La Casa De Papel izleRise of Empires: Ottoman izlethe witcher izleatiye izlesex education 2. sezon izledark izlehakan muhafız izle
 1. Game of Thrones izle

  Game of Thrones izle

  İMDb : 8.3 9 Sezon  -   73 Bölüm

  Kraliyet dediğin savaşsız gerçekleşir mu? En kuvvetli krallığı kurup, huzuru sağlamış olsan dahi net kuvveti elinde sebep koruyacaksın? Burada hatalı yapana yer yok, bağışlamak yok. Kuzey Krallığının hükümdarı Lord Ned Stark, uzun ve zorlu savaşlardan ardından anayurduna dönüp krallığını bütünlük içinde tutmayı başarmıştır. Kral Robert Baratheon veyahut senelerce omuz omuza çakışan ve Baratheon'un kral olmasını gerçekleştiren Ned Stark'ın tek arzuladığı kuzey hudutlarını koruyan krallığında ailesiyle ve halkıyla yaşamaktır.Fakat suyun öte yanısıra kendisi topraklarından ve krallığından kovulduğunu iddia eden Viserys Targaryen , kız kardeşi Daenerys'i barbar kavimlerin başı Han Drogo'ya sunarak, efor birliği tasarıları yapmaktadır. Tahtını devasa tek iştahla geri isteyen fakat krallık oyunlarından habersiz olan Viserys'in tasarıları Kral Baratheon'a ulaşır. Muhabere bölümünde devasa cengaver olan fakat ülke ve aile yönetiminde aynısı başarıyı tutturamayan Baratheon'un tamamiyle güvenebileceği ve her hatalı atılımını arkasından toplayacak yeni tek sağ kola gereksinimi vardır. Kuzeyin Lordu Ned Stark net misyon için seçilen tek aday isimdir. Kış yaklaşıyor…Hanedan entrikaları, kapılı kapılar ardında dönen oyunlar, birilerinin kuyusunu kazmak için düşmanın koynuna girmekten çekinmeyen kadınlar, kardeşler arası çekişmeler, dışlanmalar… Hepsi tek tek amaç için: taht kavgası…
  6.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      8.3   213

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Aksiyon , Dram , Fantastik
  •  Orjinal Adı: Game of Thrones
  •  İlk Yayın Tarihi: 17.04.2011
  •  Web Sitesi: http://www.hbo.com/game-of-thrones
  •  Kanal: HBO
 1. Game of Thrones Türkçe Dublaj İzlemek İsteyenler
    1 sene Önce   2498
  Game of Thrones Türkçe Dublaj İzlemek İsteyenler Game of Thrones Türkçe Dublaj izlemek isteyenler için tüm sezon ve tüm bölümler Türkçe Dublaj ve 720p kalitesinde siz değerli kullanıcılarımızla NetFilmTV'de buluşuyor.
  Mutlaka İzlemeniz Gereken beIN CONNECT Dizileri
    7 ay Önce   300
  Mutlaka İzlemeniz Gereken beIN CONNECT Dizileri Türkçe altyazı veya dublaj seçenekleriyle beIN CONNECT'te izleyebileceğiniz en iddialı dizileri sizler için derledik. İşte beIN CONNECT’te mutlaka izlemeniz gereken, 2019'da çok konuşulan diziler! Üstelik 30 gün boyunca denemesi bedava!
