film izle
Hareket Sekiz
İncele
Hareket Sekiz
Türkçe Dublaj
Hareket Sekiz izle 4 Ekim 2019 yılında Türkiye'de vizyona girmiş olan ve beyaz perdenin önünde toplamda bir saat elli dakika yani 110 dakika boyunca gösterim vermiş olan Hareket Sekiz 720p izle görüntü kalitesine kadar size hizmet vermektedir. Filmin yapımcı ülkesi Türkiye olurken ayrıca filmin çekimleri Türkiye'de tamamlanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda Ali Yorgancıoğlu otururken filmin senaryosunu da Ayberk Çınar kaleme almıştır. Filmin yapımcısı Levent Cengizhan olurken Hareket Sekiz izle filminin türü iki ayrı türde çekilmiş olmakla birlikte bu türler aksiyon ve komedidir. Baş rolünde Ali Sunal'ın oynadığı ve onun yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Onur Atilla, Devrim Yakut, Gürgen Öz, Bihter Dinçel, Sarp Bozkurt, Hakan Bilgin, Hande Katipoğlu ve Aykut Taşkın gibi çok ünlü oyuncularında de yer almış olduğu sinema filmidir  Hareket Sekiz izle Konusu Nedir Rusyalı bir Rus organ ve her türlü illegal iş yapan bir mafya liderinin peşinde düşmüş olan üç tane polis memurunun yaşamış olduğu esrarengiz hayat hikayesini konu ediyor. Geldiğimiz şu ana kadar her zaman yapmış oldukları başarıları tamamen tesadüfi elde eden polis memurları Bünyamin, Kazım ve Reşat’ın artık karşılarında çok daha zorlu bir görevleri vardır. Hareket Sekiz izle Rus mafyasının lideri olan Bay Zolka, büyük bir kaçakçılık işine girmiştir ve o işin peşindedir. Zolka, Türkiye'de rezerve olarak çok üst düzeyde bulunan bor madenini, özel ve çok güçlü bir silahta kullanılabilmesi için Türkiye’den gizlice alıp yurt dışına doğru kaçırmayı planlamıştır. Bu kaçakçılık işiyle ilgilenen Rus kaçakçı mafyasının bozguna uğratmakla görevlendirilmiş olan Reşat, Bünyamin ve Kazım, kendilerini çok ve inanılmaz derece zorlu bir maceranın tam da ortasında bulurlar. Hareket Sekiz izle Başlarına gelebilecek şeylerin sınır olmayan ve bu şeylerden tamamen habersiz büyük bir kargaşanın içine düşen üç tane polis, bu büyük kaçakçı Rus mafyasını bozguna uğratmayı başarabilecek midir?  Hareket Sekiz izle Nasıl İzlenir  4 Ekim 2019 'Da vizyona giren Hareket Sekiz izle filmini Netfilmtavizle.com sitesinden ücretsiz izleyebilirsiniz. En yüksek görüntü kalitesi olan oynatıcıları kullanan NetFilmTV sitesi herkese iyi seyirler diler. Film izleyenlerin en sevdiği filmlerden bir tanesi de artık Hareket Sekiz 720p izle olmuştur
 • 110dk
 • 58
 • 0
New Yorkta Yağmurlu Bir Gün
İncele
New Yorkta Yağmurlu Bir Gün
Türkçe Dublaj
New Yorkta Yağmurlu Bir Gün izle 30 Ağustos 2019'da vizyona girmiş olan New Yorkta Yağmurlu Bir Gün izle filminin türleri dram ve komedi olmakla birlikte iki ayrı türde çekimleri tamamlanmıştır. Beyaz perdenin önünde toplamında bir saat otuz iki dakika yani 92 dakika boyunca gösterim vermiş olan Amerika Birleşik Devletleri yapımı sinema filmi dram ve komedi türünde ki diğer filmlere bakınca ve kıyaslayınca onlarla eşit süre beyaz perde önünde durmayı başarmıştır. Ancak iki saat barajını aşamayan film yinede film izleyenler üstünde olumlu etkiler de bırakmayı başarmıştr. Filmin yapımcı ülkesi Amerika Birleşik Devletleri olurken aynı zamanda filmin çekimleri de Amerika Birleşik Devletlerinin New York şehrinde tamamlanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda ünlü ve tecrübeli isim olan Woody Allen bulunmaktadır. Filmin senaristliğini de kendisinin yapmış olduğu Woody Allen iken filmin yapımcısı Letty Aronson olmuştur. Filmin baş rolünde Elle Fanning yer alırken onun yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Timothée