film izle

Film izle

2018 yapımı dram film izle Nancy ABD 8 Haziran 2018 tarihinde vizyona girmiştir. Filmin yönetmeni ve senaristi olan Christina Choe kaliteli bir dram filmi yaratmayı başarmıştır. Aynı zaman Nancy filmi gerilim, gizem kategorilerinde de yer almaktadır. Nancy full hd film izle hayatında hep eksiklik yaşayan bir kadının hayat hikayesini ele almaktadır.

Nancy hayatı boyunca hiçbir zaman sağlıklı bir ilişki kurmayı başaramamıştır. Annesini de kaybeden kadının hayatı artık tamamen trajik bir hal almaya başlar. Televizyonda tesadüfen ilgisini çeken bir habere rastlar. Haberde kızlarını 30 yıl önce kaybetmiş bir çiftten bahsetmektedir. Kaybolan çocuk 30 yıldır bulunamamaktadır ve haberde küçük kızın 5 yaşında ki halinin robot resmi gösterilir Nancy oldukça şaşırır çünkü sanki kendisinin 5 yaşında ki halinin fotoğrafıdır. Bu büyük bir tesadüf mü yoksa kaybolan o küçük kız çocuğu kendisi midir?

2 adet ödüle aday olan Nancy full hd altyazılı film izlemek için NetFilmTV’yi tercih eden herkese iyi seyirler dileriz. Sizlere her zaman en kaliteli ve güncel filmleri sunmaktan gurur duyarız.

Nancy
- - Kalite
Nancy
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...
Oyuncular

Etiketler:, , , , ,


Yorum yap