Background
 1. 10 bölümden meydana gelen defa sezon Amerika'da 17 Nisan 2011'de yayınlanmaya başladı. Westeros ve Essos isimli kurgusal kıtaların bulunduğu dünyada geride bıraktığımız taht maçlarında Baratheon Hanesi'nin başında bulunduğu Yedi Krallık'ta Kralın Sağ Eli Jon Arryn öldükten ardından Kral Robert Baratheon'ın kral maiyeti veyahut Winterfell'a gelip külüstür arkadaşı Eddard Stark'a sağ kolu olma öneri etmesiyle başlar. Ned Stark bunu kabul edip iki kızıyla beraber Kralın Şehri'ne gider. Jon Arryn'in ölümünü araştırırken Robert'ın erkek çocuğunun gayrimeşru olduğunu öğrenir. Kraliçe Cersei Lannister üstünü kapamak için uğraşsa da Ned bunu meydana çıkarmaya kararlıdır. Ned'in gayrimeşru erkek çocuğu Jon Snow, Gece Nöbetçileri'ne eklenir ve Yedi Kraliyet veyahut Kuzey'i ayıran Duvar'da Ak Gezenlerin krallığa gelmesini önler. Cersei'nin cüce kardeşi Tyrion Lannister ise, Ned'in erkek çocuğu Bran Stark'ı öldürme teşebbüsü veyahut suçlanarak Ned'in karısı Catelyn Stark doğrulusunda yargılanır. Robert ölünce tahta geride bıraktığımız Joffrey için itiraz eden Ned; Cersei'nin erkek çocuğu Joffrey'nin buyruğu üstüne idam cezasına çarptırılır. Dar Deniz'in karşısındaki Daenerys Targaryen ise hakkı olduğuna inandığı tahtı alabilmek için Dothraki kabilesinin lideriyle evlenir, öldükten ardından da cenazesini yakıp üç gelenek taşlaşmış ejderha yumurtasıyla ateşin içerisine girer. Sabah olduğunda ise üç adet ejderha, sesleriyle günü aydınlatır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 10 bölümden meydana gelen ikinci sezon Amerika'da 1 Nisan 2012'de yayınlanmaya başladı. Ned Stark'ın ölümünden ardından başlayan Beş Kralın Muhabereyi, mücadelelerle devam eder. Lannister ve Stark Evleri arasında stres artar. Ned'in en devasa erkek çocuğu Robb Stark muhabere meydanında Jaime Lannister'ı tutsak alır. Catelyn Stark ise tahtta hak eden başka kral Renly Baratheon'ın yanına gittikçe Starklara takviye olmalarını söyler. Renly'nin ölümünden ardından saf değiştiren silahlı güç, Stannis Baratheon'ın yönüne geçer. Stannis net güçle Kralın Şehri'ne atak eder ama yenilgiyle karşılaşır. Tyrion Lannister, yaşamını kaybetme adımına gelir. Jon Snow, Duvar'ın ötesinde yaşam sürdüren Yabanılların arasına eklenir ve malumat toplar. Theon Greyjoy, Robb'a hıyanet ederek güvenlik düzeyinin az bulunduğu Winterfell'ı ele geçirir. Daenerys Targaryen, kocasının ölümünden ardından Khalasar'ı eşliğinde Qarth'a yerleşir. Burada ejderhaları çalınır ve hıyanet görür. Ejderhaları geri aldıktan ardından kenti yağmalar ve gemi filosu alabilmek için yola çıkar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Defa iki sezon gibi 10 bölümden meydana gelen üçüncü sezon Amerika'da 31 Mart 2013'de yayınlanmaya başladı. Catelyn doğrulusunda serbest bırakılan Jaime, Brienne veyahut birlikte Kralın Şehri'ne doğru yola çıkar. Starklar muhabere meydanında yenilgiler almaya başlarlar ve İkizler'e gidip Frey dayanağı almaya çalışırlar. Theon, Ramsay doğrulusunda kaçırılır. Joffrey, Margaery veyahut izdivaç etme hazırlıklarını başlatır. Freylerden tek kızla izdivaç etmek için soz verip adına getirmediği için Robb Stark, Catelyn Stark ve Robb'un karısı Talysa öldürülür. Sansa Stark, Tyrion Lannister veyahut evlendirilir. Jon Snow, Yabanıllardan Ygritte'e aşık gerçekleşir ve yeminini bozar. Daenerys Targaryen, köle şehirlerini ele geçirip silahlı güç satın alarak Yedi Krallık'a giden yolda güvenilir adımlar atar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Defa üç sezon gibi 10 bölümden meydana gelen