Chalamet, Selena Gomez, Kelly Rohrbach, Liev Schreiber, Jude Law, Rebecca Hall, Diego Luna, Cherry Jones, Annaleigh Ashford, Suki Waterhouse, Griffin Newman ve Marko Caka yer almıştır. New Yorkta Yağmurlu Bir Gün Türkçe Dublaj izle filminin IMDB puanı ise komedi türüne oranla ortalama bir IMDB puanı almayı başarmışlardır. İyi seyirler  New Yorkta Yağmurlu Bir Gün izle Konusu Nedir  Woody Allen'in yönetmenliğini yapmış olduğu olaylı davalık filmi A Rainy Day in New York filmi hafta sonunu geçirebilmek için New Yorkta Yağmurlu Bir Gün Türkçe Dublaj izle giden genç ve mutlu çift, kötü hava şartları ile karşılaştıklarında yaşadıkları macera ve bu hava şartlarına rağmen yine de morallerini bozmamaya çalışırlar. Tüm aksilikler kendilerini bulur ama bu genç ve mutlu çift yine de mutlu olmanın bir yolunu bulurlar ve hiç bir zaman morallerini düşürmezler hayatlarının unutulmaz ve en güzel olan iki gününe imza atarlar. Her daim mutlu olmanın yolunu yan yana olmakla çözmüş olan bu çiftin hikayesini anlatan New Yorkta Yağmurlu Bir Gün izle filmi olaylı ve davalık bir film olmuştur.
 • 92dk
 • 61
 • 0
Abigail Sınırların Ötesinde
İncele
Abigail Sınırların Ötesinde
Türkçe Dublaj
Abigail Sınırların Ötesinde izle 30 Ağustos 2019 yılında Türkiye'de vizyona girmiş olan bu Abigail Sınırların Ötesinde izle filminin türü iki ayrı tür olmakla birlikte çekimleri de Rusya'da tamamlanmıştır. Yapımcı ülkesinin de Rusya olmuş olduğu bu filmin çekimleri de iki ayrı türde olmuştur. Bu iki tür fantastik ve macera olurken filme olan ilgiyi arttırmıştır. Filmin beyaz perdenin önünde vermiş olduğu toplam süresi bir saat elli bir dakika yani 111 dakika olurken başarılı film iki saat barajını geçememiştir. Ancak film izleyenlerin üstünde o bir saat elli bir dakika çok olumlu etkiler bırakıp sinema salonundan mutlu ayrılmalarını sağlayabilmiştir. Abigail Sınırların Ötesinde Türkçe Dublaj izle Filmin yönetmen koltuğunda Aleksandr Boguslavskiy isminde ki ünlü ve tecrübeli isim otururken bu isim önceden çıkartmış olduğu filmlerde ki üstün başarısı ile adından baya söz ettiren bir yönetmen olmuştur. Filmin senaryosunu da Aleksandr Boguslavskiy yapmıştır. Filmin yapımcısı ise Evgeniy Melente olmuştur. Film baş rolünde Rinal Mukhametov ve Ravshana Kurkova isminde ki ünlü isimler yer alırken bunun yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Artyom Tkachenko, Nikita Tarasov ve Gleb Bochkov gibi ünlü isimler de yer almıştır.  Abigail Sınırların Ötesinde izle Konusu Nedir  Adı Abigail Sınırların Ötesinde izle olan film bütün gezegeni kendi egemenliği altına almış olan bir virüs hastalığından uzak durabilmek amacı ile çok korunaklı bir merkezde yaşıyor olan genç ve güzel bir kıza odaklanmış durumdadır. Genç ve güzel bir kız olan Abigail, esrarengiz ve bir anda gelişmiş olan hastalık salgın sebebiyle sınırları uzun seneler öncesinde kapatılmış olan bir şehirde yaşıyordur. Abigail Sınırların Ötesinde Türkçe Dublaj izle daha henüz 6 yaşına girdiği zaman babası hastalığa yakalamıştır ve şehir dışına gönderilmiştir. O andan itibaren babasını bulma işini aklına koymuş olan Abigail Sınırların Ötesinde izle babasına ulaşa bilmenin tüm yollarını dener ve ulaşa bilmek için yetkililere karşı çıkmaya başlar. Genç ve oldukça güzel olan bu kız bu esnada şehrin aslında sihirli bir alan olmuş olduğunu öğrenir ve kendisin sahip olmuş olduğu olağanüstü yetenekler olduğunu keşfetmiştir. Bu yetenekleri keşfetmesi biraz zaman almış olan Abby için artık hiç bir şey eskisi gibi değildir.
