Bilim Kurgu
Aquaman
Tüm Bilgiler
Aquaman Aksiyon, Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
AquamanAquaman Türkçe Dublaj İzle filminde hayali karakter olan Arthur Curry kendisiyle ilgili büyük bir gerçeği keşfetmeye başlamıştır. Kendisi okyanusların altında inşa edilmiş olan Atlantis Krallığı'nın varisidir olmaktadır. Fakat Aquaman’in sinsi kardeşi Orm da Atlantis tahtını en az Aquaman kadar istemektedir. Arthur Curry, yani namı diğer Aquaman, kendisine kalmış olan mirasa sahip çıkmak ve halkının başına geçmek için mücadele vermeye başlarAquaman türkçe altyazı izle filminin kadrosunda ise Aquaman’in en sadık ve ihanet etmeyen yardımcısı olan Nuidis Vulko rolündeki Willem Dafoe canlandırırken Atlantis’in kraliçesi olan Mera’yı ise canlandıran Amber Heard olurken Aquaman’in kötü kalpli ve tahta geçmek isteyen kardeşi Orm rolünde Korku Seansı da oynamış olan ve oradaki rolü Ed Warren’ olan rol Patrick Wilson da yer alıyor. Aquaman İzle nin yönetmenliğini Ruhlar Bölgesi ve Korku Seansı gibi yüksek gişeli filmlerin başarılı ve tecrübeli yönetmeni James Wan üstlenirken, filmin senaryos koltuğunda ise Titanların Öfkesi filmi ile tecrübesini konuşturup fantastik dünyaya yabancı olmadığını kanıtlayan David Leslie Johnson oturuyor.2018 yapımı olan Aquaman türkçe izle filmi 2018 yılının aralık ayında vizyona girmiştir . 144 dakika gibi çok yüksek bir yayın suresi ile beyaz perde önünde duran film . Amerika yapımı olmakla birliklte aksiyon, bilim kurgu, fantastik ve macera türünde çekilmiştir. ABD yapımı olan filmin yönetmen koltuğunda James Wan oturmakta baş rollerini ise Jason Momoa ve Amber Heard paylaşmaktadır.
 • 2018
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8.3
 • 283
 • 0
İz Sürücü izle
Tüm Bilgiler
İz Sürücü izle Bilim Kurgu, Dram 
Türkçe Altyazı
İz Sürücü İzleGri ve isimsiz bir kasabanın yakınında, askerler ve dikenli tellerle korunan Bölge bulunmaktadır. Karısının sayısız itirazlarına rağmen, karanlıkların içinden gelen bir adam çıkar. Bu adam İz Sürücü’dür. Sıra dışı zihinsel yetenekleriyle, insanları Bölge’nin içindeki, gizli dileklerin gerçek olduğu Oda’ya kadar rehberlik etmektedir. Bu kez, Bölge’ye yanında iki kişiyi götürmektedir; ilhamını kaybetmiş, alaycı ve yeteneğini sorgulayan bir yazarla, yolculuktan çok sırt çantasını önemseyen, sessiz bir profesör. Hiç kimsenin yaşamadığı Bölge’de, Oda’ya giden yol dolambaçlıdır. Oda’ya yaklaştıklarında, kurallar değişmeye başlar ve İz Sürücü kendini bir krizin içinde bulur. İz Sürücü izle, İz Sürücü film izle, Stalker izle, Stalker 1979 izleİz Sürücü {orjinalisim} Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • 1979
 • Sovyetler
 • 720P
 • IMDb 8.2
 • 90
 • 0
Shazam!
