film izle

Oyuncak Hikayesi 4 Full HD Türkçe Dublaj Animasyon Film izle

Yönetmen koltuğunda Josh Cooley oturduğu Animasyon filmi Oyuncak Hikayesi 4, 21 Haziran 2019 tarihinde vizyona girmiştir. ABD yapımı animasyon filmi izleyicileri tarafından oldukça sevilen bir film olmayı diğer serilerinde de kanıtladı. Ailenizle neşeli eğlence dolu vakit geçirmek izleyenler için NetFilmTV editörleri tarafından özenle seçilmiş filmlerden biridir. İşte filmi izlemek için yapmanız gerekenler! İlk olarak filmin fragmanını izlemeniz gerekmekte ve daha sonrasında aşağıda bulanan yorum kısmından 1 adet yorum yapmanız gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra fragman yerine Oyuncak Hikayesi 4 filmi izlemek isteyenler için yüklenmeye başlayacaktır.

Oyuncak Hikayesi 4 Film Özeti

Tom Hanks, Tim Allen gibi ünlü oyuncaların seslendirdiği Oyuncak Hikayesi 4 izlemeden önce sizlere özet geçmek istiyoruz. Oyuncak Hikayesi 4, kaşıktan yapılma bir oyuncak olan Forky’nin atıldığı macerayı konu ediyor. Bir geri dönüşüm projesi ile yaratılan Forky, oyuncak olduğunu asla kabul etmez. Tek kullanımlık bir kaşıktan yapılma bir oyuncak olsa da o oyuncak olmadığı konusunda ısrarcıdır. Kendisini Bonnie’nin odasına ait hissetmeyen Forky, dünyadaki amacının ne olduğunu düşünmeye başlar. Kendisini diğer oyuncaklarla bir görmediği için ait olduğunu Bonnie’nin yanında olmak zorunda hissetmeyen Forky, dünyadaki amacını kaşık olarak yerine getirmeye karar verir. Ancak onun oyuncak olarak üstesinden gelmesi gereken bambaşka bir görevi vardır.
Efsanevi ve bol ödüllü animasyon üçlemesi Oyuncak Hikayesi’nin devam halkasının yönetmen koltuğunda Josh Cooley oturuyor. Filmde Tony Hale Forky’yi Tom Hanks kovboy Woody’yi, Tim Allen astronot Buzz’ı, Joan Cusack Jessie’yi, Bonnie Hunt Dolly’yi, Annie Potts Bo Peep’i, Don Rickles Bay Patates Kafa’yı, Jeff Garlin Buttercup’ı, Estelle Harris Bayan Patates Kafa’yı, Blake Clark da köpeği seslendiriyor. Filmin senaryosunu ise Stephany Folsom kaleme alıyor.

Yukarıda da sizlere belirttiğimiz gibi öncelikle filmin fragmanını izlemeniz gerekmektedir. Daha sonrasında aşağıda bulunan yorum bölümünden film hakkında yorum yaparak filmi izlemeye başlayabilirsiniz. NetFilmTV ailesi olarak tüm Oyuncak Hikayesi 4 izleyicilerine iyi seyirler dileriz…

Oyuncak Hikayesi 4
- Altyazı mevcut - Kalite 480,720p,1080p,
Oyuncak Hikayesi 4
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Oyuncular

Etiketler:, , , ,


Yorum yap