 • 111dk
 • 66
 • 0
Elveda Oğlum
İncele
Elveda Oğlum
Türkçe Dublaj
Elveda Oğlum izle 30 Ağustos 2019'da Türkiye vizyona girmiş olan ve girdiği ilk andan itibaren bütün beyaz perde salonlarını tıklım tıklım doldurmuş olan Elveda Oğlum izle filmini NetFilmTV adresinde bulabilirsiniz. Elveda Oğlum izle toplamda yer beyaz perde önünde yer aldığı süre tamı tamına iki saat altmış dakika yani 180 dakika yani üç saat olan film sinema evreninde ki çıkmış diğer filmlerle kıyaslandığı zaman çok yüksek süre beyaz perde de gösterim yapmıştır. İki saat barajını geçip hatta üç saat boyunca gösterim vermiştir. Gösterim vermiş olduğu tür Dram olmakla birlikte tek türde çekimleri tamamlanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda ünlü Çinli Yönetmen Xiaoshuai Wang yer almaktadır. Filmin senaristliğini de kendisi yapmış olan Xiaoshuai Wang yapımcılıktada adından söz ettirmiştir. Filmin baş rollerinde Liya Ai ve Jingjing Li yer almaktadır. Bu isimlerin yanı sıra filmde ki diğer oyuncular ise Jingchun Wang, Roy Wang ve Mei Yong yer almaktadır. Elveda Oğlum Türkçe Dublaj izle filmini beğenirseniz yorum yapmayı unutmayın. İyi seyirler dileriz.  Elveda Oğlum izle Konusu Nedir  Otuz sene gibi çok uzun bir senelik süreci baştan sona doğru anlatan bu film, Çin’in ülkede ki nüfus çoğunluğu sebebi ile tek çocuk politikasının çok yıkıcı olan etkilerini en derininden yaşayan bir çifti izlemektedir. Çin ülkesinin ekonomiksel anlamda ki büyümesinin sonrasından gelmiş olan toplumsal anlamda ki dönüşümünü de gözlemlemeye fırsat vermiş olan film arkadaşlık, çocuk sahibi olmak, sevgi, affetme ve keder gibi kavramların da vurgusunu yapmakta ve onlara da değinmektedir. Elveda Oğlum Türkçe Dublaj izle Çin’de 1980’lerde yaşayan iki ailenin hayatına odaklanıyor. Elveda Oğlum izle filmi 1980'lerde geçiyor olan ve daha çok pazar odaklı ekonomik bakımında ki reformlarından başlayarak 40 senelik bir süreyi kapsamaktadır. İki evli çift bu süreç içerisinde Çin’de yaşanan sosyal ve ekonomik değişikliklere uyum sağlamaya çalışır. Onları son derece etkilemiş olan ve onları son derece zorlayan sorunların da ele alınmış olduğu bu filmin filmin yönetmen koltuğunda Wang Xiaoshuai oturuyor.