Tüm Bilgiler
Shazam! Aksiyon, Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
Billy Batson isimli bir kişini Shazam adında bir sihirbazın yardımıyla kendisini güç sahibi olan kötüler ile mücadele edebilmesi için kendisine aşağıda belirttiğimiz güçler aktarılınca evrende eşi benzeri bulunmayan ve olmayan bir süper güç edinmesi ile Dünya’yı kötülerden korumak, iyiliğin ve adaletin bekçiliğini yapmakla vazifelendirilmiştirSolomon’un Bilgeliği : Solomon’s Wisdom :Herkül’ün Kuvveti :Hercules’s StrengthAtlas’ın Dayanıklılığı: Atlas’s StaminaZeus’un Gücü : Zeus’s PowerAşil’in Cesareti :Achilles’s CourageMercury’nin Hızı :Mercury’s SpeedBaş harflerini kullandığımız takdirde zaten ortaya shazam ismi çıkmış bulunmaktadır2019 Yılında vizyona giren bu filmde beyaz perdenin önünde 132 dakika gibi çok uzun bir süre görüntülenmişlerdir. ABD de çekilen film çok yüksek derecede bir IMDB puanı almıştır. 8/10 IMDB puanı alan filmin yönetmeni David F. Sandberg olunca başarı zaten kendi kendine gelmiş diyebiliriz onun yanı sıra senaristliğinde ise Darren Lemke olan ve yapımcılığı Jeffrey Chernov'un üstlendiği filmde oyuncular da Zachary Levi , Mark Strong , Asher Angel gibi tecrübeli ve ünlü isimlerdir. Ayrıca 100 milyon dolar gibi gayet olağan üstü bir bütçe ile çekilen bu filmin yakaladığı başarı hayal olmazdı zaten. 358 milyon dolar gişe yaparak ta yaptığı bütçeyi üç buçuk katlıyan filmin yönetmen ve oyuncu kadrosunda moraller iyi gibi.İzlemiş olduğunuz bu filmi beğenirseniz veya beüenmezseniz üstte ki derecelendirme sistemi ile puanlamayı, ve bize tek yorumla bile çok destek olmayı unutmayınız herkese iyi seyirler dileriz. Benzer türde filmler veya diziler izlemek isterseniz sitemizi ziyaret edebilir, yeni diziler veya filmler bulmak istersenizde yine sitemizden kategorilerden farklı farklı film türü bulabilirsiniz hepinize iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8.0
 • 269
 • 0
Upgrade izle
Tüm Bilgiler
Upgrade izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
Upgrade diğer adı Yükseltme filminin konusu: Belden aşağısı felç kalan birine milyon dolarlık bir iş adamı bir tedavi çözümü sunar. Eşiyle birlikteyken acımasızca saldırıya uğrayan Grey Trace, karısını saldırıda kaybetmenin yanı sıra belden aşağı da felç olmuştur. Günün birinde bir milyarder muciten bedenini geliştirecek deneysel bir tedavi teklifi alır. Tedavi için Trace’in bedenine STEM olarak adlandırılan yapay zeka implantı yerleştirilir. Tedavi ile insanüstü yetenekler kazanan Trace, karısını öldüren ve kendi hayatını mahveden kişilerden intikam almak için yola koyulur.
