film izle

Türk İşi Dondurma
- - Kalite 720p,1080p,
Türk İşi Dondurma
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Türk İşi Dondurma İzle

2019 yapımı yerli yapımı Türk İşi Dondurma izle IMDB'den 10 üzerinden 6.6 oy almış olmasına rağmen büyük bir izleyici kitlesine ulaşmış olduğunu yine IMDB üzerinden öğreniyoruz. IMDB'de her ne kadar "Savaş" kategorisinde yer alsa da Türk işi dondurma izle aslında tarihi bir dram filmi olarak sitemizde Tarihi, Dram ve Macera kategorilerinde yer vermeyi daha uygun gördük. türk işi dondurma izle

Türk İşi Dondurma Film İzle FİLM ÖZETİ

Çanakkale Savaşı yıllarında geçen filmimizin başrol karakterleri Avusturya'da yaşamakta olan iki Türktür. Bu iki Türk gerçekte yaşamış olan Türkler olmasına rağmen film gerçek hikaye ile pek uyuşmuyor. Yönetmen ve yazarlar yalnızca o hikayeden esinlenerek çektikleri bu film büyük tepki topladı. Sebebi ise o iki Türk'ün pek sevilmemiş olmasından dolayı kaynaklı olduğu düşünülmektedir.

Türk İşi Dondurma izle

Her ne kadar bir Türk filmi olsa da ilk olarak 11 Nisan 2019 tarihinde Almanya'da gösterime giren Turkish'i Dondurma izle 14 Mart 2019 tarihinde gösterime girmiştir. NetFilmTV ailesi olarak sitemizden Türk İşi Dondurma izleyicilerine iyi seyirler diliyoruz.
Oyuncular

Etiketler:, , , , , ,


Yorum yap