 • 180dk
 • IMDb 6.7
 • 34
 • 0
Üçüncü Dünya
İncele
Üçüncü Dünya
Türkçe Dublaj
Üçüncü Dünya izle 30 Ağustos 2019 yılında Türkiye'nin bütün alışveriş merkezlerinde ki sinema salonlarında vizyona girmeye hazırlanan sinema filmi Üçüncü Dünya izle filmini NetFilmTV adresinden ücretsiz izleyebilirsiniz. 2019'da vizyona girdiği andan itibaren sinema salonlarında yer bırakmayan korku filmi izleyenlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Korku türünü seven insanların kesinlikle izlemesi gereken filmlerin en başında yer alan Üçüncü Dünya izle filmi beyaz perdenin önünde toplamda bir saat yirmi iki dakika yani 82 dakika boyunca gösterim vermiştir ancak gösterim vermiş olduğu bu süre beyaz perdede gösterim yapan diğer sinema filmlerine oranla daha bir süre olmuştur. Yine de izleyenlerin çok sevdiği filmin yapımcı ülkesi Türkiye olurken filmin çekimleri de Türkiye'de tamamlanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda daha öncesinde bir çok filmde başarısını ve tecrübesini kanıtlamış olan Metin Kuru yer almaktadır. Filmin senaristliğini de kendisinin yapmış olduğu Mehmet Kuru yapımcılığı da kimseye bırakmamıştır. Filmin baş rolünde Gizem Karaca yer alırken onun yanı sıra filmin oyuncu ekibinde ,Nihat Demirel, Behice Maurer, Gülay Say ve İlhami Adsal gibi ünlü isimler de yer almaktadırİki ayrı türde çekimleri tamamlanmış olan filmin türleri ise korku ve gerilim olmuştur. Filmi beğenirseniz Üçüncü Dünya izle ile ilgili görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.  Üçüncü Dünya izle Konusu Nedir  İzlemiş olduğumuz filmin ismi Üçüncü Dünya izle , Mısır tanrısı ile iletişim kuruyor olan Lily ismindeki genç kızın yaşadığı garip olayları anlatıp konu ediyor. Lily,'nin yaşamış olduğu bu esrarengiz ve gizemlerle dolup taşan fakirlik içinde ki sefaleti dibine kadar yaşayan hayatı Mısır'ın en büyük tanrısı olarak kabul edilen İsis ile iletişim kurması ile bambaşka bir hal alır. Bu zor gerçekleşecek durumu başaran Lilly, İsis'in muhafızları tarafından tapınağa götürülür. Fakat burada karşılaştığı olaylar, Lily'nin korkmasına neden olur ve geri dönmek ister. Fakat onun geri dönmesi artık mümkün değildir. O farkında olmadan tören gerçekleşmiş ve artık İsis yeni benedeninde yaşamaya başlamıştır.
 • 82dk
 • IMDb 5.4
 • 24
 • 0
Hustlers
İncele
Hustlers
Türkçe Dublaj
Hustlers izle  2019 yılının 19 Eylül'nde Türkiye'de vizyona girmiş olan ve Türkiye dışında dünyada ki onlarca ülkede daha ülkelerin sinema salonlarında vizyona giren film toplamda beyaz perdeye uyarlandıktan sonra beyaz perdenin önünde bir saat elli bir dakika boyunca yani 111 dakika byounca gösterim vermiştir. Sinema evreninde ki filmlerden gelmiş geçmiş en çok beğenilen filmler arasına girmeye adım adım yaklaşan filmin çekimleri Amerika Birleşik Devletleri'nde tamamlanmıştır. Filmin yapımcı ülkesininde Amerika Birleşik Devletleri olurken Hustlers Türkçe Dublaj izle filmi iki tane farklı türde çekimleri tamamlanmıştır. Filmin türü dram ve gerilim olmakla birlikte çekilmiş olduğu bu iki türde başarılı işlere imza atıp IMDB puanı ona göre artış göstermiştir. Almış olduğu ımdb puanı türünde ki diğer dizi yada filmlere oranlayınca yüksek bir düzeyde IMDB puanı almayı başarmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda ünlü isim Lorene