 • 720P
 • IMDb 7.8
 • 90
 • 0
Ölüm Oyunu izle
Tüm Bilgiler
Ölüm Oyunu izle Bilim Kurgu, Dram 
Türkçe Altyazı
Ölüm Oyunu izle 2000 senesin de Türkiye' de vizyona girmiş olan ve çekim ülkesi asya kıtasında bulunuyor olan Japonya tarafından yapılan filmin yapımcı ülkesi de asya kıtasında ki Japonya olmuştur. Ölüm Oyunu Türkçe Dublaj izle Teknoloji bakımından çok yüksek yerlerde olan Japonya'nın filmi ilk çıkarttığı zamanın günün teknolojilerinin çok üstünde olması IMDB puanı da etkilemiş olacak ki IMDB Puanı diğer filmlere oranlayınca çok yüksek puan olmayı başarıyor. Ölüm Oyunu izle Toplamda 7.7/10 puan alan filmin yönetmen koltuğunda Kinji Fukasaku isminde ki ünlü japon yönetmen otururken. Filmin senaryosunu ise aralarında kan bağı olan Kenta Fukasaku üstlenmiştir. Filmin yapımcısı ise Kinji Fukasaku olmuştur. Filmin baş rolünü Takeshi Kitano üstlenirken onun yanı sıra filmde Kô Shibasaki, Tatsuya Fujiwara, Chiaki Kuriyama, Masanobu Ando, Taro Yamamoto, Aki Maeda, Takashi Komori, Kazuhiro Yokokura ve Eri Ishikawa isminde ki ünlü oyuncular da yer almaktadır. Uyarlandığı eser Battle Royale olurken filmin dizisi olduğu şey de Battle Royaledır. Filmin almış olduğu ödüller ise Yılın Çaylağı Dalında Japon Akademi Ödülü ve daha bir çoğu olmuştur. Üç ayrı türde çekilen Ölüm Oyunu izle filminin türleri ise bilim kurgu, dram ve maceradır. Ölüm Oyunu izle Konusu Nedir Çok dikkatli baktıkça özellikle genç yaştaki insanların kontrolünde ki şiddettin arttığı Japonya Ülkesi'nin toplumunda, gençlere göz dağı verebilmek adına çok korkunç bir oyun tasarlanır. Lise birinci sınıfa giden yani dokuzuncu sınıfa 42 öğrenci, zorla bir adaya sürülür ve birbirlerini yok etmeleri sağlanır. Yalnıza biri geri dönecek ve bu Ölüm Oyunu izle ibret olması için çağına anlatacaktır.
 • 2000
 • Japonya
 • 720P
 • IMDb 7.7
 • 173
 • 0
K-PAX
Tüm Bilgiler
K-PAX Bilim Kurgu, Dram 
Türkçe Dublaj
K-PAX izle 2001 Yılında Türkiye'de vizyona girmiş olan film beyaz perdenin önünde tamı tamına iki saat yani 120 dakika boyunca gösterim verme başarısını yakalamıştır. Çekimleri Amerika Birleşik Devletleri tarafından yapılan filmin IMDB puanı ise 7.4/10 puan olmuştur. Filmin yönetmen koltuğunda Iain Softley isminde ki ünlü yönetmen otururken filmin senaryosunu ise Charles Leavitt yazmıştır. Filmin yapımcısı ise Lawrence Gordon olmuştur. Filmin baş rolünde Kevin Spacey varken onun yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Jeff Bridges, Mary McCormack, Alfre Woodard, David Patrick Kelly, Vincent Laresca, Celia Weston, Peter Gerety, Saul Williams, Kimberly Scott, Ajay Naidu ve Conchata Ferrell yer almaktadır.  K-PAX izle Konusu Nedir  Çok esrarengiz ve gizemli bir adam uzaylı olduğunu iddia ettiği için sağlık merkeziwne götürülür. İlaç ile birlikte tedavi olmayı kabul etmediğinden dolayı psikiyatrist olan Mark Powell’a sevk edilir. Gerçek isminin aslında Prot olduğunu ve K-Pax izle adlı bir gizemli gezegenden geldiğini söyleyen genç adam kendinden emin bir şekilde ve anlattıklarıyla psikiyatristini de etkilemeyi başarmıştır. Klinikte ki bulunan diğer hastalar ile de konuşan Bay Prot, Dünya kendi gezegenine olan uzaklığının bin ışık yılı uzağında bulunduğunu ve asıl gezegendeki yaşamın anlatımını yapıyorken aslında bir tür duyusal hislere ve duygusal uyanışa sebep olmuştur. Psikiyatrist Dr. Powell, Prot’un ağır adımlarla olsa da diğer hastaların üzerinde çok etkili olduğuna başladığına şahit olmuşturur. Çünkü Bay Prot yaz sonunda K-Pax Türkçe Dublaj izle a döneceğini söylediği zaman bulunan tüm hastalar onunla beraber K-Pax izle ye gidebilmenin yollarını aramaya başlarlar. Bay Prot’un yakalanmış olduğu vakanın ne tür bir vaka olduğunu çözmeye çalışan doktor onun ortaya atmış olduğu iddialarını kanıtlaması için bilimsel sorular sormaya devam eder ancak aldığı yanıtlar karşısında adeta büyülenir ve kişilik bölünmesi olarak tanımmış olduğu bir tür hastalığın teşhisi konusunda kuşkular duymaya başlamıştır. Dr. Powell aslında çok fazlaca kuşkucu bir insan olmasına rağmen Prot’un astronomide ki olan bütün bilgisinin derinliğini ve ultraviyole ışınları olarak tabir edilen ve normal bir insanın görmesinin zor olduğu ışınları görmekteki yeteneğini de gördükten sonra Prot'a inanmaya başlamıştır ve en sonunda kendi koymuş olduğu teşhisi sorgulamaya başlar.
