografik ve dram türündedir ve film İngiltere de çekilmektedir.İzlediğiniz film hoşunuza giderse filmle ilgili olumlu veya olumsuz yorumları yapabilir ve değerlendirebilirsiniz. Tolkien full izle Farklı türde dizi veya film izlemek için sitemizi takip etmeye devam edebilir yada aynı tür dizi veya film izlemek için dram türünü seçebilirsiniz iyi seyirler dileriz
 • 2019
 • İngiltere
 • 720P
 • IMDb -
 • 42
 • 0
Game of thrones 8. sezon izle, the walking dead 9. sezon izle, sıfır bir izle vikings 6. sezon izle © Copyright 2015-2019 netfilmtv.com Tüm Hakları saklıdır. Telif ihlalleri için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. 5651 sayılı kanuna göre NetFilmTV.com domainine sahip internet sitesi yalnızca içerik sağlayıcı olarak ücretsiz hizmet vermektedir. NetFilmTVizle.com adresinde bulunan hiçbir resim, video, afiş vb. materyaller kendi sunucularında bulunmamakta olup sosyal medya platformları ve çeşitli paylaşım platformlarından alınmaktadır. Ayrıca içeriklerimizin altında bulunan yorumlar farklı kişilerden ve kullanıcılar tarafından yapılmakta olup hiçbir paylaşım için netfilmtv.com sitesi yöneticileri ve editörleri sorumlu tutulamaz. Ek olarak yukarıda belirtilen sebepler ve fazlasına ilişkin sitemizde bulunan içeriklerin, resim, video veya afişlerin telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız ya da telif hakkı sahibi iseniz bize [email protected] adresinden telif hakkı sahibi olduğunuzu kanıtlayan belgelerle bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde bahsi geçen içerik 5 (BEŞ) iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır.
Saygılarımızla
netfilmtv.com Yönetim Ekibi

Film İzle - Yabancı Dizi izle - Türkçe Dublaj Film İzle - Türkçe Altyazılı Film İzle

Film izleme keyfini doruklarda yaşayacağınız yepyeni bir site. Aradığınız her filmi izleyebileceğinizden %100 emin olabilirsiniz. Bir film aramak için saatlerce vakit kaybetmek artık NetFilmTV ile son buluyor. Tek yapmanız gereken netfilmtv.com adresinde bulunan arama bölümünü kullanarak istediğiniz filmi aramak. Eğer ki aradığınız içeriği sitemizde bulamazsanız bize hemen bildirebilir ve en yakın zamanda sitemizden içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca NetFilmTV sizlere The Walking Dead izle, Sıfır Bir izle, The Handmaid's Tale izle ve bir çok sitede telif hakları ihlallerinden dolayı yayınına son verilmiş film ve dizileri izleme imkanı sunuyor. Ek olarak bütün bu film ve dizileri sitemize üye olarak yakından takip edebilir. Videoların altında bulunan "yorumlar" kısmından tartışma başlatabilir yada tartışmalara katılabilirsiniz. Dilediğiniz filmi, diziyi, videoyu 480p, 720p, 1080p ve diğer bir çok görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. 7'den 70'e her yaş grubuna hitap eden NetFilmTV çocuklara, yetişkinlere ve ailesiyle beraber film izlemek isteyen herkese göre içerikler üretip kategorize etmektedir. Film izlemek istiyorsanız ve ne izleyeceğinizi de bilemiyorsanız NetFilmTV burada da sizin yardımınıza koşuyor. Editörlerimizin sizler için hazırlamış olduğu birbirinden güzel ve güncel izlenmeye değer filmleri "Editör Tavsiyeleri" bölümünden görebilir ve size uygun olanı seçebilirsiniz.Not : netfilmtvizle.com adresinde bulunan içeriklerin hepsi yukarıda da belirtildiği üzere sosyal paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Hiç bir film veya diziye ait yazıdan başka içerik yoktur. Hiç bir afiş, oyuncu resmi, filme ait video, sinema çekimleri sitemizde bulunmamaktadır.