Scafaria otururken filmin senaristliğini de yine ünlü isim Lorene Scafaria yapmıştır. Filmin yapımcısı Jessica Elbaum, Jennifer Lopez, Will Ferrell ve Adam McKay olmuştur. Filmin yapımcı şirketleri ise Gloria Sanchez Productions, Nuyorican Productions olmuştur. Filmin esinlenmiş olduğu eser ise Jessica Pressler'in yazmış olduğu ve isminin Hustlers izle olduğu romanıdır. Filmin baş rolünde Constance Wu olurken filmin oyuncu kadrosunda ki diğer isimler ise Jennifer Lopez, Lili Reinhart, Julia Stiles, Keke Palmer, Trace Lysette, Mercedes Ruehl ve Vanessa Aspillaga olmuştur. Hustlers Türkçe Dublaj izle filmini beğenirseniz NetFilmTV adresini gezerek farklı türde ki diğer dizi yada film izleyebilirsiniz. İyi seyirle dileriz.  Hustlers izle Konusu Nedir  Dönemi zamanında çok fazla ilgi görüp o zamanların virali olmuş olan ayrıca bir New York Magazine'in kendi özgün hikayesinden esinlenmiş olan Hustler izle filminde, Wall Street’in yüksek bütçeli ve varlıklı olan oraya gelmiş olan müşterilerine karşı bir şantaj uygulamak amacı ile birlikte bir araya gelmiş olan birden fazla striptizci kadınların hayat hikayesine odaklanılmış durumdadır. O kadınların da elinde olsa o işi yapmayacaklarını da hikayesinde geçiren filmde yaşanan zorlukları ve kötü anları da gösteriyor. Hustlers Türkçe Dublaj izle film Amerika Birleşik Devletleri'nin karanlık yönlerini gün yüzüne çıkartırken aynı zamanda film izleyenler üstünde olumlu türde bilinçlendiren etkiler de bırakmayı başarabilmiştir. 
 • 110dk
 • 41
 • 0
Doubles Vies
İncele
Doubles Vies
Türkçe Dublaj
Doubles Vies izle 16 Ocak 2019 gününde Türkiye'de ki sinema salonlarında gösterime girmiş olan Doubles Vies izle filminin bilet gişesi de 1,2 milyon USD olmuştur. Filmin beyaz perde önünde ki toplam vermiş olduğu gösterim süresi bir saat kırk sekiz dakika yani 108 dakika olmakla birlikte film iki saat yani 120 dakika gösterim süresi barajını aşamamıştır ancak yapmış olduğu başarılı bir eserle birlikte sinema evreninde adını altın harflerle kazımayı başarmıştır. Film iki ayrı türde çekilmesi ile birlikte filmin IMDB puanı 6.7/10 puan olmuşken filmin aldığı bu puan çekilmiş olduğu dram ve komedi türünde ki çekilen diğer sinema filmleri ile kıyaslanınca daha fazla IMDB puanı almayı başarmışlardır. Filmin yönetmen koltuğunda Olivier Assayas isminde ki ünlü ve tecrübeli yönetmen varken filmin dağıtımcı şirketi Ad vitam şirketi olmuştur. Filmin yapımcı ülkesi Fransa olurken filmin çekimleri de yine Fransa'da tamamlanmıştır. Filmin almış olduğu adaylıklar ise Altın Aslan, Volpi Cup for Best Actress ve daha nicesi olurken 758. Venedik Uluslararası Film Festivali'nin 2018'de ana yarışma bölümünde gösterilmek üzere seçilmiştir.  Doubles Vies izle Konusu Nedir  İşinde çok başarılı bir yayın evinin genel yöneticisi olarak çalışıyor olan Alain ve özgün kalemiyle adından çokça söz ettiren şimdi de yeni bir kitap çıkartmak için hazırlanıyor olan ünlü ve usta kalem Leonard, Doubles Vies izle diğer bir yandan ise dünyada ki oluşan dijital evriminin dönüşümünün kendi edebiyat dünyaları üzerinde ki etkileri ile uğraşıyor olup devrime ayak uydurmaya çalışmaktadır fakat Doubles Vies Türkçe Dublaj izle bir yandan da girmiş oldukları orta yaş krizinin getirmiş oldukları ile boğuşur. İyi seyirler dileriz,
 • 108dk