 • 2001
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.4
 • 109
 • 0
Ad Astra
Tüm Bilgiler
Ad Astra Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
Ad Astra izle  19 Eylül 2019 yılında vizyona girmiş olan Ad Astra izle filmi bilim kurgu türünde ve tek türde çekilmiş bir filmdir. Filmin beyaz perde önünde ki toplam yer almış olduğu süresi iki saat dört dakika yani 124 dakika olmakla birlikte film iki saat barajını aşmıştır. Filmin çekimleri Amerika Birleşik Devletleri tarafından tamamlanırken aynı zamanda filmin yapımcı ülkesi de Amerika Birleşik Devletleri'dir Filmin IMDB puanı ise almış olduğu puan ile birlikte resmen sinema tarihini alt üst edecek derecede olup ismini altın harflerle yazdırmayı başarmıştır. Ad Astra Türkçe Dublaj izle filminin IMDB puanı 7.1/10 olup adından çokça söz ettirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda James Gray yer alırken filmin senaristliğini James Gray ve Ethan Gross yapmıştır. Filmin yapımcıları ise Rodrigo Teixeirai, Dede Gradner, Anthony Katagas, Jeremy Kleiner, Arnon Milchan, James Gray ve Brad Pitt olmuştur. Filmin baş rolünde Brad Pitt varken bunun yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Ruth Negga,Tommy Lee Jones, Donald Sutherland, Jamie Kennedy, Kimberly Elise, Loren Dean, Daniel Sauli, Anne McDaniels, John Finn, Vivian Flemin Alvarez, Ran Wei, Elisa Perry, Nicholas Walker gibi ünlü ve tecrübeli isimler de yer almaktadır.  Ad Astra Türkçe Dublaj izle  İzlemiş olduğumuz filmin konusu meslek olarak uzay mühendisliği yapan ve uzay mühendisliği ile çok içli dışlı olan, Ad Astra izle resmen bu işe hayatını adayan ve sadece kendisi değil ailesinde de uzay mühendisliği ile ilgilenen insanlardan olduğundan dolayı daha çok ilgisini çeken Roy McBride'ın tamı tamına yirmi sene öncesinde Neptün ismi verilmiş olan gezegene orada hiç yaşam var mı yada bir canlı olup olmadığını araştırabilmek amacı ile yola çıkmış olan çok sevdiği babasını yirmi sene sonrasında bulmasına Ad Astra Türkçe Dublaj izle ve çıktığı yaşam var mı görevinde ki yapılmış olan adımların neden başarısız olduğunu anlayabilmek için bütün güneş sisteminin etrafını teker teker dolaşması gerekecektir. Ad Astra Türkçe Dublaj izle beğenirseniz sitemizden yorum yapmayı unutmayınız. İyi seyirler 
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.1
 • 183
 • 0
Lucy
Tüm Bilgiler
Lucy Aksiyon, Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
Lucy İzle IMDB: 6.4 olan ve konusu Tayvan'ın başkenti olan Taipe de geçen suç bataklığına batmış olan yer altı dünyasının sokak çeteleri, işbirlikçi polisler ve mafya tarafından yönetilirken en aktif ticaretler uyuşturucu ağları üzerinden yurütülür. Lucy İzle, bu kadar tehlikeli uyuşturucu şebekesinde, belalı bir çete için kurye olarak çalışmak zorunda kalan genç bir kadındır. Günlerden bir gün bi teslimattan hemen önce taşıması için vücudunun içine böbreklerinin