dördüncü sezon Amerika'da 6 Nisan 2014'de yayınlanmaya başladı. Joffrey, kendisi düğününde zehirlenip öldürülür, Cersei ise bunun sorumlusunun Tyrion olduğunu söyler ve tutuklattırılır. Sansa, şehirden Serçeparmak'ın sayesinde kaçar. Dövüşle yargılanmayı talep eden Tyrion'ın şampiyonu, intikam isteğiyle yanıp tutuşan Oberyn Martell olur. Yargılanma gününde Oberyn can verir, Tyrion ise ölüme mahkum edilir, babasını okla vurarak kenti terk eder. Bran Stark ve kankaları, üç gözlü kuzguna ulaşırlar. Jon Snow, Yabanılların Duvar'a hücumu neticesi Kara Kale'yi savunur. Stannis, Duvar'a gelerek nöbetçilere takviye olur. Daenerys Targaryen ise Meereen şehrini ele geçirir ve ejderhalarının denetimini kaybetmeye başlar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Evvelki sezonlar gibi 10 bölümden meydana gelen beşinci sezon Amerika'da 12 Nisan 2015'de yayınlanmaya başladı. Meereen'de Daenerys Targaryen, isyancılarla uğraşırken ciddi kayıplar verir. Tek suikast teşebbüsü sırasında ejderhası Drogon'un sırtına biner ve uzaklaşır. Stannis, Duvar'da hakimiyetini korur. Danışmanı Melisandre'nin tavsiyesi üstüne kızını yakarak Işık Tanrısı'na kurban eder. Cersei Lannister, din taraftarı İnanç'ı şehre getirerek yönetimin ehemmiyetli bölümünü devreder. Arya Stark, Braavos'a gittikçe defa suratlı adamlara katılmak ister. Jon Snow, Gece Nöbetçileri doğrulusunda hain damgası yiyerek hançerlenir ve ölüme terk edilir. Cersei, günahlarının bedeli için kent içerisinde çıplak durumda dolaştırılır. Arya kör gerçekleşir, Daenerys ise Dothraki doğrulusunda kaçırılır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Evvelki sezonlar gibi 10 bölümden meydana gelen altıncı sezon Amerika'da 24 Nisan 2016'de yayınlanmaya başladı. Daenerys, Dothrakiler doğrulusunda kaçırılıp tapınağı yaktıktan ardından Meereen'e döner. Theon Greyjoy, Demir Adalar'a gider ve babası öldükten ardından ablasıyla Meereen'e kaçarlar. Arya Stark'ın körlüğü atlattıktan ardından iyi tek eğitim alıp Westeros'a döner. Cersei, Baelor Septi'ni çılgınateşle havaya uçurur; Margaery, Loras, Lancel, Kevin Lannister ölür. Jon Snow dirildikten ardından Kuzey güçlerini toplayıp Winterfell'a atak eder ve kazanır. Bran Stark, Üç Gözlü Kuzgunolur ve görüşlerinde Jon'un realite annesinin kim olduğunu öğrenir. Lannisterlara karşı Dorne ve Yüksekbahçe birleşir. Daenerys bağlaşıklarıyla Westeros'a yelken açar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Yedinci sezon, üreticilerin açıklamalarına göre 7 bölümden oluşacak. Çekimlerine 2016 seneyin %50 sinde başlanacak ve gösterime 2017 Yaz'ında girecek. Senaryo, George R. R. Martin'in yayımlanacak olan Kış Rüzgarları isimli romanından ve ek olarak yeni sahnelerden oluşacak. Ana kadroda ise Tyrion Lannister, Jaime Lannister, Cersei Lannister, Jon Snow ve Daenerys Targaryen vardır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. George R.R. Martin’in defa satan kitaplarından uyarlanan, David Benioff ve D.B. Weiss’in yaratıcısı bulunduğu HBO yapımı fenomen dizi; Westeros’un mistik toprakları ve Yedi Krallık’ın muayenesi için mücadeleye giren 9 soylu ailenin taht oyunları ve düşmanlıklarının anlatıldığı ebedi tek macera. Dünya genelinde izlenme rekorları kıran, IMDB’de En fazla Oylanan Diziler Listesi’nde ilk başta bulunan ve 2011 seneninde defa kısmının yayınlanmasının sonrasında 8 sezondur her kısmı ayrı tek televizyon olayına dönüşen endeksin çekimleri Kuzey İrlanda, İzlanda, Fas gibi pazarının muhtelif bölgelerinde yapıldı. Kit Harington, Emilia Clarke, Peter Dinklage, Lena Headey, Maisie Williams, Sophie Turner, Aidan Gillen ve defa daha çok etkin oyuncuyu kadrosunda sahip olan Game Of Thrones, televizyon tarihinin en iyi yapımlarından biri. Dizi 2 sene üst üste En İyi Dizi ve En İyi Senaryo dahil sonsuz Primetime Emmy ödülünün de sahibi.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