 • IMDb 6.7
 • 35
 • 0
My Cousin Rachel
İncele
My Cousin Rachel
Türkçe Dublaj
My Cousin Rachel izle 2017 yılının orta aylarında vizyona girmiş olan My Cousin Rachel izle filmi beyaz perdenin önünde toplam almış olduğu süresi bir saat kırk altı dakika olmakla birlikte yani 106 dakika olmakla birlikte beyaz perdenin önünde uzun süre gösterim verme başarısı sağlayan bir sinema evreninin filmi olmayı başarmıştır. Çekimleri Amerika Birleşik Devletleri tarafından tamamlanmış olan My Cousin Rachel izle filmi üç ayrı türde çekimleri tamamlanmıştır ve bu türler dram, gizem ve romantik olarak belirlenip üç ayrı türde çekilmeyi başarmıştır. IMDB puanı çekilmiş olduğu dram, gizem ve romantik türlerine oranlayınca ortalamada bir puan alıp almış olduğu puan 6.1/10 puan olmuştur. Filmin yönetmen koltuğunda ki isim Roger Michell olurken ünlü yönetmen çekmiş olduğu filmlerle başarısını kanıtlamıştır. Filmin senaryosunu ise Daphne Du Maurier yazmıştır. Filmin yapımcılığını ise yönetmen koltuğunda oturuyor olan Roger Michell yazmıştır. Filmin baş rolünde Rachel Weisz varken onun yanı sıra filmin oyuncu ekibinde ki diğer isimler Sam Claflin ve Holliday Grainger isminde ki ünlü oyunculardır.  My Cousin Rachel izle Konusu Nedir İzlemiş olduğunuz My Cousin Rachel izle bu film Daphne du Maurier ismindeki yazarın aynı isminde ki romanına dayanıyor olan film, genç yaşlarda ki bir adam olan Philip’i temel alıyor. Philip günlerden bir gün esrarengiz ve çok gizemli bir akrabası tarafından ziyaret edilmiştiir. Rachel, Philip’in kuzenidir. Bu sırada Philiip’in savunması ile birlikte hayat yaşıyor olan ve evli olan Rachel eşini kaybetmiştir. Philip eşinin ölümünden dolayı onun parmağı olduğunu düşündüğü ve suçlusu olarak gördüğü kadından intikam almak ister, My Cousin Rachel izle Fakat Rachel’la alakalı olan esrarengiz ve çok gizemli bir yan Philip’i kendine doğru çekmeye başlamıştır. Birbirlerinin arasında karşı konulmaz bir bağ oluşmuş olan bu esrarengiz ikili sırlarla dolup taşan bu hayatlarında nereye sürükleneceklerdir? My Cousin Rachel Türkçe Dublaj izle İyi seyirler dileriz. NetFilmTV adresinden izlediğiniz film My Couisin Rachel izle filmiyle ilgili yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. İyi seyirler dileriz
 • 106dk
 • IMDb 6.1
 • 34
 • 0
Acele Baba Aranıyor
İncele
Acele Baba Aranıyor
Türkçe Dublaj
Acele Baba Aranıyor izle  16 Ocak 2019 yılında vizyona girmiş olan Acele Baba Aranıyor izle filmini daha fazla başka yerlerde aramanıza gerek kalmadan NetFilmTV adresinden ücretsiz izleyebilirsiniz. Beyaz perdenin önünde toplam bir saat elli bir dakika boyunca yani 111 dakika boyunca gösterim veren film iki saat barajını dokuz dakika ile aşamamıştır fakat az sayılmayacak bir süre beyaz perde önünde gösterim vermiştir. Filmin çekimleri Fransa'da tamamlanırken filmde yapımcı ülkesi de aynı zamanda Fransa olmuştur. Filmin IMDB puanı çekilmiş olduğu türe oranla çok sayılamayacak derece olmasına rağmen film izleyenlerin üstünde olumlu etkiler bırakmayı da başarmıştır. Filmin IMDB puanı 6/10 puan olup sinema evrenine adını yazdırmıştır. Acele Baba Aranıyor izle filmi tek türde çekimleri tamamlanırken filmin türü ise komedidir. Filmin yönetmen koltuğunda usta isim Xavier De Choudens oturmaktadır. Aynı zamanda bu filmin Xavier de Choudens ve Charly Delwart adında ki usta isimler filmin senaryosunu da kendileri yazmıştır. Filmin yapımcısı ise Marc Bordure olmuştur. Filmin yapımcı şirketleri ise France 3 ve Agat Films & Cie – Ex Nihilo olmuşturlar. Filmin baş rollerini Franck Gastambide ve Youssef Hajdi paylaşmaktadır. Bunların yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Patrick Chesnais, Camille Lellouche, Sarkaw Gorany ve Melisa Sözen gibi ünlü isimlerde yer almaktadır.  