yakınına yerleştirilen uyuşturucu, Lucy İzle hiç beklenmedik bir biçimde Lucy'nin vücuduna nüfuz etmeye başlayıp kanına karışmaya başlar bunlar yaşanınca Lucy olağanüstü bir durumla karşılaşır ve damarlarında dolaşıp duran o kimyasallar kendisine doğa üstü yetenekler kazandırıyordur. Artık telekinezi, acıyı hissetmeme ve beyin okuma gibi doğa üstü güçlere sahip olmaya başlayan genç kadın acıması olmayan bir savaşçıya dönüşüyordur. 2014 yılında vizyona giren Lucy filminin beyaz perde önünde ki süresi 90 dakika yani bir buçuk saattir. Çok beğenilen bu dizinin IMDB puanı ise doğru bir orantı şeklinde 7.7/10 dur. Yönetmen koltuğu, senarist koltuğu ve yapımcı koltuğunda aynı ismin olmasıyla tecrübesini bir kere daha konuşturan ünlü isim Luc Besson'un liderliğinde çekilen filmin baş rol oyuncuları Scarlett Johansson , Morgan Freeman'dır. Ünlü isim Scarlett Johansson'un oynamış olduğu bir çok filmde başarışı yine üst düzeydir.Bu filmin türünde film ve dizileri sitemizde bulabilir başka türde film ya da dizi izlemek istersenizde sitemizi dolaşıp keşfedebilirsiniz hepinize iyi seyirler dileriz Lucy İzleNetFilmTV Lucy İzle sitesinden izlediğiniz bu filmi beğendiyseniz ya da hoşunuza gittiyse yorum yapabilirsiniz aynı şekilde beğenmezseniz olumsuz eleştirilerinizi bize gönderebilirsiniz. Derecelendirme kısmından da derecelendirmeyi unutmayın. Yapacağınız bir yorum bile bize çok destek sağlayacaktır lütfen yorum yapmayı unutmayalımİyi seyirler netfilmtv
 • 2014
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7,7
 • 215
 • 0
Clara
Tüm Bilgiler
Clara Bilim Kurgu 
Türkçe Altyazı
Clara izleClara izle Takıntılı bir astronom ile meraklı bir sanatçının bir araya gelerek bilimsel bir keşif üzerinde çalışırken aralarında oluşan bağ anlatılmaktadır. Clara Türkçe altyazılı izleClara izle, Clara film izle, Clara Türkçe altyazılı izle
 • 2018
 • Canada
 • 720P
 • IMDb 6.8
 • 101
 • 0
Brightburn
Tüm Bilgiler
Brightburn Bilim Kurgu, Dram 
Türkçe Altyazı
Brightburn izle 19 Temmuz 20192da Türkiye'de vizyona giren film Brightburn İzle Korku, bilimkurgu, dram türündedir ve türkçe altyazılı şeklinde yayınlanmıştır Brightburn izle. Yönetmeni David Yarovesky ve senaristleri Mark Gunn ve eşi Brian Gunn, olan bu filmin konusunda ise bir süper kahraman hikayesi yer almaktadır. Bildiğiniz üzere süper kahramanlar yani doğa üstü güçlere sahip olan canlılar dünyanın güvenini sağlayıp koruyacağı düşünüldüğü için genelde çok sevinilir ve ona o görev yüklenir. Brightburn izle Ancak eğer doğa üstü güçlerine sahip olan birisi ve iyi olmak zorunda da olmayan bir kişi kötü niyetli birisi olursa dünyada yaşayan insanların tepkisi ne olurdu ve ne yaparlardı Brightburn izleBrightburn izle her birimizin bildiği Süperman filminin hikayesinin bire bir aynsıı olup bir tek farkı dünyanın dışından yani uzaydan gelen süper kahramanın iyi niyetli değilde kötü niyetli olmalarıdır .Brightburn izleYönetmen koltuğunda David Yarovesky isimli ünlü yönetmenin bulunduğu film de Senarist koltuğunda ise Mark Gunn, yapımcı koltuğunda ise de James Gunn durmaktadır. IMDB puanınan 6.7/10 alan ünlü filmin beyaz perde önünde sergi aldığı süre isi bir buçuk saat yani 90 dakikadır 2019 un Temmuz ayında vizyona giren dizinin oyuncu kadrosunda ise David Denman, Elizabeth Banks , Steve Ager, Jennifer Holland, Gregory Alan Williams , Becky Wahlstrom , Stephen Blackehart ,Rosemore gibi ünlü isimler bulunmakta. Baş rolü ise David denman ile Elizabeth Banks'ın paylaştığı film ABD de çelilmiştir Brightburn izle İzlemiş olduğunuz filmi beğendiyseniz sitemizden aynı tür filmlere göz atabilir ve izleyebilirsiniz iyi seyirler dileriz. Yorum yapmayı unutmayın yapacağınız tek bir yorum bile bize çok destek olacaktır. Brightburn izle
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.7
 • 130
 • 0
TKKG izle 2019 Türkçe Altyazılı izle
Tüm Bilgiler
TKKG izle 2019 Türkçe Altyazılı izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Türkçe Altyazı
TKKG türkçe dublaj izle filmi sizler için netfilmtvizle.com da TKKG izle | 2019 filmi, Stefon Wolf’un hazırladığı TKKG, çocuk dedektifleri konu alan bir kitap serisidir. Film Tim, Karl, Gaby ve Willy, nam-ı başka Kaçık, etrafında döner ve TKKG adı da buradan gelir. Tim kazandığı bir burs sayesinde yatılı bir okula başlar ve yine okula yeni başlayan Willy ile aynı odada kalmaktadır. Telefonu olmadığı için bir gece Willy’nin telefonunu gizlice alıp annesine mesaj atacakken Willy onu yakalar. Tam o sırada pencereden bir uçağın düştüğünü gören ikili okuldan kaçarak düşen uçağın olduğu yere giderler. Vardıklarında uçağın Willy’nin ailesine ait olduğunu anlarlar ve istemeden soruşturmanın bir parçası haline gelirler. Fakat yaşanan tek sıkıntı uçağın düşmesi değil, servet değerindeki bir heykelin de uçakta olmasıdır. Herkes heykeli Willy’nin abisi gibi gördüğü ve babasının çalışanı olan Georg’un çaldığından emindir, Fakat Willy buna inanmadığı için bu işin peşini bırakmaya niyeti yoktur. Babası dedektif olduğu için zaten olay yerinde olan Gaby ve meraklı dahi Karl’ı da yanlarına alarak meraklı dedektiflerimi kendi başlarına bir ekip kurarak neler olduğunu anlamaya çalışırlar. TKKG izle Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • 2006
 • Almanya
 • 720P
 • IMDb 6.6
 • 9
 • 0
Superman’in Ölümü ve Dönüşü izle
Tüm Bilgiler
Superman’in Ölümü ve Dönüşü izle Aksiyon, Animasyon 
Türkçe Dublaj
Superman’in Ölümü ve Dönüşü Türkçe Dublaj 720P İzle Superman’in Ölümü 2018 yapımı film ile Superman Hükümdarlığı 2019 yapımı iki filmden nefes kesici anların birleşimini konu almaktadır. Superman’in Ölümü ve Dönüşü izle, The Death and Return of Superman izle Yorumlarınızın NetFilmTV için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Superman’in Ölümü ve Dönüşü -Superman Returns izle. Keyifli seyirler Dileriz.