Yorum Alanı
Game of Thrones 8. sezon izle,hakan muhafız 4. sezon 1. bölüm izle © Copyright 2015-2019 netfilmtv.com Tüm Hakları saklıdır. Telif ihlalleri için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. 5651 sayılı kanuna göre NetFilmTV.com domainine sahip internet sitesi yalnızca içerik sağlayıcı olarak ücretsiz hizmet vermektedir. NetFilmTVizle.com adresinde bulunan hiçbir resim, video, afiş vb. materyaller kendi sunucularında bulunmamakta olup sosyal medya platformları ve çeşitli paylaşım platformlarından alınmaktadır. Ayrıca içeriklerimizin altında bulunan yorumlar farklı kişilerden ve kullanıcılar tarafından yapılmakta olup hiçbir paylaşım için netfilmtv.com sitesi yöneticileri ve editörleri sorumlu tutulamaz. Ek olarak yukarıda belirtilen sebepler ve fazlasına ilişkin sitemizde bulunan içeriklerin, resim, video veya afişlerin telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız ya da telif hakkı sahibi iseniz bize hdfilmlideri@gmail.com adresinden telif hakkı sahibi olduğunuzu kanıtlayan belgelerle bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde bahsi geçen içerik 5 (BEŞ) iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır.
Saygılarımızla
netfilmtv.com Yönetim Ekibi

Film İzle - Yabancı Dizi izle - Türkçe Dublaj Film İzle - Türkçe Altyazılı Film İzle

Film izleme keyfini doruklarda yaşayacağınız yepyeni bir site. Aradığınız her filmi izleyebileceğinizden %100 emin olabilirsiniz. Bir film aramak için saatlerce vakit kaybetmek artık NetFilmTV ile son buluyor. Tek yapmanız gereken netfilmtv.com adresinde bulunan arama bölümünü kullanarak istediğiniz filmi aramak. Eğer ki aradığınız içeriği sitemizde bulamazsanız bize hemen bildirebilir ve en yakın zamanda sitemizden içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca NetFilmTV sizlere The Walking Dead izle, Sıfır Bir izle, The Handmaid's Tale izle ve bir çok sitede telif hakları ihlallerinden dolayı yayınına son verilmiş film ve dizileri izleme imkanı sunuyor. Ek olarak bütün bu film ve dizileri sitemize üye olarak yakından takip edebilir. Videoların altında bulunan "yorumlar" kısmından tartışma başlatabilir yada tartışmalara katılabilirsiniz. Dilediğiniz filmi, diziyi, videoyu 480p, 720p, 1080p ve diğer bir çok görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. 7'den 70'e her yaş grubuna hitap eden NetFilmTV çocuklara, yetişkinlere ve ailesiyle beraber film izlemek isteyen herkese göre içerikler üretip kategorize etmektedir. Film izlemek istiyorsanız ve ne izleyeceğinizi de bilemiyorsanız NetFilmTV burada da sizin yardımınıza koşuyor. Editörlerimizin sizler için hazırlamış olduğu birbirinden güzel ve güncel izlenmeye değer filmleri "Editör Tavsiyeleri" bölümünden görebilir ve size uygun olanı seçebilirsiniz.Not : netfilmtvizle.com adresinde bulunan içeriklerin hepsi yukarıda da belirtildiği üzere sosyal paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Hiç bir film veya diziye ait yazıdan başka içerik yoktur. Hiç bir afiş, oyuncu resmi, filme ait video, sinema çekimleri sitemizde bulunmamaktadır.
hdfilmcehennemi - Çizgi Rent a Car - deneme bonusu - ankara escort - izmit escort - betting11.com - casinos-list.com - Casino Siteleri - deneme bonusu - bahis siteleri