Acele Baba Aranıyor izle Konusu Nedir  Melanie ve kardeşi Damien’in mutlu ve huzurlu geçirmiş oldukları çok güzel ve eğlence dolu çocuklukları annelerinin ani ve hiç beklenmedik bir şekilde ölmesi ile sonlanmıştır. Acele Baba Aranıyor izle yıllar geçip gider ve bu iki kardeş büyümüştür. Bir ilkokulda çalışan ve ilkokul öğretmeni olan Damien, ülkede kalma izni alabilmesi için gerekli evrakları tam olmayan ama çok sevdiği bir tane öğrencisi için o çocuğun kendi çocuğu olduğunu söyleyip onlara iyilik yapmak ister ve annesi ile birlikte ülkeden sınır dışı edilmelerine engel olmuştur. Acele Baba Aranıyor Türkçe Dublaj izle iimdi bu yaramaz kız kardeşleri en yakın arkadaşları olan Bay Rudy ve çok dişli ayrıca işinde oldukça başarılı olan bir avukatla birlikte çok zorlu ve amansız bir savaş beklemektedir.
 • 111dk
 • IMDb 6
 • 30
 • 0
Ad Astra
İncele
Ad Astra
Türkçe Dublaj
Ad Astra izle  19 Eylül 2019 yılında vizyona girmiş olan Ad Astra izle filmi bilim kurgu türünde ve tek türde çekilmiş bir filmdir. Filmin beyaz perde önünde ki toplam yer almış olduğu süresi iki saat dört dakika yani 124 dakika olmakla birlikte film iki saat barajını aşmıştır. Filmin çekimleri Amerika Birleşik Devletleri tarafından tamamlanırken aynı zamanda filmin yapımcı ülkesi de Amerika Birleşik Devletleri'dir Filmin IMDB puanı ise almış olduğu puan ile birlikte resmen sinema tarihini alt üst edecek derecede olup ismini altın harflerle yazdırmayı başarmıştır. Ad Astra Türkçe Dublaj izle filminin IMDB puanı 7.1/10 olup adından çokça söz ettirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda James Gray yer alırken filmin senaristliğini James Gray ve Ethan Gross yapmıştır. Filmin yapımcıları ise Rodrigo Teixeirai, Dede Gradner, Anthony Katagas, Jeremy Kleiner, Arnon Milchan, James Gray ve Brad Pitt olmuştur. Filmin baş rolünde Brad Pitt varken bunun yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Ruth Negga,Tommy Lee Jones, Donald Sutherland, Jamie Kennedy, Kimberly Elise, Loren Dean, Daniel Sauli, Anne McDaniels, John Finn, Vivian Flemin Alvarez, Ran Wei, Elisa Perry, Nicholas Walker gibi ünlü ve tecrübeli isimler de yer almaktadır.  Ad Astra Türkçe Dublaj izle  İzlemiş olduğumuz filmin konusu meslek olarak uzay mühendisliği yapan ve uzay mühendisliği ile çok içli dışlı olan, Ad Astra izle resmen bu işe hayatını adayan ve sadece kendisi değil ailesinde de uzay mühendisliği ile ilgilenen insanlardan olduğundan dolayı daha çok ilgisini çeken Roy McBride'ın tamı tamına yirmi sene öncesinde Neptün ismi verilmiş olan gezegene orada hiç yaşam var mı yada bir canlı olup olmadığını araştırabilmek amacı ile yola çıkmış olan çok sevdiği babasını yirmi sene sonrasında bulmasına Ad Astra Türkçe Dublaj izle ve çıktığı yaşam var mı görevinde ki yapılmış olan adımların neden başarısız olduğunu anlayabilmek için bütün güneş sisteminin etrafını teker teker dolaşması gerekecektir. Ad Astra Türkçe Dublaj izle beğenirseniz sitemizden yorum yapmayı unutmayınız. İyi seyirler 