 • 2006
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.5
 • 106
 • 0
İstila Altında
Tüm Bilgiler
İstila Altında Bilim Kurgu, Gerilim 
Türkçe Dublaj
İstila Altında izle15 Mart 2019'da Amerika Birleşik Devletlerinde vizyona girmiş olan İstila Altında izle filmi aynı zamanda da Amerika Birleşik Devletleri tarafından çekimleri tamamlanmıştır. Beyaz perdenin önünde bir saat elli bir dakika yani 11 dakika boyunca gösterim yapan İstilia Altında Türkçe Dublaj izle filmin yönetmen koltuğunda Rupert Wyatt isminde ki tecrübeli yönetmen oturmaktadır. Filmin senaristliğini ise Erica Beeney yazmıştır. Yapımcısı da David Crockett olmuştur. Filmin Baş rollerini Vera Farmiga ve Machine Gun Kelly paylaşmıştır. Bu oyuncuların yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda John Goodman, Madeline Brewer, Alan Ruck, Kevin J. O'Connor, D.B. Sweeney, Ashton Sanders, James Ransone, Kevin Dunn, Jonathon Majors ve Shannon Cochran isminde ki ünlü oyuncular yer almaktadır.İstila Altında izle Konusu Nedir?Şikago'nun bir mahallesinde geçmiş olan İstila Altında izle filminin bulunduğu bölgenin dünya dışı bir takım güçler tarafından istila edilimiş olmasını konu alıyor. Film aslında muhaliflerin ve işbirlikçilerinin bakış açılarından olduğu durumu ele almıştır. Normal bir uzaylı istilasın altında ki dünyayıı değil, istilanın sonrasından yaşanacak olan süreci temel konusuna oturtan film, 10 yılın geçtikten sonra hemen ardından dünyalarını geri alabilmek için mücadele verecek cesur ve inançı insanları anlattığı kadar sırtlarını uzaylılara yaslayarak bu istiladan memnun olan tarafıda konu almaktadır. İstila Altında Türkçe Dublaj izle 10 yıl öncesinde gerçekleşmiş olan istilanın ardında suç ve fakirlik tarihe karışmıştır. Fakat karşılığında ödenmiş olan büyük bedeller neler?İstila Altında izle Türü Nedir?İki ayrı türde çekimleri tamamlanan İstila Altında izle filminin türleri bilim kurgu ve gerilimdir. Bilim kurgu ve gerilim türünde çekilmiş olan filmin IMDB puanı ise 6.4/10 puan olmuştur. NetFilmTV aracılığı ile izleyeceğiniz İstila Altında Türkçe Dublaj izle filmini kesintisiz bir şekilde hiç bir ücret ödemenize gerek kalmadan sitemizden izleyebilirsiniz. Filmi izledikten sonra film ile ilgili görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayınız. Filmin türünü beğendiyseniz sitemizden bilim kurgu ve gerilim türünde ki diğer filmleri izleyebilirsiniz. Eğer türünü beğenmediyseniz NetFilmTV sitesinden başka türde bir dizi yada film izleyebilirsiniz. İyi seyirler
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.4
 • 142
 • 0
Ayın Gölgesinde izle
Tüm Bilgiler
Ayın Gölgesinde izle Bilim Kurgu, Gerilim 
Türkçe Dublaj
Ayın Gölgesinde izle 1988 yılının Phidelphia’sında Thomas Lockhart isimli bir polis, dedektif olmak için büyük bir çaba sarf ediyordur. Bu istek onu 9 yıl aralarla aynı imzayla işlenen seri cinayetleri araştırmaya iter. Ancak katilin bıraktığı izlerin hiçbiri bilimsel gerçekliklerle uyuşmuyordur. Locke, bu konuyu çözüme kavuşturmak için daha da hırslanır ve takıntı haline getirir. Bu hırsı ise kariyerini sonlandırmaya, aklını yitirmeye, ailesini kaybetmeye kadar gidecektir. Ayın Gölgesinde izle, Ayın Gölgesinde Türkçe dublaj izle, In the Shadow of the Moon izle Ayın Gölgesinde izle Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.3
