film izle

Bir Zamanlar Hollywood’da
- - Kalite
Bir Zamanlar Hollywood’da
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir Zamanlar HollyWood'da İzle

23 Ağustos 2019 yapımı olan hollywood' un en ünlü oyuncularının oynadığı Bir Zamanlar HollyWood'da filminin türü dramadır. Komedi türüne de biraz yanaşan bu film özellikle oyuncu kadrosu ile kendine hayran bırakmaktadır. Quentin Tarantino, bir zamanlar oyuncu olan bu isim bir çok filmin yönetmenliğini yapmıştır. Bu filmin de yönetmen koltuğunda kendisi oturmaktadır.

Bir Zamanlar HollyWood'da Oyuncu Kadrosu

Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie gibi dev isimlerin oynadığı bir filmdir. Bir Zamanlar HollyWood'da film izle oyuncuları bu isimlerle kalmamakla ve sürpriz bir çok hollywood ünlüsünü barındırmaktadır. Başrollerinin kim olacağı tartışılsa da Leonardo DiCaprio ve BradPitt başrol ikilisi denilebilir.
bir zamanlar hollywoodda izle

Bir Zamanlar HollyWood'da İzle Konusu

1969 yılının yaz ayında Los Angeles' da geçen filmde, fazla izlenen bir dizide oynayan bir erkek TV oyuncusunun film sektörüne de girmek için uğraşmasını anlatılıyor. Aktörün yakın dostu, aynı zamanda da dublörü olan aktör de aynı şeyi hedef almaktadır. Sharon Tate' in ve dört yoldaşının Charles Manson' un düşmanları tarafından korkunç ve haince cinayeti ise filmde geçen görünmeyen kısımdaki hikaye oluyor. Bir Zamanlar HollyWood'da izle filminin türkçe dublaj ve altyazılı seçenekleri sitemizde mevcuttur. İzlemek isterseniz 720p ve 1080p olarak seçebilirsiniz. İyi seyirler.
Oyuncular

Etiketler:, , , , ,


Yorum yap