 • 124
 • IMDb 7.1
 • 32
 • 0
Game of thrones 8. sezon izle, the walking dead 9. sezon izle, sıfır bir izle vikings 6. sezon izle © Copyright 2015-2019 netfilmtv.com Tüm Hakları saklıdır. Telif ihlalleri için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. 5651 sayılı kanuna göre NetFilmTV.com domainine sahip internet sitesi yalnızca içerik sağlayıcı olarak ücretsiz hizmet vermektedir. NetFilmTVizle.com adresinde bulunan hiçbir resim, video, afiş vb. materyaller kendi sunucularında bulunmamakta olup sosyal medya platformları ve çeşitli paylaşım platformlarından alınmaktadır. Ayrıca içeriklerimizin altında bulunan yorumlar farklı kişilerden ve kullanıcılar tarafından yapılmakta olup hiçbir paylaşım için netfilmtv.com sitesi yöneticileri ve editörleri sorumlu tutulamaz. Ek olarak yukarıda belirtilen sebepler ve fazlasına ilişkin sitemizde bulunan içeriklerin, resim, video veya afişlerin telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız ya da telif hakkı sahibi iseniz bize [email protected] adresinden telif hakkı sahibi olduğunuzu kanıtlayan belgelerle bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde bahsi geçen içerik 5 (BEŞ) iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır.
Saygılarımızla
netfilmtv.com Yönetim Ekibi

Film İzle - Yabancı Dizi izle - Türkçe Dublaj Film İzle - Türkçe Altyazılı Film İzle

Film izleme keyfini doruklarda yaşayacağınız yepyeni bir site. Aradığınız her filmi izleyebileceğinizden %100 emin olabilirsiniz. Bir film aramak için saatlerce vakit kaybetmek artık NetFilmTV ile son buluyor. Tek yapmanız gereken netfilmtv.com adresinde bulunan arama bölümünü kullanarak istediğiniz filmi aramak. Eğer ki aradığınız içeriği sitemizde bulamazsanız bize hemen bildirebilir ve en yakın zamanda sitemizden içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca NetFilmTV sizlere The Walking Dead izle, Sıfır Bir izle, The Handmaid's Tale izle ve bir çok sitede telif hakları ihlallerinden dolayı yayınına son verilmiş film ve dizileri izleme imkanı sunuyor. Ek olarak bütün bu film ve dizileri sitemize üye olarak yakından takip edebilir. Videoların altında bulunan "yorumlar" kısmından tartışma başlatabilir yada tartışmalara katılabilirsiniz. Dilediğiniz filmi, diziyi, videoyu 480p, 720p, 1080p ve diğer bir çok görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. 7'den 70'e her yaş grubuna hitap eden NetFilmTV çocuklara, yetişkinlere ve ailesiyle beraber film izlemek isteyen herkese göre içerikler üretip kategorize etmektedir. Film izlemek istiyorsanız ve ne izleyeceğinizi de bilemiyorsanız NetFilmTV burada da sizin yardımınıza koşuyor. Editörlerimizin sizler için hazırlamış olduğu birbirinden güzel ve güncel izlenmeye değer filmleri "Editör Tavsiyeleri" bölümünden görebilir ve size uygun olanı seçebilirsiniz.Not : netfilmtvizle.com adresinde bulunan içeriklerin hepsi yukarıda da belirtildiği üzere sosyal paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Hiç bir film veya diziye ait yazıdan başka içerik yoktur. Hiç bir afiş, oyuncu resmi, filme ait video, sinema çekimleri sitemizde bulunmamaktadır.