 • 159
 • 0
Game of thrones 8. sezon izle, the walking dead 9. sezon izle, sıfır bir izle vikings 6. sezon izle © Copyright 2015-2019 netfilmtv.com Tüm Hakları saklıdır. Telif ihlalleri için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. 5651 sayılı kanuna göre NetFilmTV.com domainine sahip internet sitesi yalnızca içerik sağlayıcı olarak ücretsiz hizmet vermektedir. NetFilmTVizle.com adresinde bulunan hiçbir resim, video, afiş vb. materyaller kendi sunucularında bulunmamakta olup sosyal medya platformları ve çeşitli paylaşım platformlarından alınmaktadır. Ayrıca içeriklerimizin altında bulunan yorumlar farklı kişilerden ve kullanıcılar tarafından yapılmakta olup hiçbir paylaşım için netfilmtv.com sitesi yöneticileri ve editörleri sorumlu tutulamaz. Ek olarak yukarıda belirtilen sebepler ve fazlasına ilişkin sitemizde bulunan içeriklerin, resim, video veya afişlerin telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız ya da telif hakkı sahibi iseniz bize [email protected] adresinden telif hakkı sahibi olduğunuzu kanıtlayan belgelerle bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde bahsi geçen içerik 5 (BEŞ) iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır.
Saygılarımızla
netfilmtv.com Yönetim Ekibi

Film İzle - Yabancı Dizi izle - Türkçe Dublaj Film İzle - Türkçe Altyazılı Film İzle

Film izleme keyfini doruklarda yaşayacağınız yepyeni bir site. Aradığınız her filmi izleyebileceğinizden %100 emin olabilirsiniz. Bir film aramak için saatlerce vakit kaybetmek artık NetFilmTV ile son buluyor. Tek yapmanız gereken netfilmtv.com adresinde bulunan arama bölümünü kullanarak istediğiniz filmi aramak. Eğer ki aradığınız içeriği sitemizde bulamazsanız bize hemen bildirebilir ve en yakın zamanda sitemizden içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca NetFilmTV sizlere The Walking Dead izle, Sıfır Bir izle, The Handmaid's Tale izle ve bir çok sitede telif hakları ihlallerinden dolayı yayınına son verilmiş film ve dizileri izleme imkanı sunuyor. Ek olarak bütün bu film ve dizileri sitemize üye olarak yakından takip edebilir. Videoların altında bulunan "yorumlar" kısmından tartışma başlatabilir yada tartışmalara katılabilirsiniz. Dilediğiniz filmi, diziyi, videoyu 480p, 720p, 1080p ve diğer bir çok görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. 7'den 70'e her yaş grubuna hitap eden NetFilmTV çocuklara, yetişkinlere ve ailesiyle beraber film izlemek isteyen herkese göre içerikler üretip kategorize etmektedir. Film izlemek istiyorsanız ve ne izleyeceğinizi de bilemiyorsanız NetFilmTV burada da sizin yardımınıza koşuyor. Editörlerimizin sizler için hazırlamış olduğu birbirinden güzel ve güncel izlenmeye değer filmleri "Editör Tavsiyeleri" bölümünden görebilir ve size uygun olanı seçebilirsiniz.Not : netfilmtvizle.com adresinde bulunan içeriklerin hepsi yukarıda da belirtildiği üzere sosyal paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Hiç bir film veya diziye ait yazıdan başka içerik yoktur. Hiç bir afiş, oyuncu resmi, filme ait video, sinema çekimleri sitemizde bulunmamaktadır.